Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sony 27. 1. 2020 22:19

Mam S10+ a neustale to zkousim jestli mi to zamrzne ale jede to v pohode.Po updatu na A10 jsem udelal HR tlacitkovy z vypnuteho tel. a opravdu zadny problem nemam,baterie mi pri zapnutych datech synchronizace maily atd vyddrzi 2.5-3dny
Sony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.machalik 27. 1. 2020 22:41

Buď rád... Já udělal to samé a foťák se seká. Až se mi to stane příště, pokusím se to chytit na video. Pokud teda nebude v tu chvíli zlobit i přítelčina S10.
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sony 27. 1. 2020 23:03

V tom pripade to vypada na HW pokud je v zaruce tak nezbyva nic jineho nez reklamace. Muze to byt treba vadna serie ale to pochybuji Mas to sedivku nebo officialni primo ze Samsungu?
Sony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 1. 2020 23:06

jan.machalik píše:Buď rád... Já udělal to samé a foťák se seká. Až se mi to stane příště, pokusím se to chytit na video. Pokud teda nebude v tu chvíli zlobit i přítelčina S10.

nainstaluj si jinou aplikaci fotoaparátu, třeba Open Camera nebo ještě lépe Google Camera
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.machalik 27. 1. 2020 23:13

Není to vadný HW. Tohle je až po updatu na A10. Byla by Sakra náhoda, kdyby jsme měli vadnej tel. oba dva, jak já, tak přítelkyně. Navíc evidentně nejsme sami, koho to trápí. A samozřejmě mám ofiko distribuci.

To Nick Cave: to myslíš vážně? Instalovat jinou app na kameru kvůli tomu, že jsou v Samsungu neschopný? To má být jako řešení?
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 1. 2020 23:18

proč ne, jen zkusit, jestli se ti budou taky sekat, vždyť jde o jednoduchou alternativu, která stojí za vyzkoušení a navíc jak známo, Google Camera mnohem lépe fotí. Android je otevřený systém s vysokou mírou customizace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.machalik 27. 1. 2020 23:24

Tohle já přece vím.. Nejsem android nováček a rozhodně nejsem běžný uživatel.. Ale jiná apka neřeší nefunkčnost samsung camery..
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 1. 2020 23:44

to já vím, ale alternativní apka vyřeší alespoň dočasně, dokud Samsung nevyřeší problém updatem, možnost fotit bez sekání fotoaplikace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 28. 1. 2020 06:12

pikropikro píše:Lidi, nestalo se vam nekdy, ze by vam mobil pres noc, i pres to, ze vypnuty, zral hodne baterii?

Mam S10e, vcera jsem ho pozdeji odpo nabil na 100%. To mohlo byz kolem 17h. Pak jsem na nem jen odepsal na par zprav a kolem 21.30h ho zcela vypnul. Presne to jiz nevim, ale mohl mit v tu chvili okolo 90% baterie. Rano v 5.30h jsem ho zase zapnul a mobil mel 41%!!!!

Aktualizaci na A10 jsem delal a taky provedl wipe. Stalo se mi to poprve v takove mire. Pred tim se neco podobneho nestalo. Jen asi ubytek o par % ve vypnutem stavu.


Takze to musela byt zrejme ma chyba, asi jsem se blbe podival, kolik % zbyvalo pri vypnuti. Dnes je vse v nejlepsim poradku. 98% vecer pri vypnuti a 98% rano pri zapnuti.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 28. 1. 2020 19:15

jan.machalik .. jen jeste dotaz .. po tom tlacitkovem HR jak pises ze si udelal tak si zpet synchronizoval telefon ze zalohy nebo ti to dela i na uplne cistym mobilu .. pokud po synchronu tak to muze delat nejaka apka :) co si nesedla s A10
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 28. 1. 2020 20:44

Já podobný problémy s foťákem nikdy neměl. A to jsem mobil koupil minulej rok v březnu a ani jednou jsen neprováděl tovární nastavení a ani nic podobnýho. Když dojde aktualizace, tak ji nainstaluju a jedu dál.
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 29. 1. 2020 00:14

Zadnej backup. Úplně čistá instalace všeho.. Jinak googlil jsem a není to ojedinělý problém.
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 29. 1. 2020 08:32

Tak to je jasny ne: pokud vse funguje, neres. Pokud ne, tovarko.. kazdej to muze mit jinak i podle druhu nastaveni a aplikaci co pouziva.
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 30. 1. 2020 06:46

Ahoj,
za celou dobu jsem měl 1x problém, že tel zamrznul asi na minutu..AoD ukazoval čas, ale nešel odemčít, resetovat nic....po minutě, možná dvou fungoval normálně..to bylo myslím ještě na androidu 9.
No a na A10 mohu potvrdit asi dvakrát zásek ve foťáku cca na půl minuty. Jednou při přepnutí objektivu a jednou při pohybu ve fotoaparátu (už nevím co jsem tam dělal).
Myslím ale, že vše bylo před lednovou aktualizací.
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 30. 1. 2020 20:20

No ja zase po prechode na A10 pozorujem jeden čudný problém že mi hoc kedy zmizne možnosť odomknúť otiskom musím dať pin a potom už zas nabehne ale aspoň raz za deň sa tak stane mám urobene aj tovarko a len čisté inštalácie
Bohem77
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků