Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KrylP 25. 8. 2019 17:28

Anik píše:akce na Dny Marriane, 20% sleva na modely S10

https://www.samsung.com/cz/dm2019/


Ty ceny jsou hrozné, mám koupenou S10+ 512 GB za 21ooo,- je sice verze EU, ale tady ti šmejdi chtějí 35 tisíc... I když teď dali slevy, pořád jsem na tom líp.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod padypady 25. 8. 2019 17:33

Ahoj, všiml jsem si toho už dřív, ale telefon si nějakým způsobem vybírá který foťák si vybere.
Když dáš ten "lísteček" tak se aktivuje 2x zoom, ale záleží ještě kam ostříš, když do dálky, tak se vybere foťák nejdál od blesku, když ho ale zakryješ prstem, tak ti skočí na ten prostřední. A nebo když máš vybraný 2x zoom a zaostříš někam těsně před sebe, tak se to přepne také na prostřední. Proč to tak je ale nevím, jen jsem si toho všimnul před pár měsíci.
padypady
Junior

Odeslat příspěvekod majkl_007 25. 8. 2019 19:59

Jjj je to tak moc dík. :-)
majkl_007
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 8. 2019 20:01

Takhle uz to maji i minule řady. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 27. 8. 2019 11:14

Jaky objektiv se vybere na 2x zoom je dano tim, jake je svetlo. Pri horsim svetle se udela vyrez z hlavniho fotaku, pri dobrem svetle se pouzije ten s delsim ohniskem (ma horsi svetelnost, takze by hrozilo, ze bude fotka rozmazana).
Alespon takhle si to myslim...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Standa_82 27. 8. 2019 16:07

KrylP píše:
Anik píše:akce na Dny Marriane, 20% sleva na modely S10

https://www.samsung.com/cz/dm2019/


Ty ceny jsou hrozné, mám koupenou S10+ 512 GB za 21ooo,- je sice verze EU, ale tady ti šmejdi chtějí 35 tisíc... I když teď dali slevy, pořád jsem na tom líp.


To je sice fajn, ze jste usetril, ale na druhou stranu vam nepreju abyste musel reklamovat. To se pak zarucni opravy nedockate.
A ta verze EU muze znamenat cokoliv. Treba i verzi pro Indii ci USA. A to uz muze delat problem protoze telefonu muzou chybet nase pasma. Nebo to taky muze byt telefon customizovan pro nejakeho operatora a vy budete mit smulu s updaty.
Osobne radej pockam na klasicky cashback, nez pak resit problemy s neuznanim reklamace protoze prodejci se nevyplati vas telefon opravovat.
A doporucuju si na Heurece precist diskuzi u daneho obchodu. Tam se clovek dozvi vic jak z recenci ktere si obchod muze mazat jak chce.
Standa_82
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 8. 2019 16:56

Opravdu může EU distribuce znamenat telefon určený pro USA? :hm
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 27. 8. 2019 17:12

Může. Já měl 2x "EU distribuci" , jednou Thajsko, podruhé Hongkong...
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 27. 8. 2019 17:28

nedá mi to, abych k tomuto krátce nereagoval...

CZ distribuce má samozřejmě svoje výhody (pro mě je to třeba "Moje Galaxy") a já je rozhodně nijak nesnižuju, to v žádným případě...

Nicméně kolem EU distribuce panuje spousta nesmyslné hysterie, kterou je potřeba tak nějak průběžně uvádět na pravou míru...

1) EU distribuce může znamenat dejme tomu cokoli, ale u renomovaného obchodu (dále jen RO = kamenná prodejna, tradice na trhu, jasný majitel) je riziko nějakého úletu mimo minimální

2) to s verzí pro indii a USA ..no...pokud je to eshop bez prodejny se síddlem na slovensku (nic proti slovensku) a majitelem je maďar (nic proti maďarům), tak je to ruská ruleta. ale do toho by se snad nikdo soudnej nepustil ne?

3) Umíš si představit že by tady RO (mohl bych vyjmenovat hned tři, ale nechci být osočen že jim dělám schválně hype) pro dávali customizovaný telefon, "kde by byla smůla s updaty" (ponechám stranou že updaty bys naopak mohl mít v takovým případě rychleji:))???

4) záruční opravy se nedočkáte? opět...pokud kupuješ v RO, tak tam je úplně normální záruka, úplně normální reklamační lhůta stanovená zákonem. Pokud je tady někdo na trhu třeba 15let, tak si ani nemůže přece dovolit s tim jen tak vyjebávat - vždyť bys toho druhej den měl plný internet...

Ještě jednou - můj post není o tom brojit proti CZ distribuci. Věřím, že reklamačky dělají bez problémů, že je to všechno rychlejší atd...Ale EU distribuce je podle mě démonizovaná historkama co se "sice nestaly, ale mohly by se stát"...
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 28. 8. 2019 06:23

Nedavno sem o tom cetl clanek s nejakym strejdou ze servisu Samsung... neni problem koupenej tel v nemecku, anglii, ale od sedyho dovozce v CZ - ten ti prej zarucne servisovat nebudou.
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 8. 2019 09:07

Proto to pošleš prodejci a on to vyreklamuje za tebe.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 28. 8. 2019 14:40

Ano, prodejce šedého dovozu to za tebe vyreklamuje, vyhoví liteře zákona, ale téměř vždy mimo autorizovaný servis. Takže na nějakou další "garancí" voděodolnosti a další práce, alespoň trochu zaručené použitím výrobcem schválených přípravků a postupů, můžeš zapomenout.
Jen opravdu zlomek takových prodejců posílá na vlastní náklady zařízení do autorizovaného centra.
Jedním z těchto dobrých prodejců je třeba Mironet, který s námi měl smlouvu, na opravu šedivek.

Sám jsem v servisu dlouhé roky dělal, s tímhle jsme se setkávali snad každý den.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 29. 8. 2019 11:34

Nainstaloval jsem do sve nové s10e aplikaci Accubattery ale ukazuje mi kapacitu baterie jen 3000mah. Ale správně by měla ukazovat 3100 mAh. Je to nějaký bug nebo je kapacita skutečně nižší?
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 29. 8. 2019 16:28

bufalobil
Neinstaluj si do telefonu každou kokotinu ;-)
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 8. 2019 19:16

bufalobil píše:Nainstaloval jsem do sve nové s10e aplikaci Accubattery ale ukazuje mi kapacitu baterie jen 3000mah. Ale správně by měla ukazovat 3100 mAh. Je to nějaký bug nebo je kapacita skutečně nižší?


Ne, je to aplikace k nicemu a ukazuje nesmysl, jako mraky dalsich na podobne bazi. Skutecnou kapacitu, dokaze zmerit jen servisni hw k tomu urceny a baterie samotna musi byt mimo zarizeni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků