Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kesounam 20. 8. 2019 14:04

Mám prosím dotaz k bezdrátovému nabijeni. Na zkoušku jsem pořídil https://www.expert.cz/bezdratova-nabije ... ard-cerna/ , mohu na tom nabíjet samsung S10e a samsung Watch ?
Když jsem na to položil hodinky, tak to psalo, abych použil originální nabíječku.
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 8. 2019 15:33

Co te vedlo koupit takovou nekvalitni nabijecku? Zakup original a ne nejaky s h i t no-name. Hodinky ti to samy napsaly.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kesounam 20. 8. 2019 15:57

A co tě vede k přesvědčeni, že je nekvalitní. Já jsem chtěl zkušenost, radu a ne kritiku něčeho o čem zřejmě víš *****. Omlouvám se za hrubost, ale mám pocit, že kritizuješ vše co není od samsungu.
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 8. 2019 16:04

Ne, ale pokud chces, aby fungovalo prislusenstvi na 100% tak jak ma, je potreba k Samsungu koupit, tez originalni prislusenstvi teze znacky. U ostatniho/neoriginalniho prislusenstvi je to pak loterie. Uz hodinky ti ukazaly, ze si s nabijeckou nerozumi.. Pak prave dochazi k tomu, ze nabijeni je pomale, nebo nefunguje vubec apod. anebo i obcas neco zahori. Stejne tak k Apple produktu si zakoupim Apple nabijecku, k Nokii Nokiackou apod.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 20. 8. 2019 16:24

neni to tak jednoznacny, na jednu stranu davam za pravdu jirkovi a jeste dodam, kdyz noname tak radeji z ciny kde to stoji treba tretinu ikdyz tadytu sr@goru muzes vratit. Tam ti ale prachy vrati taky kdyz je pomackas a oprasis anglinu. Na ali jsou i kombinovane nabijecky pro hodinky i telefon. Jak jsem psal drive vsechny noname z ciny mi zatim fungovaly a nemam potrebu kupovat predrazene origo dokud to neni potreba. Wireless nabijim pomalu neni kam spechat a kdyz potrebuji fast tak dam kabel je to i bezpecnejsi. Ke gear S3 budu mit nahradni do prace za $5. Na druhou stranu origo je vetsi jistota i bezpecnost, je to samozrejme na tobe ja to cinske nakupovani beru jako sport :) sklamani zatim minimalni.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kesounam 20. 8. 2019 16:36

uiqjirka píše:Ne, ale pokud chces, aby fungovalo prislusenstvi na 100% tak jak ma, je potreba k Samsungu koupit, tez originalni prislusenstvi teze znacky. U ostatniho/neoriginalniho prislusenstvi je to pak loterie. Uz hodinky ti ukazaly, ze si s nabijeckou nerozumi.. Pak prave dochazi k tomu, ze nabijeni je pomale, nebo nefunguje vubec apod. anebo i obcas neco zahori. Stejne tak k Apple produktu si zakoupim Apple nabijecku, k Nokii Nokiackou apod.

Sice to poprvé napsalo, ale hodinky to nabijí. Telefon nabijí i s pouzdrem. Na nabíječe je napsáno, že je pro samsung i Apple. Ano i tak si koupím nabíječku od samsungu.
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 8. 2019 18:24

Jak si vedl Samsung Galaxy Note10+ oproti Galaxy S10+ v disciplíně nočních fotek?
https://www.mobilenet.cz/clanky/jak-si- ... otek-38668
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubakkaja 21. 8. 2019 19:28

Má někdo s10 Cardinal Red?Kde koupil?
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod Matysska 21. 8. 2019 20:37

Máte prosím někdo zkušenost s originál pouzdrem Led view cover. Když někdo volá (a jeho číslo je uloženo v telefonním seznamu), zobrazuje se mi číslo a ne jméno, pod kterým je uložen. Je to tak v pořádku? Díky
Matysska
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 21. 8. 2019 20:51

nevim jestli už se to tu probíralo...asi jo ale nevim zda konktretně tohle :)

v kapse mě telefonuje otiskem zamčený telefon
jdu a najednou slyším jak to dělá ...tu- ta-tu-tu- to...mačká klávesy..vytáčí čísla...odstranil jsem ze zamčené obrazovky zástupce telefonu i fotáku nebo co to byla ta druhá ikona...ale on si v šortkách v kapse vytáčí dál....a není mi teda vůbec jasné, jak to udělá...ze zamčené obrazovky....tak ani nevymyslím žádné řešení....s10e
díky za radu
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod tlamik5 21. 8. 2019 21:12

Taky mi v kapse dělá S10e brajgl, najednou kapsa hřeje jako kráva, vyndám mobil, svítí dioda, někomu píšu sms, někomu volám ....
Zrušil jsem permanentní skenování otisku prstu, bo je možné, že občas hrábnu do kapsy a omylem sáhnu na čtečku. Nastavil jsem i ochranu proti nechtěným dotekům, naivně jsem si myslel, že to vyřeší kapsu (jako to dělá u jiných značek), protože mám na displeji debilní sklo, tak jsem musel k tomu všemu i zvýšit citlivost na dotek. Podle mě jsou ty dvě volby v kontra, ale mám je obě zaplé a mobil neprotestuje, ale dělá si stejně co chce. Měl jsem ještě odemykání wereables hodinkama, ale to jsem rovněž dal pryč.
Stejně si telefon vypisuje nesmyslné odblokovací piny atp. Se skoro bojím na mobil podívat nebo na něj sáhnout. K tomu všemu mi děsně blbne čtečka otisků, jo v kapse, když nechci, tak funguje naprosto spolehlivě, ale když CHCI odemknout telefon, tak to nikdy nejde otiskem ...
tlamik5
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 21. 8. 2019 21:26

Prosim, prosim. Aj ja chcem, aby mi na s10 svietila dioda. ;-)
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod Veloce74 22. 8. 2019 07:47

Měl jsem S10+ a v kapse si telefon dělal co chtěl, nejhorší bylo, když jsem šel a při poslouchání hudby, se mi vypínala a zapínala hudba, přeskakovaly skladby, zapnutý letový režim a podobné vychytávky. Zkoušel jsem všechno možné až jsem přešel na S10e kvůli absenci čtečky v displaji. Zde se situace bohužel opakuje, jediné řešení je vypnout úplně AoD a nosit telefon displejem od těla, nebo rozevírací kryt ... Samsung vyrábí skvělý HW, ale špatný SW. V diskuzích se to hodně řeší, dělá to třeba i MI9. S10e taky půjde z domu, ale čím ho nahradit ... snad si neobjednám Note 10+, ten to určitě dělat nebude :-D
Veloce74
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 22. 8. 2019 10:54

To vytáčanie je blbé keď je v kapse môže za to keď ponúkne odomknutie obrazovky s tam je tiesňový hovor
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Frerry 22. 8. 2019 13:16

tak znova pro ty,kterým se foun v kapse sám odemyká a dělá různou paseku :hm :hm

Aod notify uz mi funguje na notifikace kolem díry.
Mám tu beta testovací verzi od Jawomo
A funguje to následovně ...
AOD vypnuto standartně (displej černý) ... přijde notifikace a zapne se AOD s ikonkou události a hodinama a zároveň se rozbliká kolem díry světlo ...nemám pro verzi ,tak jde nastavit jen bud blikání (můžeš vybrat rúzné barvy a rychlost) a nebo had okolo díry jako při odemykání obličejem (lze navolit barva a rychlost)
Pokud nevybereš událost ,tak světlo kolem díry myslím po cca 15 sec zhasne a AOD zustává zapnutý. Lze nastavit myslím v PRO verzi ...interval opakování světla kolem díry.
Píšou něco kvůli ochraně vypálení displeje a úspoře energie.
Právě přišla další aktualizace... Jawomo na tom dost pracuje.
Duležité je povolit všechna oprávnění ke správné funkci...
Spíše bych ještě chtěl jednu funkci ... aby se při přijetí notifikace neobjevily hodiny (AOD) ale pouze notifikace okolo kamery od AOD notify.

je to strana 88,kdyby náhodou :tleskani :tleskani
od uživatele zizistm,tak mu hezky poděkujte,a příště prosím nebuďte líní,hledejte si to tu v diskusi sami :-)
promiňte pospíchám, jedou mi stroje
Frerry
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků