Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adam.jacques 10. 7. 2020 07:37

S10e (volný prodej) červencová aktualizace 133 MB.
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 10. 7. 2020 08:06

adam.jacques: perfektni, diky za tuhle info, jinak bychom to nikdy nezjistili.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Spaleny6 13. 7. 2020 22:08

Chápete jak ta S10 teď neustále skáče ze 14990 na 20990 a naopak? Kdo si to za 21 koupí?
Spaleny6
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 14. 7. 2020 11:23

chápeme:))

14990,- byla omezená akce české distribuce. Takže teď se ceny po akci vrátili na "běžnou cenu"...

Ale odpověď na tvou otázku: Koupí si to leda blázen, nebo člověk co se o to vůbec nezajímá
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 15. 7. 2020 05:51

Pár otázek:
AOD se dá zobrazit buď vůbec, nebo pořád, nebo po dotyku. Já se zobrazit jen pokud je potřeba = zobrazilo by notifikaci?
Aplikace mail, kontakty, sms a i některé další mají v poslední aktualizaci (měl jsem to i na s7) záhlaví přes 1/3 výšky obrazovky. Dá se tao nějak vypnout? Docela měto "sere"
karf
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 15. 7. 2020 07:20

AOD jen pri notifikaci umi aplikace aodNotify.

To zahlavi, to je prednost OneUI. Samsung to ma proto, aby sel mobil ovladat jednou rukou. Me to treba vyhovuje.
Jestli ti to vadi, tak zkus jina aplikace na kontakty, SMS atd.
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 15. 7. 2020 08:40

AodNotify už to taky neumí zobrazit notifikace po tom co dorazí. Proto letěla z mobilu ven. A neskutečně to žere baterku. Nechápu proč ale je to tak. Jen je divné že Samsung tuhle volbu neumí adaptovat. Při tom je to taková prkotina.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 15. 7. 2020 09:36

AodNotify funguje perfektne, nikdy se mi nestalo ze by se nerozsvitilo kdyz dorazi notifikace a baterku nezere skoro vubec, mas neco spatne..
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 15. 7. 2020 10:56

já to mám teda stejně jako flatliners...Mám to (aod notify) nastavené takhle:

- AOD je normálně vypnuté
- dá se pustit na 10s klepnutím
- spustí se když dorazí notifikace

Větší spotřeby baterie jsem si nevšimnul, ale teď jsem se podíval na to aod notify do aplikací a je tam "od posledního nabití 0%"

Problém AOD notify vidím jinde.

Právě v tom režimu co to mám já, je právě blbý, že když přijde notifikace tak to AOD zůstane na displayi dokud ho neodkliknu.

1)JInak řečeno, když si nechám mobil ve skříňce a jdu do akvaparku na 4 hodiny, tak pokud mi hned po tom co ho tam nechám přijde notifikace - pak tam Aod svítí 4 hodiny zbytečně.
2) když dáš novej příspěvek na sociální síť a chodí ti "lajky", tak se to vlastně 100x samo zapne během 12hodin

Otázka pak zní jestli to má cenu::))
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 15. 7. 2020 11:11

S aodNotify take nemam problem.
A u spousty aplikaci me notifikace nezajimaji, tak je mam deaktivovane.
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 15. 7. 2020 12:00

Capita: přesně tak. A proto jsem si pořídil Active watch a už to nemusím řešit. Spotřeba tam prostě je stačí si přečíst co píšou ostatní na netu. Taky jsem si toho všiml a proto to letělo z founu.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod herma 15. 7. 2020 14:18

Přes Bixby Routines to nastavit nejde? Já tak provozuji AOD při nabíjení, různé zapnutí a vypnutí... Jen nápad.
herma
Junior

Odeslat příspěvekod karf 16. 7. 2020 05:38

ALDA._ píše:AOD jen pri notifikaci umi aplikace aodNotify.

Ok díky za tip, zkusím. Asi to bude lepší řešení, než holey light a podobně. Jen mi teda připadá, že když mám teď AOD stále zapnuté, že je ve stejné poloze. Je tomu tak? Nemělo by se posouvat? Na S7 se mi zdálo, že putuje po obrazovce nahoru a dolu.

ALDA._ píše:To zahlavi, to je prednost OneUI. Samsung to ma proto, aby sel mobil ovladat jednou rukou. Me to treba vyhovuje.
Jestli ti to vadi, tak zkus jina aplikace na kontakty, SMS atd.

No je to takové...udělají velký telefon a pak třetinu obrazovky zaplácnou nepoužitelnou plochou, aby to šlo ovládat.

Ještě dodám, že s baterkou to není tak tragický, je i o něco lepší, než s7. Černý motiv a aod na klepnutí mi vydržel 3 dny - pár telefonů, mailů, sms, fotek, 50km navigace a cca hoďka čučení do internetu...takže prostor pro nějaké žrouty baterky v podobě aod tam je.
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 16. 7. 2020 20:52

AOD se určitě posouvá, je to kvůli vypalování displaye
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sony 20. 7. 2020 16:25

Zdravim mam dotaz mozna uz to tady bylo ale nemuzu to nikde najit. Kdyz v G-Mail pridam ucet od seznamu tak mi tam nechodi zadne prilohy i kdyz to mam povolene. Je prosim nejake reseni? Dekuji
Sony
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků