Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod czab 29. 7. 2019 20:14

Zdravím opět, měl jsem telefon na reklamaci a po návratu všechno v pohodě. Nicméně při použití Dex modu mám 80% aplikací se šedými ikonami (aplikace ale fungují). Neví někdo proč? Dříve tak nebylo a restart telefonu nepomohl. Aktualizované mam taky vše....
Přílohy
Screenshot_20190729-211101_Samsung DeX home.jpg
czab
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 30. 7. 2019 05:15

RELIX: Asi ano, Huawei nepodporuje bez aplikace přenos po kabelu !!!, já tohle zkoušel a nechtělo se to připojit.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 30. 7. 2019 06:19

KrylP: Díky za vysvětlení. Vždy sem přenášel data jen ze starého na nový Samsung.
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 30. 7. 2019 21:37

Já zase nechápu....dříve, pod kontaktama...pod voláním...se dalo vybrat jaké kontakty chcete zobrazovat...buď simka1, 2, nebo z učtu google.... ted to tamneí a i když jsem na kontaktech je tam pod rozkliknutím nastavení jen nastavení volání....
Kam se tohle nastavení kuva ztratilo?
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod chezter 31. 7. 2019 05:43

ahojte,
mam s10+ zatial tyzden a co sa tyka baterie som sklamany, vsade citam o rychlom nabijani za 1h30min, ale ja ho s pribalenym adapterom a kablom nabijam z 30% do 100% za 1h50min - nabijam ho totiz rano pred pracou, este ani raz som to nestihol

cez noc mi bateria klesne aj o 15% a najdlhsie som zatial vydrzal na baterii Screen on Time 3h30minut, ved to je katastrofa, telefon stal 999eur

v aplikacii Bateria mi ukazuje že služby google play mi za tyzden stiahli 25% z baterie

priznavam ze som presiel z iphonu, prosim vas toto je normalne?

dakujem za rady :(
chezter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 31. 7. 2019 07:48

OT: Neni jednodussi ho dat nabijet kdyz jdu spat ? Pokud teda spim dele nez dve hodiny ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 31. 7. 2019 08:29

To Chezter: Mas povolene Fast Cable Charging?
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 31. 7. 2019 08:37

Mám S10+ taky a když vytáhnu ráno (5:05 z nabíječky ) tak vydrží většinou do druhého dne do večera než jdu spát s menší rezervou (15-20% )
A nijak ho extra nešetřím ... synchonizace i data a wifi zapnuté.
V práci dost volám ,stahuju maily, nějaký internet a messengery.
Odpoledne dojdu domů okolo 16:00 hod a mám většinou okolo 70 %.
Pak nějaké volání , internet na wifi , youtube , focení ...
Před spaním mám okolo 60 % ...a druhý den znova stejné.
Telefon se nabije z 10-15% za 1,5 hodiny určitě (přibalená nabíječka)
Ze začatku jsem byl taky nespokojený s výdrží ,ale stabilizovalo se to ...
Můžu říct , že bych ho snad ani nedokazal vybít za den ( 5 - 23 hod )
15% baterie přes noc je nějak extrémně moc ..mán nastaveno v digitální pohodě utlumení dle plánu od 23:00 do 5:00 a baterie spadne přes noc max o 3-4 %

Zizi
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod chezter 31. 7. 2019 09:41

Ahojte,

rýchle káblové a bezdrôtové nabíjanie som nemal povolené - povolil som ho - ďakujem :)

Tá výdrž ma trápi, snáď sa to stabilizuje, ak si prehliadam internet tak mi miznú % batérie zo stavového riadku pred očami - tak som tie % radšej vypol :D
chezter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 31. 7. 2019 09:44

Vyřešeno :D
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 31. 7. 2019 10:51

Achta píše:Já zase nechápu....dříve, pod kontaktama...pod voláním...se dalo vybrat jaké kontakty chcete zobrazovat...buď simka1, 2, nebo z učtu google.... ted to tamneí a i když jsem na kontaktech je tam pod rozkliknutím nastavení jen nastavení volání....
Kam se tohle nastavení kuva ztratilo?



símvás, kde vybíráte jaké kontakty se vám budou zobrazovat v telefonu pod kontakty...pod telefonem to nastavovat nejde, dříve to šlo
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod dalen 31. 7. 2019 11:54

Achta
kontakty mám zobrazené podľa konta. Na S10e je to v Nastaveniach -> Kontá a zálohovanie -> Kontá -> vyberiem si konto a potom Synchronizovať konto...
dalen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 7. 2019 14:27

Megaduel Huawei P30 Pro vs. Samsung Galaxy S10+ vs. Nokia 9 PureView vs. Sony Xperia 1 vs. iPhone XS Max
https://techbox.dennikn.sk/temy/porovna ... -najlepsi/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mifey 31. 7. 2019 18:58

chezter píše:Ahojte,

rýchle káblové a bezdrôtové nabíjanie som nemal povolené - povolil som ho - ďakujem :)

Tá výdrž ma trápi, snáď sa to stabilizuje, ak si prehliadam internet tak mi miznú % batérie zo stavového riadku pred očami - tak som tie % radšej vypol :D

Pokud si cet toto vlakno tak by ses docet ze baterka si sedne asi po 14 - 20 dnech a pak ji muzes hodnotit .. tak zatim nefnukej a ver ze to bude lepsi temer o 30 - 50 % .... :) Me pri prohlizeni netu nemizi % baterky pred ocima :-D baterka mi vydrzi 2 - 3 dny a to jeste denne hraju tak hodku hry a ctu min.2,5 hod net + teda nejakej hovor sms foto atd .. jas mam adaptivni a funguje dobre ....
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 31. 7. 2019 19:49

V te recenzi jsou teda ,,nestranni" . Mel jsem P30Pro, ted mam S10+ a rozhodne ten Huawei fotil lepe. Nocni fotky nemeli konkurenci, makro taktez. Nechapu, jak s tim telefonem vykouzlili tak osklive fotky. Zcela evidentne je v te recenzi tlaceny Apple a Samsung. Jinak proti Samsungu S10+ nic nemam.
Galaxy Spica>Xperia X1>HTC Touch HD>Galaxy Ace>Galaxy S Advance>Galaxy S2>Galaxy S4>LG G3>LG G4>Honor 8>Huawei P10>P20>P20 Pro>P30 Pro>Galaxy S10+>S20+>Mi10T Pro>S21U>S22U>S23U->S24U
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků