Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sTebliczek 4. 8. 2020 07:16

Ahoj,

posledni dobou se mi stava, ze se telefonu jakoby sekne simkarta. U lte je v tu chvili pouze sipka nahoru, sipka doou je seda, nejde mobilni internet, nejde volat. Nejcasteji jsem.to vysledoval asi po automatickem odpojeni wifi, napriklad po odchodu z domu.
Pomuze prepnuti do rezimu letadlo a zpet, pripadne se to samovolne obnovi treba po cca 5 minutach (jenze na to nemuzu cekat, vsimnu si toho vzdy, kdyz potrebuju volat pripadne neco resit na internetu). Je to dost otravne, na druhou stranu si nedokazu predstavit, jak bych to dokazoval na pripadne reklamaci.
Nesetkal se nekdo s necim podobnym? Nejaky napad na reseni?

Predem moc dekuji za kazdou radu
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod tubik 4. 8. 2020 10:29

Rop: A nemas spis spatne neco s tema strankama/souborama?

sTebliczek: Zkusils obnovit nastaveni site?
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod Rop 4. 8. 2020 13:29

Určitě ne. V komplu mi pracují tak jak mají. A v telefonu mi fungovaly normálně. Mám tam víc verzí a dělají i to ty staré, které jsem od dubna neotvíral a ani s nimi nic nedělal.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod herma 4. 8. 2020 16:54

V dnešní aktualizaci 1. srpna píšou vylepšení připojení a wifi. Mě se teď poslední měsíc dva taky občas zasekly data, tak teď uvidíme jestli to bylo nějakou chybou sw
herma
Junior

Odeslat příspěvekod sTebliczek 4. 8. 2020 17:51

Obnovit nastaveni site... jak na to?

Aktualizace ze vcerejska/predevcerejska (netusim kdy presne) chybu neopravila
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod mikkke 6. 8. 2020 07:50

Hoj, mam S10+ dual 5 dní a zatím vidím 2 problémy, čtečka - nechal jsem tovární fólii a nic zvláštního teda,máte stejné zkušenosti nebo to chce si najít grif...či tu fólii sundat a je to lepší.. Druhá věc, má tu někdo problém s tím přihlásit se k Samsung account na tomhle telefonu? Bez toho totiž nejde stáhnout ani jiné theme nebo další grafický blbůstky, jestli se nepletu, takže sice můžu používat dark mód, ale ne tak úplně. Na telefon mi nechodí autorizační sms a Samsung podpora zatim moc pomoci nepřinesla, režim dual sim a obě sim fungují v pohodě, zkoušel jsem založit si nový účet, stále stejná situace.. Na S9+ vše jelo v pohodě.
Mikkke

Nokia 3210, Nokia 6310i, SE D750i, Nokia N82, SGS, SGS 3, SGS 6 64gb pearl white, SGS 9+ 256gb sunrise gold, SGS 10+ white
mikkke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novi michal 6. 8. 2020 08:24

No nevím ,já mám na mé S10 folii ne teda už originální ale čtečka po všech těch aktualizacich co na ní přišli funguje perfektně jen se musíš trefit na správné místo , otázka zvyku já sní nemám žádný problém.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 8. 2020 09:35

Samsung telefonům prodlouží softwarovou podporu. Galaxy S10 dostane Android 12

[Zdroj: smartmania.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novi michal 6. 8. 2020 09:49

Ano taky jsem to před chvíli četl , S10 dostane Android 12 to je dobře že je konečné delší podpora od Samsungu
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod genius.t 7. 8. 2020 20:07

To s potvrzovací SMS jsem teď řešil na nové S10 taky. Ona vůbec neodešla protože aplikace účet Samsung account neměla oprávnění. Pomohlo aplikaci najít a povolit ji oprávnění k telefonu. Nejsem si vědom, že by se na to vůbec ptala a já to zakázal.
Třeba to bude to samé...
genius.t
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvido79 10. 8. 2020 12:56

Chci se zeptat, po poslední srpnové aktualizaci S10 mi v autě přestal chodit Mirrorlink :-- (stejně jsem víc využíval AA). Je to to avizované ukončení podpory jak u S20?
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod T2000 12. 8. 2020 17:05

Zdravím, můžu poprosit majitele S10e, kteří nemají nalepenou fólii nebo sklo, aby vyzkoušeli poklepat na sklíčko nehtem v oblasti vyznačené níže ?

Obrázek

U mého telefonu je v tomto místě jiný zvuk, přijde mi, že dotyková vrstva zde není přilepená k displeji. Při poklepání je to mírně cítit i slyšet. Byl jsem s tím i v Samsung servisu, zkoušeli jsme to na stejném typu telefonu a bylo to tam taky. Může to být výrobní vada ?
T2000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod red98 12. 8. 2020 18:58

Dotykova vrstva a displej je jedna suciastka. Na tomto mieste moze byt mala medzera medzi displejom a zvyskom zariadenia.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam.jacques 12. 8. 2020 19:48

T2000: Ahoj, mám to tam taky. Měl jsem to i u S9. Nemyslím si, že je to výrobní vada. Asi to bude mít nějaké opodstatnění.
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Hardy 12. 8. 2020 20:22

Mám to také. Spíš si myslím, že v dané oblasti je např. duté místo. IMHO to na funkci telefonu/displeje nemá žádný vliv.

Mimochodem, se srpnovou aktualizací se v telefonu objevilo "Sdílení v okolí" (Nearby sharing) aneb alternativa k Applímu AirDropu. ;-)
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků