Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karf 22. 7. 2020 08:36

A ještě jeden dotaz. Historie volání/hovorů. Dřív bylo možné na čísle dát "upravit před voláním". Teď to na s10 s android 10 nemůžu najít. Jen "zkopírovat" a vložit na klávesnici, umazat a doťukat jiné číslo. Nebo něco přehlížím?
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 23. 7. 2020 14:41

Jsme na dovolene u more a samozrejme dost fotime. Bohuzel se mi zdaji (a rika mi to i zena :-)), ze jsou fotky nasich postav, obliceju takove nejake rozplizle, jako by placate, roztazene. Vypada to, jako by jste sli mezi zrcadla, co zkresl8 badi postavu a oblicej. Dela to jako na klasiku, tak i širo. Ma nekdo podobny problem nebo je to rukama :-(. (Galaxy S10e).
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod drabek06 23. 7. 2020 16:24

Rukama
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 23. 7. 2020 16:50

Domin7 píše: Ma nekdo podobny problem nebo je to rukama :-(. (Galaxy S10e).


tohle musí být tím, že sis něco omylem přehodil v nastavení. Jestli tam nemáš nějaké složitosti, dej "vynulovat nastavení". Snad to pomůže, na dovolený je to nepříjemnost...
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 23. 7. 2020 20:49

Capita: ok, diky. Prave jsem to vynuloval, zitra vyzkousim.

Jeste mam dotaz...pouzivate, mate zaple v nastaveni - moznosti ulozeni - OPRAVA ULTRA SIROKEHO TVARU? Nebo to mate vypnuto?
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod flatliners 24. 7. 2020 06:00

Zapnuto
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 24. 7. 2020 14:40

Zapnuto
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 7. 2020 17:36

Ok, diky. Musim rict, ze dnes jsou fotky v poradku.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod kvido79 30. 7. 2020 18:52

Mám dotaz na majitele S10, kdo používá Bixby Routines funguje vám na 100% ? Mám vytvořen seznam co se má spouštět v autě (BT, GPS, data, hotspot, popř. AA). Spouštím a vypínám ručně. Párkrát už se mi stalo, že se vypne vše kromě BT...
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 30. 7. 2020 19:30

Ano, obcas se mi stane ze nezareaguje na nastaveny povel.. asi jako pes, obcas se na to proste vyse.. :D
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 2. 8. 2020 09:19

Vážení,

mám Samsung Galaxy S10 s Androidem 10.

Po poslední aktualizaci mám problém s prohlížením webových stránek uložených v telefonu (jak v interní paměti, tak na paměťové kartě) - používám jednoduchý web, který používá rámce (fakticky z toho jsou odkazy na excelové soubory, které používám), ale po poslední aktualizaci se mi webové stránky otevírají v jakési cache prohlížeče (/data/User/0/org.mozilla.firefox/cahce/contentUri) a rámce ukazují "Stránka nenalezena", protože relativní cesta prostě nefunguje (samotné soubory jsou uloženy v /storage/0000-0000/Documents ....).
Stejný problém mám i v interním prohlížeči. Nevíte jak z toho ven, nebo je to zase další fíčura o Googlu, která má zajistit bezpečnost na úrok možnosti používání?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubik 2. 8. 2020 11:44

Ty prohlizece nemaji opravneni cist interni pamet nebo SD kartu, musis vsechno hodit do te slozky, kam se ukladaji uziv. data (/data/User/0/org.mozilla.firefox/ nebo /data/user/0/com.android.chrome). Zvlastni, ze to nefunguje az po nejake aktualizaci (pokud to nebyla aktualizace na Android 10).
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod Rop 3. 8. 2020 15:00

Je to určitě po minulé aktualizaci. Před tím to fungovalo v pohodě i na Android 10.

Díky za radu. Ovšem prosím, jak to tam mám zkopírovat, když mě tam třeba TotalCommander nepustí?

Dík.

Konečně mi ten avatar k něčemu je.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubik 3. 8. 2020 18:01

V TCMD to musi urcite jit, ta cesta nevyzaduje zadny zvlastni opravneni, normalne vyber Internal Storage/Android/data, a tam uz uvidis ty slozky aplikaci.
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod Rop 3. 8. 2020 20:59

Aha, tudy ano. Já jsem šel přes kořenový adresář a tam tudy to nešlo. Dík. Zkusím.

Tak hlásím, že tam nefunguje. Uložil jsem ten web do /storaga/emulated/0/Android/data/org.mozzilla.firefox a pak i do /storaga/emulated/0/Android/data/org.mozzilla.firefox/files a výsledek je stejný.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků