Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Searss 29. 6. 2020 10:44

Já tu origo folii z S10+ hned strhnul, rozčilovalo mě jak jsou vidět hrany u foťáku :-D A žádnou tam cpát nebudu
Searss
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 29. 6. 2020 10:59

Jo tak určitě, lepší když tam nic není je to paráda ale já jak už jsem psal jsem na to cvok , mám strach aby ty mikroškrábance nebyly víc a víc ale zatím úplně v pohodě ale mám strach ,třeba zbytečně no nevím. Kámoš nosí S7 edge úplně bez ničeho už od začátku co ji kupoval a taky to neřeší
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod koderluk 29. 6. 2020 11:17

Ja mam taky stále folii z vyroby ale je uz dost jetá premyslim zda po sundani davat vubec nejakou a doufat ze to bude ok
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 29. 6. 2020 12:00

Ano to je právě to dilema, jestli to bude ok
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 29. 6. 2020 16:07

Michale folie je náchylná asi stejně jako ostatní. Když to tu tak čtu,ale já jsem s ní spokojený. Je třeba vyzkoušet. Víc ti k tomu asi nenapíšu. Každý má jiné nároky. Ja ji tu mam jenom na to, kdybych S10+ prodával, tak nemám na display žádné škrábance a dobře pak prodám. ( I když dobře:p víme jak cena Samsungu padá dolů). Svoji úlohu to plní a jsem za to rád.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novi michal 29. 6. 2020 17:08

Jo to máš pravdu, mě to taky vždy pomohlo když jsem prodával s8 , s9 ,a pak s10e ale tam jsem teda mel folii z vyroby mel jsem ho jen krátce, pak jsem si pořídil klasickou s10 ale vždy byl displej diky folii nebo sklu ok.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 2. 7. 2020 10:29

Po nejake aktualizaci galerie se mi v S10e po otevreni fotek tyto zobrazi ve 2 sloupcich a zcela vlevo je pak sloupec, ve kterem jsou pod sebou odkazy na dalsi alba (foto z whats appu, screeny, stazene atd.) Je mozne tuto blbost nejak vypnout? Kdyz si najedu do dane slozky, tak chci videt jen obrazky v te slozce a ne zase dalsi slozky. Dikes.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod slavekm 2. 7. 2020 10:45

V otevrene galerii hednim prstem potahnout na fotkach doleva, zmizi seznam alb. A naopak.
slavekm
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 2. 7. 2020 10:54

Super, dikes :-)
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod marcello 2. 7. 2020 20:32

Ahojte, prosim poradite?
Zastavuje sa mi dokola "Služby Google Play" aplikácia.
Vybehne mi hláška dole, že sa zastavuje a menu, že informácia o aplikácii a potom zavrieť aplikáciu.
Poradite mi prosim ako to opravit? Ako to preinstalujem?
Dik

skusal som vsetky navody, vymazat cache, data, oddinstalovat aktualizacie, stiahol som apk z netu - to mi instaluje a vypise, ze sa nenainstalovala.
dole v aplikacii v sekcii ze "detaily aplikacie v obchode" mam zasedene a neviem sa dostat do play store.

fakt uz neviem co a ako urobit. :-[

ma porazi uz uplne, som dal odinstalovat aktualizacie goole play store a on mi sa UPLNE odinstaloval !!!
a vobec neviem ako ho naistalovat, instalujem apk. a vypisuje to iste, ze sa instaaluje a potom ze sa nenaistalovala.
ma porazi, mat telefon bez Google Store...
si to idem picnut.
Samsung Galaxy S10e; One UI 3.1, Android 11
Nokia Lumia 830, WM10, RM-984_1070
marcello
Junior

Odeslat příspěvekod Servisák 3. 7. 2020 08:16

Vše co šlo bez ztráty dat jsi již vyzkoušel, tak teď zbývá už jen obnovit tovární data. Vymazat celej telefon. Poté doporučuji ještě v recovery wipe cache.
Servisák
Junior

Odeslat příspěvekod marcello 3. 7. 2020 08:28

Už som vyriešil.
Stále mi totiž nešlo do hlavy, že ako sa vôbec dá odinštalovať Play Store, obzvlášť vtedy ak som to vyslovene nerobil. Nie som až taká lama.
Neviem ako síce pri úkone odinštalovania aktualizácii, ale zakázal sa Play Store. To je záhada.
V každom prípade som ho našiel v zakázaných aplikáciach, pustil ho znova a konečne som mohol vojsť v Play Store na aplikáciu Google play services a tam som aspoň cez vystúpenie do beta testera dosiahol de facto aktualizáciu a preinštalovanie Google Play Services a už idem v normále.
Zatiaľ radšej nevystúpim z programu beta testera ak to ide. Ale v zásade si myslím, že by sa už nemalo nič stať, ak by som aj vystúpil, pretože by vždy už bola verzia aktuálna a inštalovaná oficiálne cez Play Store.
Takže paráda, nemusím to riešiť hard resetom.
marcello
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 7. 2020 08:58

Pánové mám na vás opět dotaz nepřešel jste někdo z Samsung Galaxy S9+ na S10e? měl bych dotaz? ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 3. 7. 2020 10:05

Řekl bych, že od poslední aktualizace sw mi brutálně začalo vybíjet baterii nějaké MPL.
Má to někdo taky?
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 3. 7. 2020 10:16

Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků