Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod cardi 3. 6. 2020 10:24

Tak to jsem rád že mi to nedělá. Až budete znát příčinu, tak se o to podělte to mě dost zajímá.
cardi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marcello 3. 6. 2020 10:54

.Hardy píše:Něco podobného se děje i mně, tj. někdo se mi snaží dovolat, ale slyší tón jako když jsem nedostupný zatímco můj telefon má plný signál. Pak mi časem (tak v 50 %) dojde SMSka od TMO, že se mi dotyčná osoba snažila dovolat. Simka na tohle nemá vliv, spíš bych to viděl na SW a nebo nějakou anomálii v síti.

Tiež mám verziu S10e od TMO CZ, ale siet slovenska Orange. Toto bude problem niekde inde. Obavam sa ze Hard Reset, ale ci to aj ten vyriesi, ak by to nahodou bolo majovym updatom.
Este mavam aj problemy, ze mi hovory padnu, prerusia sa, to mam uzu dlho, a to som myslel, ze je sietou a lokalitou, lebo sa mi to stava vacsinou iba v praci v kancli, kde mam na vedlajsej budove BTS, tak som myslel, ze to je tym.
Ale teraz uz akosi pri tom co pribudol tento problem, mam zle tusenie, ci to nebude aj HW problem a reklamacia.

Edit: tak SIM vymenana, budem pozorovat a dam vediet.
Samsung Galaxy S10e; One UI 2.0, Android 10
Nokia Lumia 830, WM10, RM-984_1070
marcello
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 3. 6. 2020 13:39

Kdyby to byl Sw problém dělá to více lidem a stěžuje si tu každý druhý ne? Ano i ten hw problém to může být, to je jasný.
cardi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Domin7 3. 6. 2020 19:39

Ja myslim, ze to bude simkou. Synator ma iP 11 Pro a na prvni pokus je vzdy nedostupny, za 2 vteriny ho vytocim znova a uz to zvoni. Taky se chystam pro novou sim.
Domin7
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 4. 6. 2020 06:33

Je to tak 7-14 dni co to udelalo i mne na S9+ a delala to sit T-mobile, obcas neco ladi a nefunguji na 100%, ale pozoruju to tak 1x za rok, co si vsimnu.
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 10. 6. 2020 10:36

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli někdo zkoušel lepit folii na S10 za mokra , a jestli to je lepší diky za radu
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 10. 6. 2020 11:35

Novi Michal: Ano zkoušel mám už po druhé Spigen Neo flex HD a nemůžu si ji vynachválit. Lepení je o dost lepší za mokra než za sucha u jiných značek.
cardi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Novi michal 10. 6. 2020 13:43

Diky ,právě tu spigen neo flex jsem viděl na netu , já mám invisibleshield s Datartu a jsou tam vidět čáry a různé škrábance jak to štěrku uhlazoval a hrozně se matlá za 500kč je to k ničemu.
Vlastně za 600kč, jednou jsem ji nechal přelepit stalo mě to 100 Kč a stejně to nalepili na prd , tak doufám že ta od Spigenu bude vypadat aspoň podobně jako ta z výroby ta byla super
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 10. 6. 2020 16:53

Novi Michal : Tak jestli ti vyhovovala ta originální, tak si ji kup v eshopu Samsung. Mají ji tam tuším za 299kč a doprava zdarma.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod .Hardy 10. 6. 2020 16:59

Jop, ta origo fólie je dobrá. Navíc jsou v balení dva kusy. ;-)
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 10. 6. 2020 17:04

Teď se ale právě dívám, že ofic eshop už ji nenabízí. :-(
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod cardi 10. 6. 2020 17:39

Origo je horší o dost než spigenovska a má taky dva kusy. Ty kraje na origo se začnou strašně brzo oddělávat a nedrží. Za to na Spigenu to drží jak přibité. Vyhlazovat musíš mokrým koncem stěrky a pak nemáš žádné škrábance. Mám vyzkoušeno. A ještě lepší varianta je si ji nalepit v Samsung shopu za 600kc a další přelepení za 100kc a kvalita je taky ok ale myslím ze Samsung lepí Invisiblesh.
Plus info o posledním updatu na S10+ vylepšuje dost věcí a ta nejlepší je rychlost čtečky otisku prsty.
cardi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tubik 10. 6. 2020 18:17

Originalni folie je super, dobre klouze a nematla se - v cem je jako ten Spigen "o dost lepsi"? Naopak podle videi vypada gumove a neni hladka jako origo.
SM-G9700
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 10. 6. 2020 18:55

Tak ta moje s datartu je jak guma , proto je tam všechno vidět, na origo folii jsem taky koukal ale vadí mi tam ten vířez chci aby to mělo jen průstřel. Už jsem i přemýšlel že bych jí sundal a nosil to bez folie, ale jak se znám časem by mi vadily ty mikroškrábance proto hledám nějakou solidní folii jako náhradu za originální z výroby. No uvidím když tak zkusím od toho Spigenu , u Samsungu jsem taky četl že jí lepí ale mám to daleko do nejbližší pobočky, tak uvidím ale je fakt že ta moje folie mě tam vyloženě sere na světle venku je naní všchno vidět a jěště jak to hnusně nalepily teda asi jedna třetina displeje na hoře je samej rýpanec a čary jak to uhlazoval v datartu proto to řeším jinak díky všem za odpovědi . Na ten update jsem taky zvědavej na tu čtečku i když já si naní nemůžu stěžovat mě funguje dobře jen občas musím prst třeba dvakrát až třikrát přiložit ale když se trefiím tak je to Ok.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 11. 6. 2020 06:45

Tubik: v čem? Už jenom v nalepení. Pak se neodlepuji kraje. Už jen kvůli toho jdu do Spigenu :) i kdyby byl povrch bůh ví jaky. Mám toho vyzkoušeno fakt dost. Spigen za mě super ale ještě asi zkusím nalepení invisible primo u samsungu. Ale každého věc co si nalepí, hlavně že tam něco je :)
cardi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka