Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Petr Sldek 12. 2. 2020 18:59

ALDA._ Tak jsem to přemapoval a stejně to svítí na nejnižší úroveň, ale na druhou stranu i tak to svítí víc než můj předešlý Sony Z1c
Petr Sldek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ALDA._ 13. 2. 2020 14:27

Me to sviti na uroven, kterou si nastavim v te nativni aplikaci baterka...
EDIT: a v bxAction je volba bud systemova baterka nebo baterka s vyssim vykonem...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Sldek 15. 2. 2020 10:45

Mně to takhle právě nefungovalo, ale po nainstalování bxAction PRO už je tam ta volba baterky s vyšším výkonem :-)
Petr Sldek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohem77 16. 2. 2020 10:10

Ahoj mám na vás prozbičku nevšimly ste si po poslednej aktualizácii že sa rýchlejšie vybíja lebo mne doslova pred očami percenta skáču dole keď všetko vypnem tak za noc aj 9% a cez deň ani nehovorím
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 16. 2. 2020 11:36

Ahoj,

zkus wipe cache a pokud nepomůže tak továrko..já musel taky,poslední aktualizace mi telefon totálně rozhasila.

https://www.getdroidtips.com/wipe-cache ... alaxy-s10/
Metal/HC/Punk
Galaxy S10+
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 16. 2. 2020 12:02

Wipe som urobil hneď po aktualizácii tak idem to tovarko len sa mi nechce ale čo už uvidím či to pomôže
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod herma 20. 2. 2020 20:34

Jak vám počítá telefon využití mobilních dat? Když si sečtete alespoň zhruba nejnažranější aplikace co jsou ve výpise odpovídá vám to? Na S7 to celkem odpovídalo, teď na S10e je to totálně mimo, manuálním součtem jsem tak na polovině toho co sečte a vypíše systém. To co sečte OS a následně Operátor sedí, ale ten výpis jednotlivých žroutů mi přijde neúplný.
herma
Kolemjdoucí

Předchozí stránka