Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod ziziuh 24. 1. 2020 14:41

Používá někdo google cam místo defaultního fotoaparátu ?
Poradí někdo jaké verze instalovat a jakým způsobem ? Funguje už i na Androidu 10 ?
Z počátku prý byly rozdíly v kvalitě výrazné ,ale po aktualizaci nočního režimu se to zlepšilo.
Láká mě to už jen z jednoho hlediska ... fotky z S10+ jsou na displeji moc pěkné ,ale momentem zobrazení na monitoru kvalita není moc dobrá. Nasvědčuje tomu i velikost fotek 3-4 MB a detaily po zvětšení fotky. Potom jdou fotografie s kvalitou velmi dolů. Což dávám za vinu i té velikosti. Pokud by ,ale byli fotky z google cam výrazně lepší ,tak bych zkusil.
Ještě co jsem zkoumal byly velké rozdíly v mobilech se Snapdradonem a Exinosem.
A větší podpora google cam pro Snapdragon.
Díky Zizi
ziziuh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spaleny6 25. 1. 2020 02:27

Má smysl ještě čekat že zlevní model s10?
Spaleny6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nhacchuong123 25. 1. 2020 04:20

Čekám, až to bude levnější
nhacchuong123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renek1 25. 1. 2020 07:38

Spaleny6 píše:Má smysl ještě čekat že zlevní model s10?

Zlevní s nástupem nového modelu, jako je tomu každý rok. ;-)
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod vwmaniak 25. 1. 2020 17:44

jan.machalik píše:Ahoj, popisovany problem jsme s pritelkyni zaregistrovali uz pred mesicem hned po vydani updatu. Oba jsme hned po aktualizaci delali factory reset, takze tim to opravdu neni. Vetsinou stacilo restartovat telefon a zabralo to. Ted jsme meli nejakou dobu klid a dnes mi zrovna pritelkyne rikala, ze se to objevilo znovu.
Tohle mi u telefonu za 25 tisic prijde opravdu smutny a pokud se to dalsim updatem nevyresi, tak telefon vracim.

Tady jsem to popisoval ja..
viewtopic.php?f=30&t=1296357&p=12447350#p12447350

Mě tohle teda nedělá nebo se mi to ještě nestalo. Po továrku tel. šlape jako nikdy předtím.
Ale přeinstalovávám to načisto, bez zálohy. Je to pracnější, ale jistější. ;-)

slava68: Určitě vezmi S10+, baterka mi vydrží při malém používání i čtyři dny.
vwmaniak
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 25. 1. 2020 20:13

[quote="jan.machalik"]Ahoj, popisovany problem jsme s pritelkyni zaregistrovali uz pred mesicem hned po vydani updatu. Oba jsme hned po aktualizaci delali factory reset, takze tim to opravdu neni. Vetsinou stacilo restartovat telefon a zabralo to. Ted jsme meli nejakou dobu klid a dnes mi zrovna pritelkyne rikala, ze se to objevilo znovu.
Tohle mi u telefonu za 25 tisic prijde opravdu smutny a pokud se to dalsim updatem nevyresi, tak telefon vracim.
,,,,,,,
Me nic takoveho telefon nedela a mam S10+ a vracet hned telefon kdyz to dela jen minimum lidem nebo jen tobe je dobre ujety :-D :shock:
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 25. 1. 2020 20:35

Pokud to dělá jen jemu, případně ještě pár lidem, tak to je právě důvod k reklamaci Mám S10e a vše OK
Určitě tovární nastavení a čistou instalaci.
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 26. 1. 2020 09:42

Je zajimavy ale ze to zacalo delat oboum zaroven .. zrejme soft chyba a ne chyba hardware ... to by musela byt takova nahoda jak vyhra ve sportce...
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 26. 1. 2020 12:02

Mně to taky udělalo tak jsem udělal hard reset.Pak asi měsíc klid a včera něco podobného ale ne tak razantního.Prostě jsem spustil foťák a strašně se trhal obraz.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 26. 1. 2020 20:02

Pouziva niekto dbrand skin ? Zaujima ma dlhodoba skusenost.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S20+ w/ Buds+
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 27. 1. 2020 06:41

Lidi, nestalo se vam nekdy, ze by vam mobil pres noc, i pres to, ze vypnuty, zral hodne baterii?

Mam S10e, vcera jsem ho pozdeji odpo nabil na 100%. To mohlo byz kolem 17h. Pak jsem na nem jen odepsal na par zprav a kolem 21.30h ho zcela vypnul. Presne to jiz nevim, ale mohl mit v tu chvili okolo 90% baterie. Rano v 5.30h jsem ho zase zapnul a mobil mel 41%!!!!

Aktualizaci na A10 jsem delal a taky provedl wipe. Stalo se mi to poprve v takove mire. Pred tim se neco podobneho nestalo. Jen asi ubytek o par % ve vypnutem stavu.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 27. 1. 2020 09:41

to mifey: Tak predevsim je to telefon za 25 litru a dela to po updatu na A10. Delali jsme hard reset a naslednou cistou instalaci vseho, zadnej backup. U takhle drahyho telefonu s necim takovym nepocitas. Dokazal bych pochopit, kdyby to delalo jen me, to bych si rekl, asi vada telefonu.. Ale tohle je evidentne problem po updatu. Jen je zajimave, ze to nedela vsem a navic se to objevi jednou za cas.
V kazdem pripade vratit telefon se mi vyplati - kdyz mas moznost za nej ziskat kupni cenu :) A to zvlast v dobe, kdy bude vychazet S20, takze provedu vymenu :)
S20+ / Watch GT2
jan.machalik
Junior

Odeslat příspěvekod chezter 27. 1. 2020 13:36

dnes to urobilo aj kolegovi na note10
chezter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mifey 27. 1. 2020 19:47

jan.machalik píše:to mifey: Tak predevsim je to telefon za 25 litru a dela to po updatu na A10.
V kazdem pripade vratit telefon se mi vyplati - kdyz mas moznost za nej ziskat kupni cenu :) A to zvlast v dobe, kdy bude vychazet S20, takze provedu vymenu :)

,,,,
Chapu te ale to bude tim A10 asi a ne telefonem :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 27. 1. 2020 20:05

To je mi jasný. Je to po updatu. Ale SW je součástí telefonu, jako celek to musí fungovat... Dnes opět. Zase se zasekl foťák ve chvíli, kdyz jsem zrovna potřeboval fotit..
jan.machalik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka