Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2020 15:49

kdo má Nova Launcher Prime, tak uspání dvojitým poklepem jde nastavit v sekci Gesta
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubicek 16. 1. 2020 16:26

Na Nova Launhcer se nikdo neptal ... Těžko bude někdo používat UI a současně s Novou.
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 1. 2020 18:29

Tod2 píše:zamknutí poklepáním si moc neumím představit, kde bys na té odemknuté obrazovce plné ikon chtěl klepat?

Neměl by jsi tam třeba jednu ikonu a v tom místě klepal.
Používal jsem kdysi třeba na LG G4
A ještě jedna věc byla u LG super, příjem hovoru přiložením telefonu k uchu. Dokud bylo tlačítko Home, tak se to dalo i s ním, ale teď by to bylo super.
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 16. 1. 2020 19:02

Lubicek píše:Na Nova Launhcer se nikdo neptal ... Těžko bude někdo používat UI a současně s Novou.

Proč né??
Já používám Novu a poklepáním probudím a smýknutím dvěma prsty uspím displej. Nechápu, proč by se to nemohlo použít. Ale to jen asi tobě nedává smysl :roll:
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 16. 1. 2020 19:15

Nechápeš psaný text? Diskuze je, zda to umí Samsung, ne jestli to umí launcher Nova což nemá se Samsungem nic společného.
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod karf 17. 1. 2020 07:37

Lubicek píše:
karf píše:Ještě se zeptám - S10e má funkci vyšší citlivosti pro ovládání v rukavicích, že? Máte to vyzkoušené na nějaké normální lyžařské nebo motorkářské rukavice?

Ano vyzkoušeno, přes motorkářské rukavice to nefunguje, ani přes kožené, ani přes vyloženě letní.

Díky za odpověď.
Abych byl upřímný, tak nějak přestávám chápat poznámky v recenzích o "top modelu" pro lidi, kteří si potrpí na "maximální výbavu". :hm
karf
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 17. 1. 2020 08:23

Lubicek píše:
karf píše:Ještě se zeptám - S10e má funkci vyšší citlivosti pro ovládání v rukavicích, že? Máte to vyzkoušené na nějaké normální lyžařské nebo motorkářské rukavice?

Ano vyzkoušeno, přes motorkářské rukavice to nefunguje, ani přes kožené, ani přes vyloženě letní.

Tak to teda neni vubec pravda. Ted jsem vytahl motorkarske rukavice a ovladani displeje v rukavicich funguje naprosto perfektne. A to mam na displeji jeste navic hydrogel folii.
A jeste takova perlicka. Kdyz na nejakou praci pouzivam takove ty jednorazove rukavice, podobne chirulgickym, tak pres ne i ta ultrazvukova ctecka odemkne mobil.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Veloce74 17. 1. 2020 08:55

Myslíš tu čtečku co máš v displeji na S10e? No ty jsi ale ultrazvuková kecka :D ale to máš fuk :D
Veloce74
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 17. 1. 2020 09:21

Tu samozrejme nemyslim. Tu jsem jen zminil jako bonus k ovladani displeje v rukavicich. Mam S10+. Opticka, co ma S10e by to zcela jiste nezvladla. Myslel jsem, ze to kazdy pochopi, ale vidim, ze se najdou i vyjimky.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Veloce74 17. 1. 2020 09:24

Jen jestli ty Tomáši tak trochu nekecáš :D
Veloce74
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 17. 1. 2020 13:33

tomasfuk1,
mám doma patery rukavice na moto. Jezdím moto/cross/skůtr.
Vyzkoušené mám troje.
Jediné přes které funguje dotyk jsou obyčejné slabé, textilní rukavice Dainese BORA. A ty kevšemu mají na ukazováčku dotyk pro ovládání telefonu :D
Přes kožené, Revit Jerez 3 to OPRAVDU NEREAGUJE. Stejně tak zimní od Nerve dotyk nefunguje.
Jestlipak ty nenosíš na moto nějaké "rukavice" za 300,-Kč :-)

A teď zcela vážně.
Naštěstí se doba mění a na motorku je tak 50% prodávaných rukavic s dotykovou ploškou na ukazováku pro ovládání navi/tel. Třeba takové rukavice máš a ani to nevíš...
A co si budeme povídat, když si chceš zavolat, tak stejně zastavíš, protáhneš se, sundáš rukavice, takže tohle řešení doteku na motorce je zbytečné.
Telefon jako navigaci používají jen skůtristi na plastových bestiích :-)
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 17. 1. 2020 13:44

Mám doma jedny staré od Dainese které nemají na ukazováčku spešl plošku na teelfony, tak sleduj jak "funguje" dotek ...
Nahrál jsem i video (16Mb) http://leteckaposta.cz/425848791
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 17. 1. 2020 17:04

Tak ja mam doma troje kozene rukavice na motorku a ani jedny nemaji specialni dotykovou plosku na prstech. S mou S10+ funguje dotykove ovladani displeje u svech trech rukavic normalne.
RST Blade
Richa Warrior I
Worker.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 17. 1. 2020 17:26

Lubicek píše:Nechápeš psaný text? Diskuze je, zda to umí Samsung, ne jestli to umí launcher Nova což nemá se Samsungem nic společného.

Né nechápu, vysvětli mi to :tleskani :tleskani
Já reagoval na tebe a tvou poznámku
Těžko bude někdo používat UI a současně s Novou

Nechápavej si tu zřejmě ty, když jsi nepochopil mou reakci. :roll: :roll:
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 17. 1. 2020 17:28

Veloce74, nevim proc bych mel kecat?! Nebo se ridis heslem. Podle sebe, soudim Tebe?
Lubicek, je uplne jedno, kolik ty rukavice stoji.
Wolker kdysi staly 500,- Kc.
Richa Warrior I kdysi staly 2000,- Kc.
RST Blade staly 2 roky zpet 1200,- Kc.
Vsechno jsou to vice, mene obycejne rukavice, zadna hitparada.
Video jsem taky nahral. Se vsemi tremi rukavicemi.
tomas fuk 1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka