Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 20. 10. 2019 03:51

Problem tady tech uzavrenych oboustrannych pouzder je ten, ze mnohdy snizuji silu signalu. A Samsung ma anteny docela nestastne umistene a resene. A treba v praci mame tak zastinene haly, ze tam signal balancuje na jednom dilku a nule.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 10. 2019 08:24

Pokud je to plast tak ne, ale pokud je tam nejaky kov, takz zcela urcite ano.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mifey 20. 10. 2019 09:56

uiqjirka píše:Sklo je dnes zbytecnost, nicemu nezabrani a temer nic neochrani.

Tobe to zas keca omg lol ... :tleskani
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 20. 10. 2019 10:19

uiqjirka píše:Pokud je to plast tak ne, ale pokud je tam nejaky kov, takz zcela urcite ano.

Jo, to jsem tam zapomnel pripsat. Vetsina tech peknych, ktere moc nezvetsuji a nehyzdi telefon jsou kovove. jinak ja si vystacim s transparentnim plastovym krytem, co byl v baleni u telefonu, plus ta hydrogelova folie. Telefon mi bohuzel uz mockrat spadl vzdycky z vysky okolo 1 metru a diky tomu krytu a hydrogelove folii je telefon jako novy.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 20. 10. 2019 10:31

tomas fuk 1 píše:Problem tady tech uzavrenych oboustrannych pouzder je ten, ze mnohdy snizuji silu signalu. A Samsung ma anteny docela nestastne umistene a resene. A treba v praci mame tak zastinene haly, ze tam signal balancuje na jednom dilku a nule.

Pokud si to myslis tak zkus dat mobil do nejake pruhledne umelohmotne krabky a sleduj jestli klesne signal a urcite na 100% neklesne .. premyslej kdyz neco napises :-D
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 20. 10. 2019 11:19

mifey píše:Tobe to zas keca omg lol ... :tleskani

A k čemu teda to sklo je? Nikdy sem ho neměl a nikdy mít nebudu. Displej sem ještě nerozbil, nevím proč bych měl na kondom dávat ještě jeden kondom. Když je někdo lempl tak to stejně rozbije. Ale je pravda že spousta lidí dneska drží telefon v ruce i když si druhou vytíraj zadek a to je pak průser hned :mrgreen:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 20. 10. 2019 12:39

mifey píše:
tomas fuk 1 píše:Problem tady tech uzavrenych oboustrannych pouzder je ten, ze mnohdy snizuji silu signalu. A Samsung ma anteny docela nestastne umistene a resene. A treba v praci mame tak zastinene haly, ze tam signal balancuje na jednom dilku a nule.

Pokud si to myslis tak zkus dat mobil do nejake pruhledne umelohmotne krabky a sleduj jestli klesne signal a urcite na 100% neklesne .. premyslej kdyz neco napises :-D

Tak od Tebe to opravdu sedi. To o tom premysleni. Ty hlavne nejdriv cti, pak premyslej a potom pis. Kdybys totiz cetl, tak by ses docetl, ze v dalsim mem prispevku zminuji, ze mam na mysli ty pouzdra, ktere jsou z kovu.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 10. 2019 16:29

tomas fuk 1 píše:
uiqjirka píše:Pokud je to plast tak ne, ale pokud je tam nejaky kov, takz zcela urcite ano.

Jo, to jsem tam zapomnel pripsat. Vetsina tech peknych, ktere moc nezvetsuji a nehyzdi telefon jsou kovove. jinak ja si vystacim s transparentnim plastovym krytem, co byl v baleni u telefonu, plus ta hydrogelova folie. Telefon mi bohuzel uz mockrat spadl vzdycky z vysky okolo 1 metru a diky tomu krytu a hydrogelove folii je telefon jako novy.


Tak treba Think Fit 360 je plastovy, tvrdy a telefon je v nem tenci nez v nejakem silikonovem obalu. ;-)
Slozis ho ze trech dilu a dokonce telefon ani nehyzdi a ochranna opravdu kvalitni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 20. 10. 2019 18:46

uiqjirka píše:Sklo je dnes zbytecnost, nicemu nezabrani a temer nic neochrani.

Ale to zase né. Zrovna nedávno mi spadl služební telefon při nastupování do auta na beton. Ochranné sklo prasklo, dotyková vrstva vydržela. Nové přes ebay vyšlo si na 25 korun. Takže něco to zachrání.

-- 20. 10. 2019 19:49 --

uiqjirka píše:Tak treba Think Fit 360 je plastovy, tvrdy a telefon je v nem tenci nez v nejakem silikonovem obalu. ;-)
Slozis ho ze trech dilu a dokonce telefon ani nehyzdi a ochranna opravdu kvalitni.

Pošli odkaz. I když je mi jasné, že je to čistě individuální, chtěl bych vidět, jestli opravdu nehyzdí telefon.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mifey 20. 10. 2019 20:22

šulda píše:
mifey píše:Tobe to zas keca omg lol ... :tleskani

A k čemu teda to sklo je? Nikdy sem ho neměl a nikdy mít nebudu. Displej sem ještě nerozbil, nevím proč bych měl na kondom dávat ještě jeden kondom. Když je někdo lempl tak to stejně rozbije. Ale je pravda že spousta lidí dneska drží telefon v ruce i když si druhou vytíraj zadek a to je pak průser hned :mrgreen:

:oboze :oboze
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod jamreyese 20. 10. 2019 22:27

zdravíčko...trochu odbočím od tématu...Poslední dobou mám mezi top3 spotřebu baterie systém android ...hrozně mě to se*e ...přes cpu spy jsem koukal a deep sleep je v pohodě ..krásný hodnoty ...neřešil jste to někdo už? Co by to mohlo být?
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 21. 10. 2019 06:23

opasino píše:
uiqjirka píše:Sklo je dnes zbytecnost, nicemu nezabrani a temer nic neochrani.

Ale to zase né. Zrovna nedávno mi spadl služební telefon při nastupování do auta na beton. Ochranné sklo prasklo, dotyková vrstva vydržela. Nové přes ebay vyšlo si na 25 korun. Takže něco to zachrání.

-- 20. 10. 2019 19:49 --



A na to jsi přišel jak, že když se rozbije ochranné sklo, praskl by i display telefonu a tím pádem Ti to "něco zachrání"?? :hm :roll: moje zkušenost je taková, že když praskne display, je jedno, kolik na něm máš skel za 50,- nebo za 1300,- ale pokud telefon šikovně spadne, display prostě praskne - a to třeba i z 30 cm. A naopak, pokud není náraz dost silný, praskne vždy jen ochranné sklo, protože většina ochranných skel praská už jen při škaredém pohledu na ně a slouží spíše proti poškrábání displaye jako fólie. Jo byznys je byznys :-P
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar




Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků