Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 10. 2019 10:24

Já si ale nestěžoval. Nevím, kde na takové blbosti chodíš. Já jsem jen napsal osobní zkušenost s Hydrogel fólií, aby ostatní věděli, co to obnáší . Která co se týče ochrany funguje skvěle. Kdybych koupil Tebou zmíněné sklo, tak už bych ho měl prasklé. Ano displej by byl taky v pořádku, ale sklo by bylo kaput. Takže koupit další. Takhle jsem vyměnil fólii za 38,- korun.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 19. 10. 2019 13:42

Jasně, pokud někdo chce mít na telefonu za takový prachy srágoru za pár kaček, která se každou chvilku odlepí, je měkká a neklouže po ní prst, pak proti vkusu žádný dišputát, ale je to vědomé znehodnocování tohoto přístroje a znesnadňování práce na něm. Já jen že se tu ty skla a fólie probíraj furt dokola a někteří tu radí právě takovéhle sračky. Myslím, že kdo jednou zkusil WHITESTONE, tak ten už nic jiného nechce. Vím to i ze svého okolí, kdy někteří si nenechají poradit a pak stejně u tohoto skla skončí, ale utratí 2x tolik.
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod hudys 19. 10. 2019 13:54

Mě připadá, že je prodáváš, když je každému cpeš.
LG G8s/S Galaxy Watch Active 2/Galaxy buds
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 19. 10. 2019 14:13

Taky si říkám . . .
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 19. 10. 2019 14:18

Taky bych si to myslel, ale vtip je v tom, že chci lidem opravdu poradit dobrý sklo a měl jsem za to, že když už si někdo kupuje telefon za víc jak 20klacků, tak na něj chce jen to nejlepší i když dražší a né co nejlevnější srágoru, která práci spíš zhoršuje než naopak. Je to jako si koupit nový mercedes a pneumatiky kupovat ojetý z vrakáče. :hm
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 19. 10. 2019 14:48

No vidis a me prijde si cpat na krasnej drahej telefon cokoli na displej a hyzdit ho, pokud nejsem lemra, uplna blbost :D
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 10. 2019 15:27

Sklo je dnes zbytecnost, nicemu nezabrani a temer nic neochrani.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2019 15:33

V mém okolí používá sklo mnoho uživatelů a několika z nich zachránilo displej. Zrovna nedávno konkrétně na displeji telefonu značky Honor, který nešťastně vypadl z vlhké ruky při sportování známému a samozřejmě tak, že na hranu chodníku. Sundal sklo, které prasklo, ale displej má v pohodě.

Druhé pohled... v posledních dnech se na netu rozhořela diskuze na téma nových iPhonů a jejich sice tvrdého skla, ovšem které se údajně velmi brzy poškrábe. Doporučuje se krycí sklo, nebo fólie.

Jsou lidé, kteří nepotřebují pojištění sebe, ani nemovitosti, nepotřebují krycí sklo na displej drahého telefonu a já nevím co ještě. Z druhé strany - někdy je ta jistota za pár drobných přínosná. A i krycích skel a výrobců je celá řada. Ne vždy je nutné kupovat to nejlevnější, nebo naopak nejdražší.

Omlouvám se za částečný OT, který reaguje na vyjádření zde.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mikross 19. 10. 2019 16:10

V tomhle taky s Renek1 nesouhlasim. A nevim, proc je ve svem naziru tak zarputily, az agresivni. Staci svuj nazor vyslovit. Neni potreba hnes jine uzivatele urazet nebo jim psat, ze si kupuji sragory. Je to zbytecne.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 19. 10. 2019 16:13

flatliners píše:No vidis a me prijde si cpat na krasnej drahej telefon cokoli na displej a hyzdit ho, pokud nejsem lemra, uplna blbost :D

V pohodě, na ten názor máš právo, ale já mluvil o lidech kteří tu ochranu displeje chtějí, takže pro tebe je to pasé.

uiqjirka píše:Sklo je dnes zbytecnost, nicemu nezabrani a temer nic neochrani.

No tak to jsi vedle jako jedle. Známému zachránil displej a druhý který nepoužívá, tak má displej celkem zdrápanej. Je to jako by si řekl, že šprcky jsou k ničemu a že nic neochrání. :shock:

Mikross píše:V tomhle taky s Renek1 nesouhlasim. A nevim, proc je ve svem naziru tak zarputily, az agresivni. Staci svuj nazor vyslovit. Neni potreba hnes jine uzivatele urazet nebo jim psat, ze si kupuji sragory. Je to zbytecne.

Omlouvám se, pokud to zní nějak agresívně, ale ten kdo ochranu chce a používá, tak jistě ocení kvalitu a nekouká na nějakou tu stovku navíc, když už si může dovolit tak drahý telefon. A to, že na trhu je hromada nefunkčních srágor je prostě fakt a v tom mě utvrdil i známej co se opravě a prodeji telefonů a příslušenství věnuje. Levné fólie opakovaně těm samým lidem mění a když dá Whitestone, tak mu u někteří přidou říct jaká je to paráda a že už jiné nikdy nechtějí.
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 19. 10. 2019 16:30

Od telefonů, přes motory až ke šprckám. :D
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod RychJ 19. 10. 2019 20:06

Jak maly děti...
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 19. 10. 2019 20:07

Zrovna dneska jsem přelepil fólii z výroby hydrogelem z Ali (viz. přechozí stránka a příspěvek od pan_Lukas) a jsem naprosto spokojený. Prst klouže v pohodě, instalace jednoduchá a cena kolem 30Kč/kus. Sklo za 1200Kč je blbost a v tomto případě to už zavání reklamou.

renek1 píše:...Je to jako si koupit nový mercedes a pneumatiky kupovat ojetý z vrakáče. :hm

Nesmysl. Spíš se hodí: Kupovat si fólii za litr je jako kupovat si origo redukci na jacka za 300Kč, i když se dá z Číny sehnat za dolar.
Naposledy upravil .Hardy dne 19. 10. 2019 20:15, celkově upraveno 1
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 10. 2019 20:10

renek1 píše:Jasně, pokud někdo chce mít na telefonu za takový prachy srágoru za pár kaček, která se každou chvilku odlepí, je měkká a neklouže po ní prst, pak proti vkusu žádný dišputát, ale je to vědomé znehodnocování tohoto přístroje a znesnadňování práce na něm. Já jen že se tu ty skla a fólie probíraj furt dokola a někteří tu radí právě takovéhle sračky. Myslím, že kdo jednou zkusil WHITESTONE, tak ten už nic jiného nechce. Vím to i ze svého okolí, kdy někteří si nenechají poradit a pak stejně u tohoto skla skončí, ale utratí 2x tolik.

Jenze musis rozlisovat kdo jak telefon pouziva. Ja mam S10+ od kvetna a kdybych lepil to Tve zminovane sklo, tak uz dnes mam aspon páté. Tudiz 6500,- Kc jen za ochranne skla. Stejnou sluzbu mi poskytuje ta hydrogelova folie za 38,- Kc. A tu menim az kdyz ja uznam za vhodne. Ty Tvoje skla bych musel menit hned po padu telefonu. A to se opravdu vyplati. Za rok bych "prosklil" jeden dalsi telefon. Ja telefon pouzivam v praci a tam proste trpi a sem tam spadne. Nejsem kancelarska krysa, aby telefon lezel na pracovnim stole, nebo na baru.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 19. 10. 2019 20:40

No já mám telefon na to k čemu je určený a sklo pro jistotu a né jako ty na "zatloukání hřebíků". 8-D 8-D Pokud už dopředu víš, že ti telefon furt padá, pak chápu, že je lepší volba ta tvoje folie.
Jinak bych ve tvém případě volil tuhle variantu, je to údajně blbu vzdorný.
https://www.amazon.com/LOVE-MEI-Protect ... B07MZMK3CX
renek1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka