Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Jean_Baklazan 3. 10. 2019 12:32

Odemykání obličejem se nebere jako dost zabazpečené, proto to chce PIN nad 500.
Jean_Baklazan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tlamik5 3. 10. 2019 13:00

njn, když ten přitroublej S10e sensor nepozná můj otisk, stará S5 s tím problém neměla.
Nicméně jsem měl za to, že pro platby do 500kč stačí rosvítit displej a není třeba odemykat, platby nad 500 je třeba odemknout (a nenapadlo mě, že není odemknout jako odemknout)
tlamik5
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 4. 10. 2019 06:00

Jen pro info ... aktualizace G975FXXU3ASIG / 558,28 MB dorazila konečně už i k nám na O2 :-)
Galaxy S10 +
Jako opět poslední ...
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 4. 10. 2019 06:59

Uz by si mohol prestat s tymi hlaskami o skle a aktualizacii. Nebolo to vtipne ani na zaciatku a po desiatom opakovani je to akurat otravne.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 4. 10. 2019 07:10

Lubicek píše:A na displeji máš sklo nebo folii. Jam mám sklo za 1000 kč a aktualizaci nemám. Telefon od T-Mobile. Aby přišla aktualizace tak si asi musím koupit i pouzdro.
Jaké sklo máte na displeji a v jakém pouzdru nosíte telefon?
Hrozne tu aktualici potřebuji

To je divné, že ti ještě nepříšla, dle odkazu níže je už k dispozici od 29.9.2019
Třeba pro O2 ještě včera v seznamu nebyla a dnes ráno hned naskočila.

https://www.sammobile.com/samsung/galax ... G975F/TMZ/

PS: Myslím ,že to tím sklem nebude ... :-)
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 4. 10. 2019 13:38

Následnou nesmyslnou diskuzi plnou hádek a urážek jsem smazal, nemá tady co dělat. Děkuji za pochopení.
Huawei P9 lite mini
Felda, Octa, Sup
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Capita 4. 10. 2019 17:21

petr-21 píše:Zustane po aktualizaci BXaction funkcni? Nastavene zkratky a Bixby pryc.

Diky, Petr

Ahoj, všechno se mi zdá stejné jako předtím:

- Bixby mám pozastavované a odinstalované co jde
- Bx actions jeden stisk, dvě stisknutí i dlouhé stisknutí jede jako před aktualizací
- zkratky nevím co znamená
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 4. 10. 2019 23:00

Diky za reakci, uz mam taky nainstalovano a vsechno ok. Zkratky myslim konecne vyuzitelne funkce stisknuti bixyby cudliku. Aktualizace to nijak neomezila - zatim.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 5. 10. 2019 09:35

jj tohle je jedna z mála věcí co mi trochu vadí = že to bixby tlačítko nejde přemapovat prostě "systémově", ale jen s pomocí externí aplikace...Ono to BxActions při aktualizaci aplikace hlásí něco ve smyslu, že je možný že to Samsung zakáže. No, jak píšeš, zatím to jede, tak super
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 10. 2019 09:57

Tak to pise od pocatku co kdy tato aplikace vznikla, to je spis jen upozorneni, kdyby neco.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kukom6 5. 10. 2019 10:35

Všimol som si jednu zaujímavú vec na s10e. Pred spaním som nebol telefón na 100%. Keď som v noci vypol všetko (wifi, bluetooth (s gear fit 2), mobilné data,sync) okrem mobilnej siete, stále som mal rano priemer -2%/h. Keď som vybral druhú sim kartu (4ka) tak to ďalšiu noc kleslo na -0.5%/h. Hm nechápem prečo s druhou sim kartou to ma taku spotrebu aj keď je telefón poväčšine v deep sleep. 
kukom6
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 5. 10. 2019 12:41

Mel bych dotaz ohledne AOD na S10, i kdyz to bude u vsech samsungu stejne. Pouzivam app Pocasi In Widget a chtel bych mit ve stavove liště info o teplote, coz tato app umoznuje. Jenze kdyz toto zapnu, tak mam pak neustale i ikonu na AOD. Lze to nejak nastavit u tech odznaku nebo nekde, aby info bylo ve stavove liste, ale ne pak uz ikona na AOD? Diky.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 5. 10. 2019 15:38

Jde to jak u které aplikace. U většiny stačí podržet prst a objeví se volba minimalizovat, zůstane v liště (bude ale potřeba vždy rozkliknout) ale ikona je pryč. Já to mám takhle nastaveno u ACR.
Přílohy
SmartSelect_20191005-163336_Nova Launcher.jpg
SmartSelect_20191005-163336_Nova Launcher.jpg (8.5 ) Zobrazeno 2391 krát
SmartSelect_20191005-163412_Nova Launcher.jpg
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod k.o.v.b.o.j 6. 10. 2019 12:14

Ahoj, mám S10e - šlape jak hodinky, ale mám několik dotazů:

1. Printscreen - jak přenastavit kombinaci kláves na printscreen? Každy den udělám dva až tři a pak je musím mazat - dost otrava.

2. Při nabíjení svítí na zhasnutém displayi navigační tlačítka, děje se to všem?

3. Jak přidat další otisk prstu? - Již mám čtyři a chtěl bych přidat pátý.
díky všem
k.o.v.b.o.j
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka