Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Capita 2. 10. 2019 11:11

Jako pro mě osobně je ten telefon něco víc než jen přístroj na uskutečnění hovoru. Něco si s ním kutit mě prostě a jednoduše baví...Takže pokud vím, že má přijít aktualizace, která přináší nové funkce, tak se na to těším až to vyzkouším. A ano zajímá mě kdy ta aktualizace má přijít a jestli už ji třeba někdo jiný má.

A že se mi kvůli tomu uživatelé I-phonů smějí? A víte co si zase říkám já o uživatelích i-phonů?

Nic...:)
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod azla 2. 10. 2019 11:45

Dobrý den, mám nově S10 s nejnovější aktualizací a dělá mě následující věc - při prohlížení fotek v galerii mě zůstanou nohoře i dole průhledné lišty s nabídkou editace. Vadí mě to při zvětšování fotky. Nedá se někde nastavit, aby to za chvilku zmizelo ? Díky.
azla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bruco 2. 10. 2019 11:47

Tukni do fotky a je to prec hned.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 2. 10. 2019 12:01

Zustane po aktualizaci BXaction funkcni? Nastavene zkratky a Bixby pryc.

Diky, Petr
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 2. 10. 2019 12:05

mifey píše:
KrylP píše:
Taky jsem si koupil S10+, ale***********************************

Ty blbe a kolik teda lidi to hned prodava .. a nevim proc by to mel byt srot .. mam samsung od S5 a po S10+ momentalne a ani jedna reklamace a problem ... srot si tak mozna ty ale v hlave :tleskani

Žádám admina, aby tady takové chování (urážky) netoleroval a zablokoval sprosťákovi účet!!
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod azla 2. 10. 2019 12:17

bruco píše:Tukni do fotky a je to prec hned.

Díky, na to jsem přišel, ale fakt se někde nedá nastavit, aby to mizelo samo a nebo aby to tam vůbec nebylo ?
azla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubicek 2. 10. 2019 12:49

Jedině zvolit alternativu.
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod Wayne 2. 10. 2019 14:23

Koupil jsem si sd kartu Samsung Evo Plus 256GB "https://www.mironet.cz/samsung-micro-sdxc-evo-plus-256gb-class-10-uhsi-u3-cteni-100mbs-zapis-90mbs-adapter+dp337983/?gclid=CjwKCAjwldHsBRAoEiwAd0JybaDgF1YgDgMgtl6eBbWl50q6E7IC6TG8s0KdigJWVe54VubGaRZB8xoCNxsQAvD_BwE. Telefon ji někdy vidí a víceméně spíše píše, že je poškozená a že je nutný formát. Telefon ji nedokáže ale naformátovat. V PC jde karta normálně. Už nevím co mám dělat.

Poradí někdo?
MackBook Pro 13" (mid 2009), OS 10.11 / ASUS G75VX-CV163H Win10

PC
Core i5 2500K, MSI Z77A-G43, 2x4GB DDR3 1333MHz, GTX260 896MB, Corsair 750W, HDD 500GB 7200RPM SATA II, DVD LG GH22LS, Samsung TV UE40D5000, Win10
Wayne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 2. 10. 2019 15:47

zdravim, uz sa to predpokladam, ze riesilo, ale je S10e kompatibilny s VR SM-R325? ...pripadne uz to niekto skusal s nejakou verziou S10...?
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, E52, N8, SX Z1 Compact :-D
Nikdy never nikomu a nebudes sklamany!
Zivot je kratky, preto si treba vediet uzit, tak aby sme ho inym neskracovali!
(X je CH - ja to pisem uz automaticky)
4bluedragon
Junior

Odeslat příspěvekod kesounam 2. 10. 2019 15:49

Mám stejnou kartu a nemám žádný problém. V telefonu by měla jít neformátovat, jestli nejde, tak v PC .
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 2. 10. 2019 21:16

Kucííí nehádejte se. Hujahej je pro někoho topka, ale tady jsme kvůli S10, což je pro mě naprosto nej mobil. Do ajfonu bych nešel, používám mobil jako flešku a do ajfonu si bez *****ého itunes nic nepřesunu, takže o ničem. Samsung DeX je naprosto skvělý a celkově po ADB tuningu mám S10 dokonalou. :) Ještě by to chtělo notifikace okolo průstřelu (tak jako dioda) a cajk. :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 3. 10. 2019 08:04

prosím, když zalohuju nastavení telefonu na Samsung cloud a hodím telefon do továrka, obnoví se to pak všechno bez problémů? Ty ostatní zálohy (galerii atd...) nějak neřeším, zajímá mě čistě to, zda se budu muset znovu patlat s nastavením ...

díky
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod Andorit 3. 10. 2019 08:33

Capita : myslím si, že Samsung cloud zálohuje jednou za 24 hodin, takže asi nebudeš mít vše aktuální. Já osobně to zálohuji na SD kartu přes Smart Switch a pohoda.
Andorit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tlamik5 3. 10. 2019 11:03

Mám dotaz ohledně placení mobilem s GPay. Mám S10e, otisk prstu mi většinou nefunguje (z horolezení mám sedřené prsty a asi pokaždé jinak, byť na notebooku mě většinou pozná podle otisku), tak jsem si dal odemykání xichtem. Používám Notification Light. Po stisku tlačítka to hledá můj xicht a když nenajde, tak chce PIN.
Když platívám do tuším pětikila, tak by mělo stačit mobil jen rozsvítit, nicméně on se odblokuje xichtem, takže jsem na hlavní obrazovce s odemčeným telefonem a zaplatím a pohoda. Nad asi 500kč postupuju stejně, ale dycky mě vyzve k zadání PINu, přestože je mobil odemknutý xichtem. Dneska sem platil ani ne 200 a stejná situace a než sem naťukal PIN, tak se platba na terminálu zrušila a muselo se to opakovat znovu. Dělá to tak všem ?

Dik
tlamik5
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 3. 10. 2019 12:07

Vždy!!! musím odemknout telefon aby šlo zaplatit (u mě otiskem) a přiložím ho k platebnímu terminálu. PIN karty to po mě nechce nikdy a je jedno jestli platím 5,-Kč nebo 10 000,-Kč.
Zkráceně - přiložím prst na telefon, telefon se odemkne, zaplatím, odcházím.
Lubicek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka