Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 30. 9. 2019 09:43

Ten kdo nemá zadní růžový kryt, tak mu aktualizace nepřijde! :D :D :D
Já jsem včera vyzkoušel Dex a paráda. Vše běží skvěle, různé možnosti nastavení plochy, připojil jsem pomocí kabelu USB.
Jinak zrcadlení obrazu S10 na TV taky funguje skvěle. Pomocí domací wifi. Žádný kabel, připojení je stabilní, filmy běží plynule, bez sekání.
Dex běží na noťasu a noťas mám připojený k TV kvalitním kabelem HDMI. Takže zrcadlení i Dex zobrazuji na veliké Samsung TV. S10 je v tomhle skvělá, tyhle dvě funkce se mi líbí asi nejvíc.
Po aktualizaci mi v rolovacím panelu přibyla ikonka "Odkaz na Windows", ale ještě jsem to nezkoušel. Měl by se mobil propojit s Win10 pomocí účtu Microsoft. Vyzkouším. :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 30. 9. 2019 10:55

[quote="PavlosPM"]Přiznám se, že po cca dvou týdnech používání telefonu Samsung S10+ jsem si na telefon nezvykl a dám ho pryč. Možná jsem moc "starý" na velké změny. Chtěl nechtě se vrátím k Huawei, který mi naprosto vyhovoval. Nejspíš zvolím model P30 PRO.

Taky jsem si koupil S10+, ale můžu říct, že P30 Pro je špička, jak po stránce focení, tak výdrže a vyladěnosti. Nebýt problémů Huawei a po dnešním dni ještě větších, tak bych do toho korejského šrotu nešel. Stačí se podívat na bazoš, kolik lidí koupí samsunga i Note a hned ho prodávají.
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 30. 9. 2019 11:38

OT: Doteraz som si myslel, ze predaj najvyssich samsungov na bazosi je cista ryza - kupis od operatora za dotovanu cenu a hned bez problemov predas. A ono je to vlastne len dosledok nekvality.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 30. 9. 2019 11:54

No ja som mal skôr opačné skúsenosti. Ale s Honorom 10. Telefón sa sice tváril kvalitne ale mal kopu nedostatkov ktoré človeka srali viac a viac.
kukom6
Junior

Odeslat příspěvekod kesounam 30. 9. 2019 12:50

Takže aktualizace sice dorazila,ale teprve G970FXXS3ASH1 . Tak nevím kde je chyba.
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 30. 9. 2019 12:52

Odporucanie na ochranne sklo, aby to rozumne fungovalo?

Nasiel som na alze, ale recenzie su dost zle, vraj citlivost dotyku ide vyrazne dole apod.
https://www.alza.sk/odzu-glass-screen-p ... =2#recenze

Nejaky lepsi napad?
Dik

-- 30. 9. 2019 12:56 --

EDIT: ok uz som tu nasiel
https://doopshop.cz/?s=WHITESTONE+DOME+ ... pe=product

sklo za 1400kc hah
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Junior

Odeslat příspěvekod glider 30. 9. 2019 14:18

Mne na S10e este nedorazila aktualizacia.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 30. 9. 2019 14:40

A máš nalepené to sklo z Alzy? Jestli ne, tak ti aktualizace nepřijde nikdy.
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 30. 9. 2019 15:19

No ja som si dal pre istotu aj do zadu aspoň mi dôjdu skôr načo budem trocharit len v predu a už mám aj nový Windows
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 30. 9. 2019 19:01

Víte že se nám za tohle uživatelé iPhonů smějí? A nutno říct, že po právu.
Stačí se podívat do jakéhokoliv vlákna o novějším Android telefonu a polovinu příspěvků tvoří dotazy na aktualizace, proč on jí dostal a já ne.
Chápu to v případech, kdy je telefon v nepoužitelném stavu, vypíná se, neukládají se některé věci, mizí signál...ale čekat jak na smilování na aktualizaci, která přinese nové smajlíky do appky Kamera a nic neříkající "stability upgrade" a "bug fixes" je zhovadilost hodná naprosto znuděného a omezeného člověka.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 30. 9. 2019 19:09

CosiOdvedle : Ty máš taky dost, ty si viděl někoho, jak se ti směje? Piš tu věci, od věci a ne výmysly z tvé hlavy....
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 30. 9. 2019 20:55

To je radost,když se tu ochomejtne Iphon degen s Ichtylskými názory. 8-) 8-)
Sachmar
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 1. 10. 2019 08:53

Nevím, jestli tím "iphon degen" myslíš mě, protože netuším, jak jsi mohl vyvodit z příspěvku, že snad mám něco společného s telefony iPhone. Nikdy jsem ho neměl a nikdy mít nebudu. Ten jejich "ekosystém" mi nic neříká.

Ale diskuze je volný prostor, pro šíření vlastních subjektivních názorů a myšlenek. Rád bych se zde něco zajímavého dozvídal o funkcích možnostech použití Galaxy S10, jenže z diskuze to občas vypadá, jako že bez poslední aktualizace je telefon zcela nepoužitelný. Prostě těch příspěvků s dotazy na stav aktualizace je poslední dobou víc než dost.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Libb 1. 10. 2019 10:54

CosiOdvedle píše:Chápu to v případech, kdy je telefon v nepoužitelném stavu, vypíná se, neukládají se některé věci, mizí signál...ale čekat jak na smilování na aktualizaci, která přinese nové smajlíky do appky Kamera a nic neříkající "stability upgrade" a "bug fixes" je zhovadilost hodná naprosto znuděného a omezeného člověka.

Zrovna tahle aktualizace přináší docela zajímavé nové věci...
Libb
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 1. 10. 2019 20:23

KrylP píše:
Taky jsem si koupil S10+, ale můžu říct, že P30 Pro je špička, jak po stránce focení, tak výdrže a vyladěnosti. Nebýt problémů Huawei a po dnešním dni ještě větších, tak bych do toho korejského šrotu nešel. Stačí se podívat na bazoš, kolik lidí koupí samsunga i Note a hned ho prodávají.

Ty blbe a kolik teda lidi to hned prodava .. a nevim proc by to mel byt srot .. mam samsung od S5 a po S10+ momentalne a ani jedna reklamace a problem ... srot si tak mozna ty ale v hlave :tleskani
mifey
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka