Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod ramx 27. 7. 2019 16:00

Je zvláštníje když nastavim styl AOD na postraní/boční zobrazení, tak při zavření krytu nezmizi stav akumulátoru. Při kterémkoliv jiném ano.
GH628 (1998) ... SG S7 + S10e
ramx
Junior

Odeslat příspěvekod kesounam 27. 7. 2019 16:10

Na straně 86 to někdo řešil taky.
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Capita 27. 7. 2019 17:47

Aktualizace NOW! (EU distribuce nordic)
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 27. 7. 2019 18:01

JUPÍÍÍ, WOW, LOL !!! SUPEEEER. OMG !!! Další komu přišla aktualizace, všichni pište komu přišla !!! Mě NÉÉÉÉ, jakmile dorazí tak Vám to hned napíšu , pro jistotu to dám i na FB !!!!
Hlavně sem NEPIŠTE jakou aktualizaci, NEPIŠTE co aktualizace přináší s hlavně NEPIŠTE co aktualizace vylepšuje.
A co už vůbec NEPIŠTE - jaké máte osobní poznatky, co je jinak atd - NIKDY !!!!
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 27. 7. 2019 18:54

ok, hlavně klid
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 27. 7. 2019 22:05

Lubicek píše:JUPÍÍÍ, WOW, LOL !!! SUPEEEER. OMG !!! Další komu přišla aktualizace, všichni pište komu přišla !!! Mě NÉÉÉÉ, jakmile dorazí tak Vám to hned napíšu , pro jistotu to dám i na FB !!!!
Hlavně sem NEPIŠTE jakou aktualizaci, NEPIŠTE co aktualizace přináší s hlavně NEPIŠTE co aktualizace vylepšuje.
A co už vůbec NEPIŠTE - jaké máte osobní poznatky, co je jinak atd - NIKDY !!!!

Chápu že současná tepla někomu neprospívají, ale přesto, příště více klidu.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dalen 28. 7. 2019 08:25

Ahoj,
máte skúsenosti s prenosom SMS správ z S10e do Windows 10? V mobile mám apku Asistent pre váš telefón, v PC mám apku Váš telefón. Obe apky sú spustené, prepojené, ale SMSky sa do PC neprenášajú. Netuším, čo mám v nastavení zmeniť. Poradí niekto?
dalen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 28. 7. 2019 08:37

Zdravím, zkouším přesedlat z Huawei P30 pro na S10+. Mám pocit, že to menu u samsungu dělal magor, do všeho se člověk složitě dobývá. Časem si snad zvyknu. Ale co mě zaráží, nikde nejde v telefonním seznamu změnit pořadí jména a příjmení, musel jsem si hodit další telefonní seznam od googlu, nebo se mýlím?
Baterka u S10+ jede ze začátku snad po vteřinách dolů, četl jsem, že se to časem spraví, ale podle mě na Huawei v mnoha věcech nemají. Nebýt čínských šmíráků, tak bych nikdy Huawei neměnil, ale situace se změnila po dalších informacích od bývalých zaměstnanců Huawei...
Naposledy upravil KrylP dne 28. 7. 2019 09:41, celkově upraveno 1
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod RychJ 28. 7. 2019 09:30

Lubicek: vem si prášek...

KrylP: v telefonnim seznamu, nastaveni razeni podle jmena, nebo prijmeni.
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 28. 7. 2019 09:56

KrylP: Ta moznost razeni podle jmen, nebo prijmeni nekde v S10+ je. Uz jsem na ni narazil, ale ted to nemuzu najit. Hledal jsem v kontaktech, i v telefonu ve volani a nikde nic. Takze Ti neporadim.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 28. 7. 2019 10:04

Musel jsem udělat reset telefonu, aplikace od samsungu, kterou jsem použil pro klon z P30ky udělala v telefonu pěkný bordel, nikomu nedoporučuji. Je vidět, že si nenápadně jedou Huawei a Samsung po krku.

-- 28. 7. 2019 10:05 --

tomas fuk 1 píše:KrylP: Ta moznost razeni podle jmen, nebo prijmeni nekde v S10+ je. Uz jsem na ni narazil, ale ted to nemuzu najit. Hledal jsem v kontaktech, i v telefonu ve volani a nikde nic. Takze Ti neporadim.

Je debilně hluboko v systému, už jsem to našel... Jinak díky.
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 7. 2019 15:51

Samsung již testuje Android Q, první budou modely Galaxy S10
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... galaxy-s10
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod Libb 29. 7. 2019 11:47

KrylP píše:Musel jsem udělat reset telefonu, aplikace od samsungu, kterou jsem použil pro klon z P30ky udělala v telefonu pěkný bordel, nikomu nedoporučuji. Je vidět, že si nenápadně jedou Huawei a Samsung po krku.

A co to bylo za aplikaci?
Libb
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 29. 7. 2019 13:51

Hodil jsem do Huawei Smart Switch, aby byl stejný software, jako v samsungu… Jenže, to moc nefunguje. Nastavení bylo úplně rozhašené.
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 29. 7. 2019 14:29

KrylP: Asi sem natvrdlej, ale k čemu je dobrý instalovat do Huawei P30 Smart Switch? Vždyť v S10+ jde přes něj jak data odeslat tak i přijmout...
Přílohy
Screenshot_20190729-142712_Smart Switch.jpg
Screenshot_20190729-142305_Smart Switch.jpg
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka