Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod paolous 2. 7. 2019 21:23

Za boha mi nejde ke konkretnimu kontaktu priradit zvuk sms... zvuk vyzvaneni ano... poradite? Kdyz rozkliknu a chci upravit kontakt tak moznost zvuku sms chybi...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 3. 7. 2019 00:46

Otevři zprávu nahoře tři tečky vlastní oznámení poté rozklikni a klikni na zvukové a zadej.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 3. 7. 2019 14:45

Ale klidne at se i hani. Ja mam S10+ a co se tyka fotoaparatu, tak jsem zde svuj nazor napsal. Nasledne jednomu clenovi i poslal srovnavaci fotky na mail k posouzeni.
Ale to co tu predvadi planetoid uz hranici s fanatismem. Nejdriv tvrdi, ze si s nejakou S10 hral par hodin.

planetoid_LV426 píše:O vikendu jsem mel v ruce S10 a e. Hral jsem si vicemene jen s fotakem, protoze Samsung prostredi je hruza, stejne tak ten debilne zahnuty display atd a musim rict, ze zklamani. Nevim, jestli to bylo tim nastavenim displaye, ale barvy na S10 horsi jak na me G6, fotak malinko lepsi, ale fakt jen malinko jako tak + horsi uz zminene barvy. A za toto nekdo da 20, 25tis? Me poser..

Ted tady placa, ze ho ma jako sluzebni.

Tazz1 az ho budes mit sam sebe se zeptej, jestli by jsi za to dal tolik svych penez a srovnej ovladani apod. s LG. Cumim tu na stolena sluzebni Samsung a to fakt ne. Dalsi chci neco jineho, jen uz ne Samsung.[/quote]

Ale uz nepise jaky konkretne. Co se tyka jeho hysterie ohledne podani barev displeje, tak taky pekne keca. Kdyby ho mel, tak by vedel, ze si muze podani barev displeje zvolit, zmenit. Prirozeny, nebo zivy. Je to proste Ťápala, co ani nevi, co mluvi. Kdyz chce lhat, tak musi mit dobrou pamet. A to zrejme nema.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Andorit 3. 7. 2019 15:11

K s10 asi toto.. chtěl jsem ji hned po tom, co ji uvedli na trh. Chtěl jsem Buds k nim, takže jsem objednával hned, jak to šlo.. Ano , dnes bych asi měl vše o cca 4 tácy levněji, ale chtěl jsem ho.. Jo, sere mne, že neumí kroužkem nahradit diodu nějakým softwarem od výrobce, sere mne, že někdy mačkám třeba čtečku 2x, než mne pozná, sere mne, že ne každý den vyjdu s baterkou, sere mne že občas hledá wifi, ikdyž jsem blízko, ale.. Budsy mi ve vaně hrajou špica, v bazénu jsem udělal pár videí a ve zpomaleném videu vidím, jak mému otci při plaveckém stylu utíká noha mimo osu těla, teď v těch horkách v autě i venku nekolabuje a vidím na displej.. A hlavně.. Nenechal mne ještě ve štychu.. S10 prostě buď chcete a berete všemi 10, nebo nechcete.. Nic mezitím není..
Naposledy upravil Andorit dne 3. 7. 2019 20:51, celkově upraveno 1
Andorit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod padypady 3. 7. 2019 19:35

zdravím, telefon mám nastavený na otisk prstu, případně přihlášení obličejem, ale telefon (S10+ a dříve i S9) občas vyžádá přihlášení heslem s tím, že je obličej a otisk deaktivovaný. Neví někdo jak toto vypnout a jestli to je vůbec možné vypnout? Předpokládám, že je to kvůli bezpečnosti když se na telefon delší dobu nesáhne.
padypady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mifey 3. 7. 2019 20:56

Ti kdo tu nadavaji lidem co maj jiny mobily ne samsungy a ty nej top tak at se proberou ... a rikat ty nemas penize tak mas sunt LG nejaky ..je dost smesny .. kolik lidi asi ma top modely samsung co? a kdyz uz ho maj tak nekteri se povysuji nad ostatnima ze na nej maj a jini ne ... Sam mam S10+ ale nebudu tu psat jak nekdo je zavistivej ze nema na nej taky ... a i ty sracky jak tu pisete za tech 3000 telefonuji a pisi sms a i hry se daj zahrat nemaj sice spickovy fotak ale kazdy ma jine potreby ....
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 3. 7. 2019 21:38

Presne tak niekoho odsudzovať že nemá na mobil ja som bol verní Honoru a sú to bomba mobily mal som aj iphone x a šiel po mesiaci preč teraz mám s10+ je to dobrý mobil niet pochýb ale take Emui je oveľa lepšie len taká správa kontaktov samsung hrôza má sa čo učiť a je toho oveľa viac čo mobil za 450e porazí samsung ako nič samsung má čo dobiehať a je škoda že tak super mobil je ukrátený o take funkcie možno neskôr dúfam lebo toto je môj prví samsung
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 4. 7. 2019 05:20

Za dvacet-jedna let jsem měl spoustu mobilů pravidelně co rok to mobil plus sem tam nějaká ta změna značky hodně dlouho jsem měl Alkatel 501 ten jediný jsem asi používal jako hlavní dva roky na svou dobu top špička a mohla se jít zahrabat i Nokia.Poté jsem přešel na Sony Ericsson vždy top model kde jsem skončil u Satia U1 s widlema telefon opět špička ale systém mi nesedl.Pak jsem se velice rozhodoval jaká značka poněvadž další model měl opět widle a už jsem o ně vážně neměl zájem.Náhoda chtěla že syn asi v osmi letech vyhrál v nějaké soutěži na netu dva telefony Samsung S1 i když název nesouhlasí poněvadž se začalo toto označení užívat až od S2 myslím že jednička byla jen Sko.Když vyšel SIII hned jsem zakoupil a od té doby většinou kupuji Samsung občas se mi zachce změnit značku aspoň zkusit a tak něco koupím a vždy jsem byl s něčím nespokojen i když to byla ve značce vlajka a musel jít z domu.Asi nikdy neurážím žádnou značku jen řeknu svůj názor a tím nemyslím urážku jen jeden kus urážím neustále a to je Huawei P9 doma jsem si ho přejmenoval na Huakrám a zařekl jsem se že každou značku bych ještě ozkoušel ale Huakrám mi již nesmí do baráku ať má třeba název P50.Kritika ne jen telefonu ale systém katastrofa jak někdo může chválit EMUI nechápu.Manželka není žádný znalec ale chtěla ho a tak jsem šel a hned ten den koupil pak jsem ji ho nastavil dalo mi to velkou práci a předal,do hodiny mi ho vrátila že ho nechce nabídl jsem tedy synovi ten ho měl v ruce snad ještě kratší dobu a vrátil mi ho že ho také nechce. Většinou kupuji přes Es-hop ale tentokrát jsem šel do kamenného obchodu takže nemožnost vrácení tím pádem se používá již přes tři roky jako předražený budík.A ne nejsem žádný milionář jsem v plném invalidním důchodu a tak mám co dělat abych si ty topky mohl kupovat hned jek vyjdou či v před-objednávce a S10+ jsem kupoval až tři týdny po zahájení prodeje to bilo asi poprvé,když dá někdo 26 litrů za mobil nemusí být milionářem.Jsem fanda mobilů dá se říct že kromě rybaření je to jediný ale velký koníček dcera mi před pár dny řekla jestli si vážně musím kupovat co rok mobil a to netuší že někdy ulítnu a jsou to dva ale většinou ten druhý je test jiné značky jestli by mi nesedla více po tom co někdo děsně vychvaluje na netu a zatím jsem byl vždy nespokojen a poté se rád vrátil k Samsungu.Každý ať si koupí co chce a na co má peníze dcera třeba kupuje vše kolem tří tisíc a ani se nedivím rok, maximálně rok a něco a rozbije displej no a tak jde a koupí nový takže ve výsledku i ona kupuje skoro co rok ale nevidí to,její věc chápu že kdyby dala 26 litrů musela by se jinak chovat.Poté mi tu pláče že nemůže aktualizovat aplikace poněvadž nemá v mobilu místo teď má 16GB nějaké Xaomi a je na tom s místem úplně stejně.Po čtyřech měsících má rozfláknutý displej více jak přes polovinu čučím že ji ještě jede dotyk tím bych to asi uzavřel.Řvát tady a nadávat na nějakou značku nebudu jak někteří tu řvou proti Samsungu tak proč sem lezou co tu chtějí když mají k této značce takový odpor asi se vyplakat či co. Nikdy jsem neřekl že Samsung nemá chybu ale zatím co jsem vyzkoušel jiného šlo hned z domu bylo na tom dle mého hůře ale každý má jiné priority a já mu je neberu vždy jen můj názor někdo může mít jiný ale nemusí nadávat a urážet.Ještě bych dodal že od 1.7 jsem si aktivoval Google Pay a tak jsem musel zabezpečit displej nejschůdnější pro mě byl otisk prstu mám ještě originál folii i když jsem již koupil sklo ale folie mi nevadí a je jak nová,takže je to dnes tři dny za tři dny se mi ještě nestalo že by se telefon neodemkl na první pokus.Pořád jsem četl jaké mají uživatelé problémy a bylo mi to jedno žádné zabezpečení jsem nepoužíval a nepoužíval bych dál kdyby to po mě zřejmě banka nechtěla nemám v telefonu žádné tajné informace nejsem agent ani nemám milenku abych musel před někým či před manželkou něco skrývat a tak jsem dal také její otisk a zkoušeli jsme chybovost tak též sto procent tak nevím no.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior

Odeslat příspěvekod dede 4. 7. 2019 06:37

Komu nefunguje otisk, tak doporučuju ať si občas umyje ruce, dost to pomůže.
Dělám 25 let s lidma a bez ohledu na sociální postavení, má 60% obyvatelstva problémy se základní hygienou.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 4. 7. 2019 07:56

padypady píše:zdravím, telefon mám nastavený na otisk prstu, případně přihlášení obličejem, ale telefon (S10+ a dříve i S9) občas vyžádá přihlášení heslem s tím, že je obličej a otisk deaktivovaný. Neví někdo jak toto vypnout a jestli to je vůbec možné vypnout? Předpokládám, že je to kvůli bezpečnosti když se na telefon delší dobu nesáhne.

Vypnout to nelze, je to vlastnost androidu kvůli lepšímu zabezpečení či co.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod aje1 4. 7. 2019 11:10

ano kazde 3 dny by mel chtit pin
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod dede 4. 7. 2019 11:24

Pánové, jak jste se vyrovnali s tím otřesně umístěným zapínacím tlačítkem?

Dnes jsem si byl vyzkoušet P30 a S10 a u té S10 je tak vysoko umístěné, že je to totálně neergonomické. :( Měl jsem S10 jako favorita, ale budu muset jít do P30, protože ta je v tomhle směru úplně vpohodě.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 4. 7. 2019 11:57

Já odemykám poklepáním já ho ani skoro nepotřebuju.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 4. 7. 2019 11:59

Mám nastavených na zamknutí hned několik možností, apk https://play.google.com/store/apps/deta ... gesturepad na swipnutí ze strany, dále double click v Nova launcheru a mám přemapováno přes BxActions tlačítko bixby na screen on/off které používám skoro pořád a už mi to ani nepřijde že bych power potřeboval kromě restartu tel. Odemykám čtečkou prstů.
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka