Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bohem77 4. 6. 2019 18:43

Ahoj chcem si kúpiť S10+ a chcem vedieť ako je to s tou čítačkou otisku či sa zlepšila po aktualizáciách a ako je to s podporou u Samsungu či aktualizuje pravidelne lebo teraz mám Honor 10 a tam bieda ďakujem
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 6. 2019 18:51

Samsung aktualizuje pravidelne kazdy mesic, s Honorem neporovnatelne. Aktualizace jsou opravdu na spickove urovni. Ctecka je po nekolka updatech lepsi, ale citlivost je u kazdeho jina, kazdy je jinak vodivy a jinak i reaguje na nej ctecka. Nejlepe reaguje bez te folie z vyroby. I tak a to napric vsemi znackami, takove presnosti jako ctecka na zadech, boku apod nedosahuje.

Jinak S10 pomalu dostává již třetí květnový update, ani ten opravný druhý květnový se nepovedl..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 4. 6. 2019 19:49

Bohem77 píše:Ahoj chcem si kúpiť S10+ a chcem vedieť ako je to s tou čítačkou otisku či sa zlepšila po aktualizáciách a ako je to s podporou u Samsungu či aktualizuje pravidelne lebo teraz mám Honor 10 a tam bieda ďakujem


V minulém updatu s koncovkou SE6 dostaly biometrické senzory novou verzi a musím říct že čtečka teď funguje opravdu rychle a to mám fólii na displeji. Oproti minulé verzi opravdu skok. Reaguje okamžitě ve zlomku vteřiny. Dřív bylo nutné i mírně přitlačit prstem aby reagovala dobře, nyní jen lehce přiložím a hned odemyká. Dnes jsem nahodil i úplně novou aktualizaci SE7 a tam už rychlost i verze čtečky stejná. Aktuálně jsem už se čtečkou opravdu spokojen a věřím že ještě nějaká optimalizace určitě proběhne. ;-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 5. 6. 2019 07:50

Samsung aktualizuje S10+ měsíčně, ale v Česku je to reálně tak, že máme v červnu jen dubnovou aktualizaci. Překvapilo mne, že Huawei se zatím o P30Pro stará výrazně lépe a kromě měsíčních aktualizací chodí i funkční aktualizace. Je to sice častější a viděl jsem i stížnosti, proč se telefon aktualizuje tak často. Nakonec máme v rodině oba a po měsíčním souběhu S10+ jednoznačně jednička už není. Je to spíše plichta, ale pokud se Huawei podaří vylepšit ty denní fotky, tak padne S10+ i v tomto a P30Pro se stane jedničkou. Noční sice S10+ poopravil, ale vlastně jen jako náplast pro majitele, při rozhodování o koupi se ten rozdíl nezměnil, noční P30Pro je a asi už definitivně bude pro S10+ nedostižná.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 6. 2019 08:00

Aha, takže hodnotíš kvalitu podle počtu aktualizací? :D
Jinak mě vážně baví to onanování nad nočními snímky.
Na všech mobilech je to tak na prezentaci na jejich malém displayi.
Ukazovat je jinde na větší úhlopříčce hraničí s úchylností.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ujco 5. 6. 2019 12:43

Ahoj, take zvazuji prechod z S9, jak je na tom baterie, pripadne SOT, S9 vs S10e???

Diky Vašek

jinryd píše:
rakepka píše:Vážně uvažuji, že se po letech vrátím k Samsungu.


Vyměnil jsem S9 za S10e a stále přemýšlím zda jsem neudělal chybu. Nechávám si jí pouze kvůli velikosti. To že fotí hůře (i když všude, rádoby redaktoři píší jak skvěle fotí) než S9 jsem zjistil okamžitě po nákupu, a i po dvou aktaulizacích je to stejné (píši o tom zde na str. 22), odemčení tváří není také 100%, takže nakonec musím použít otisk prstu který je velmi nešikovně umístěn. Menší rozlišení displeje dle mého názoru je dostatečné. Horší je zobrazení bílé. Oproti S9, na S10e jsem si musel pohrát s nastavením RGB. Ještě jsem zjistil že S10e nepodporuje měření tepu a nasycení kyslíkem (i když to je asi to poslední co bych očekával od telefonu). Můj názor je, že být S9 ve velikosti S10e, bral bych S9. Je to několik milimetrů, ale v kapse kalhot je to sakra znát

-- 22. 5. 2019 14:51 --

Lafí píše:nevíte jestli má odemknutí a zamknutí poklepem?


odemčení ano, dvojitý poklep. S rychlostí nemám žádný problém
Ujco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohem77 5. 6. 2019 13:20

Tak je super lebo chcem niečo drahšie uvažujem ak nad p30 pro ale S10+ sa mi páči viac
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod jinryd 5. 6. 2019 16:45

Ujco píše:Ahoj, take zvazuji prechod z S9, jak je na tom baterie, pripadne SOT, S9 vs S10e???


Oproti S9 je na tom o něco lépe S10e. Co mám vypozorováno tak cca o 10%. Co mi na S10e líbí je, že s ní můžeš bezdrátově nabít Watche nebo jiný telefon který to podporuje. Stalo se mi, že jsem odjel na chalupu a až na místě jsem zjistil, že jsem doma zapoměl dobíjecí dok k hodinkám.
Naposledy upravil Loader dne 5. 6. 2019 17:10, celkově upraveno 1
Důvod: Opravená citace.
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Ujco 5. 6. 2019 17:11

Bezva díky za info, já jsem s výdrží S9 ok, jen jsem se obával aby to nebylo horší. Pro mě je S9 ideál, jediná věc co mě občas vadila byly právě odlesky zahnutého displeje, S10e je pro mě jak na míru :-)
Ujco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maka123 5. 6. 2019 17:13

Já koupil s10 plus a měl strach z velikosti. A zvykl si za jeden den. Menší už bych nechtěl :)
maka123
Junior

Odeslat příspěvekod Ujco 5. 6. 2019 17:42

Z velikosti strach nemám :-), jenom mi prostě nevyhovuje...možná proto dělají 3 velikosti
Ujco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gerremi 5. 6. 2019 19:13

Ja som prechádzal z S8 na S9 a teraz S10e, medzi tym som skusil aj nieco ine ale pre S10e som sa rozhodol prave koli kompaktným rozmerom aj ked som sa obaval tej baterie. Po par dnoch si baterka sadla a kľudne vydrzim cely den. Samozrejme to nieje pocophone ale pri mojom vyuziti (a to ho nesetrim ) som velmi spokojny. Oproti S8/S9 tam zlepsenie vo vydrzi urcite je. Uvidime po par mesiacoch. A aj ked by bateria stratila kusok kapacity, vzdy je tu skvele rychlonabijanie.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 6. 2019 20:45

Ujco píše:Ahoj, take zvazuji prechod z S9, jak je na tom baterie, pripadne SOT, S9 vs S10e???

Čus, používám současně (nebo dle potřeby) S9+ a S10+, výdrž je srovnatelná, není tam dramatický rozdíl dolů a (bohužel) ani nahoru. S S10e nemám delší zkušenost, těžko hodnotit.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod debi 6. 6. 2019 12:27

Ahoj aktualizace OTA pro volný trh už jede .S10e
Sagem MC920,Alcatel OT301,N3310,N3410,N 3510,Moto T192,Moto T192emo ,SonyJ6,Panasonic GD67,Motorola T 720,SE T300,SE T610,SE T630,Sie M65 ,Sie SX1,SE K750i,LG KP500,Sam S5230, LGP500, SII, S4, S6, S7edge ,S8, S9+ ,S10e, N9, N10+ ,N20Ultra,IP13,S22U,S23U
debi
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 6. 6. 2019 13:11

To se mi ještě nestalo u žádného mobilu dvě aktualizace v jednom týdnu.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků