Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Achta 23. 4. 2019 21:24

mifey píše:Achta ... stale mas s necim problemy a ostatni ne !!!! .. udelej hard reset ...zrejme si ponastavoval vselijak vse mozne a ted se ti to nejak hada :-)

:lol: tak určitě, já už měl nejspíš mobil v době kdy ty jsi si si ještě hrál v uhláku na horníka... :lol: i tak díky za zájem ;-)

...ale dal jsem konkretní otazku na klavesnici a nic, dtto na notifikační kroužek okolo kamery nic....

pak jste mi neřekli jak řešíte hlasové oznámení volajícího..., nepřenesení kontaktu v autě do mmi, v telefonu povoleno, zapnuto...nic...ne vlastně mám si koupit nové auto.. :lol: , odemykání telefonu otiskem vždy napodruhé na potřetí už jsem dvakrát přehrával otisky a palec jsem si tam dal dokonce raději dvakrát..., bixby co neumí česky, baterka v p*či za den..........pokrok nezastaviš :lol: nemyslím že bych byl nějaké dřevo...dokonce si myslim, že k těmhle cajkum mám jako mechanik elektronik docela blízko :lol:
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 23. 4. 2019 21:54

No Achto.... spis je to obracene s tim hornikem a ani nevim podle ceho soudis ... ale vidim ze moc nepremyslis kdyz neco pises .. jsi jak male decko ..stale places ze sme ti neco nerekli .. na notifikacni krouzek je apka ale o te se tu uz psalo kdyby si cet funguje zatim S10 na S10+ se vyvyji .. ofico jeste neni zrejme ale snad bude ..o tom se taky vsude pise ... a bixi cesky opravdu neumi a co se divis kdyz si tak chytrej .. sme mala zeme musis si pockat .. a uz neplac stale :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 24. 4. 2019 06:25

Jinak tedy k i té google klávesnici. I ta má v defaultu nastaveno při podržení nabídne znak s diakritikou.
S7e
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 24. 4. 2019 07:24

prosím jakou přesně máš?
normálně z play nainstalovanou?
díky
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 24. 4. 2019 07:52

Samsung klavesnice a zadavani hlasem od google - musis deaktivovat Bixby Voice. Jednoduche.
Achta pise, ze vypnul Bixby. Nevim, co to je. Tech Bixby neco aplikaci tam je spousta. Staci vypnout Bixby Voice.
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 24. 4. 2019 09:10

bixby voice provedeno vynucené zastavení, v klavesnici ...zadávání hlasem žádná změna
stejně jako na fotkách co jsem sem dával 23. 4. 2019 16:32 na předchozí stránce.
není možné, že to má S10e jinak? ..vy máte asi všichni s10, +
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod jinryd 24. 4. 2019 10:07

Mám S10e a používám Gboard (klávesnice Googlu) v nastavení Oprava textu povolené Zobrazit pruh návrhů, kde je poté ikona s hlasovým zadáváním
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 24. 4. 2019 10:41

Mam S10e, klavesnice Samsung...
Přílohy
SmartSelect_20190424-114101_Settings.jpg
SmartSelect_20190424-113930_Settings.jpg
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod jamreyese 24. 4. 2019 12:45

cus taky jsem mel problem s tim bixby voice nesel odinstalovat ani deaktivovat ...ale jak je screen vyse tak staci kliknout na spravu klavesnic a tam vypnout hlas samsung nebo co tam je za polozku a hned to bude fungovat a pri kliknuti na mikrofon na klavesnici (mam samsung) uz nabehne voice od google a ne ten od samsung
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 24. 4. 2019 14:11

aldo a jamreji, moc díky! už to maká :)
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod danbed 24. 4. 2019 15:50

Achta píše:njn, se máš, mě to ...

Používám SwiftKey.
OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OP5 - OP3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 24. 4. 2019 17:26

Dekuji za tip s tim vypnutim Bixby Voice, zadavat hlasem cesky mi tez neslo :)
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 24. 4. 2019 19:46

Ale mně bixby voice nejde vypnout.s10e
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 24. 4. 2019 19:48

Ale jde.

Nastaveni - obecna prava - jazyk a zadavani - obrazovkova klavesnice - sprava klavesnic
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod ivan1977 25. 4. 2019 18:44

Někde, už nevím kde jsem četl že by měl vyjít po režimu noc, ještě super jasná noc, nebo tak nějak. Nemáte někdo nějaké informace o tom? Možná jsem článek špatně pochopil, četl jsem ho jen tak na rychlo a už prostě nevím kde.
ivan1977
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka