Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RychJ 10. 3. 2019 21:00

Kdyz tak ctu ty tvoje poznatky, mam pocit, ze jsi kapnul bud na spatny kus (zahriva se jak sutr vytazeny z ohne), nebo je S10 uplne, ale uplne jiny telefon nez S10+...
A tim padem je velka chyba ze je jen jedno vlakno na serii S10.

Jinak nejak nechapu tve uvazovani... koupil jsi si S10, ale tu vratis a koupis si S9+, nebo Note9? Proc jsi si nekoupil S10+, kdyz chces velky telefon?
Naposledy upravil RychJ dne 10. 3. 2019 21:26, celkově upraveno 1
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 10. 3. 2019 21:07

S10+ stahování tak 3GB aplikací, nastavování telefonu se zapnutým displejem a zahřívá se opravdu jen nepatrně
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 3. 2019 21:28

To bude nejaky hater, strasny blbosti pise.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod padypady 10. 3. 2019 21:30

Sateza1:
Se zahříváním jsem měl "problém" jen první pár minut, kdy jsem zapl telefon - obnovoval jsem data z cloudu, instaloval aplikace a všechno možné dohromady, taky mě to překvapilo, ale šlo jen o prvních pár minut. Po kompletní aktualizaci a obnovení záloh je všechno OK a ani náznak zahřívání se. A dodávám, byl teplejší, ale ne vařící jak tady pomalu popisuješ :). Celkově jsme stahoval nějakých 12GB dat - aplikace jejich nastavení a data + asi 40GB fotek a videí.

Čtečka otisků? První naskenování jsem dělal před aktualizací a byl jsem z toho trošku nesvůj, protože úspěšnost byla tak 70%. Hned po aktualizaci jsem otisk vymazal a znovu naskenoval a od té doby úspěšnost tak 99,9% - záleží jestli přikládáš prst na správné místo, jde fakt jen o zvyk. Teď vím, že sem měl obrátit pořadí, nejdřív aktualizace, pak otisky.. Bejt tebou, naskenuju je znovu. A to dodávám, že mám původní folii.

Baterie? Měl jsem S9 a vydržel půl den většího používání. Teď S10+ (vím, baterie je větší) používám ze začátku celkem extrémně a 1 den je naprosto na pohodu. Nějak nechápu, jak můžeš výdrž odsuzovat tak extrémně brzo, protože se telefon učí 1 nebo 2 týdny a to, že má něco běžet pro rozbalení je sice pěkné, ale ale umělá inteligence to prostě vylepší a potřebuje čas. Je to spíš ve prospěch.

Ještě jsem postřehl tvůj názor na notifikační diodu, s čím souhlasím. Používám také AOD a nedývno byl rozhovor s někým ze samsungu, kde sami říkali, že je možné, že v další aktualizaci doplní nějaké fíčurky kolem čočky.

Škoda, že to s ním vzdáváš, možná by pro tebe byla lepší S10+.
Když jsem S10+ viděl prvně, první pocit byl, že je obrovskej a nepůjde ovládat, že si nezvyknu oproti S9. Přešlo mě to po pár hodinách a jsem maximálně spokojený, S9 byla užší a hodně špatně se mi na ní psalo, furt překlepy, ale S10+ absolutní pecka.
padypady
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 3. 2019 21:40

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar








Odeslat příspěvekod panrt 11. 3. 2019 11:33

Srovnání výdrže:
Přílohy
Srovnání .png
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod bubakkaja 11. 3. 2019 12:11

S jakým procesorem?
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 3. 2019 12:33

Tam musí být něco špatně s tak velkou baterií u S10+.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků