Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Loader 9. 1. 2019 14:45

Já zkusil bezdrátovou nabíječku Samsung z eBay a nabíjí mi hodinky, žádné hlášky. :-))

PS: Jedná se o bezdrátovou nabíječku určenou k nabíjení telefonů, nikoliv hodinek.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod jinryd 9. 1. 2019 15:09

jj, neoriginální nabíječka (která na S2 fungovala bez problémů), mi také psala abych připojil originální nabíječku. Tak šla z domu :-D
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 9. 1. 2019 23:01

Díky všem za pomoc.. problém vyřešen - pomohl až hard reset telefonu.
Zkoušel jsem reset hodinek, reset aplikace pro gear, ztlumit nastavení, jak tu někdo radil, ale nic nepomohlo. Dokonce mi pár tipů poslali i ze Samsungu, ale nezabralo nic. Zkusil jsem tedy reset telefonu a už to funguje, jak má, tedy:
Pokud přijmu hovor na telefonu, tak dotyčného slyším v telefonu.
Pokud přijmu hovor na hodinkách, tak dotyčného slyším přes hodinky.
Dříve jsem vše slyšel jen v hodinkách a u každého hovoru jsem tak musel zvlášť vypínat spojení BT, abych dotyčného slyšel přes telefon a ne přes hodinky.
Zajímavé je, že jsem si udělal veškeré screeny nastavení a nikde nevidím změnu, oproti před resetem. Vypadá to tedy na nějaký bug v telefonu.
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod Shomid 10. 1. 2019 21:28

Mohl byste mi prosím někdo sdělit, jestli je možné na těchto hodinkách zobrazit pdf/doc?
Popř. jak to pak vypadá?

Díky
Shomid
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 10. 1. 2019 23:59

V Samsung Galaxy AppStore lze najít zdarma aplikaci PDFReader302 (umí jen PDF) nebo např. aplikaci Doc Reader za 73,-, která umí PDF, EPUB, TXT a výhledově slibují i DOC. Jinou aplikaci na DOC jsem nenašel. Ale upřímně? S ohledem na velikost displeje a kulatý tvar to bude vždy utrpení!
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 15. 1. 2019 17:48

Dobrý podvečer,
1. Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s funkčností těchto hodinek se smartfony Sony Xperia prosím?
Pokukuji po těchto hodinkách(mé první), ale netuším, jak spolupracují se Sony Xperia.
2. Pokud chci, aby mi chodili notifikace i ze zpravodajských aplikací, musím mít tyto aplikace mít rovnou i v hodinkách?
Děkuji předem za odpověď.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod public75 21. 1. 2019 16:32

Zdravím,mám dotaz
Kalendář v hodinkách mi neukazuje věci,poznámky,který mám na kalendáři v telefonu. Ten klasickej origo Samsung.
Synchronizoval jsem kalendář na tlf. (S7) i v aplikaci Wearable. . .
Jak to udělat,aby mi to v hodinkách ukazovalo věci tako v tlf. ?
Díky za pomoc . . .
public75
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 21. 1. 2019 19:07

Ahoj,

zkus na chvíli (třeba 5 minut) otevřít aplikaci Kalendář na hodinkách a vyčkat, třeba se to nasyncuje.

Máš hodinky updatované na nejnovější SW? To by také mohlo pomoci.

Také můžeš zkusit vypnout / zapnout ten účet, ze kterého se data syncují.

U mě to tahám klasicky z Google účtu a vše funguje korektně.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod public75 21. 1. 2019 21:16

Díky za odp.
SW mám nejnovější, synch.všude a pořád nic . . .
Není třeba něco v nastavení v hodinkách ?
public75
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 21. 1. 2019 22:15

Nemělo by, ale samozřejmě se může něco pokazit. Pokud by nic nezabralo, zkusil bych hodinky nastavit znovu, jako nové.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod check 23. 1. 2019 17:06

Samsung Galaxy Watch 46 mm + Asus Zenfone 5 ZE620KL
Pravidelně se mi stává, že mi někdo volá, znoní v telefonu i na hodinkách. Já zvednu v telefonu a nic neslyším, ani na druhé straně nic neslyší. Nebo někomu volám z telefonu a nic neslyším, ani vyzváněcí tón. Pomůže akorát vypnout bluetooth - odpojit hodinky, restartovat aplikaci na telefonování a zavolat znovu. Pak teprve někoho slyším.
Je to opruz a dělá to tak v 50% případů. Restartovat hodinky i telefon jsem zkoušel, software je aktuální. Poradíte?
check
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod public75 23. 1. 2019 17:10

check píše:Samsung Galaxy Watch 46 mm + Asus Zenfone 5 ZE620KL
Pravidelně se mi stává, že mi někdo volá, znoní v telefonu i na hodinkách. Já zvednu v telefonu a nic neslyším, ani na druhé straně nic neslyší. Nebo někomu volám z telefonu a nic neslyším, ani vyzváněcí tón. Pomůže akorát vypnout bluetooth - odpojit hodinky, restartovat aplikaci na telefonování a zavolat znovu. Pak teprve někoho slyším.
Je to opruz a dělá to tak v 50% případů. Restartovat hodinky i telefon jsem zkoušel, software je aktuální. Poradíte?

Na předchozí straně se to řešilo . . .
public75
Junior

Odeslat příspěvekod check 24. 1. 2019 00:30

Ne neřešilo.
check
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hosto7 31. 1. 2019 01:37

Zdravím malá otázka ste spokojný s meraním aktivít myslím športových.Tie poschodia meria nezmysmyslu, chôdzu celkom dobre a ďalej som ešte netestoval
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 31. 1. 2019 13:10

Ahoj, já to mám maximálně na chůzi a na rowing (veslování). Na speciální cviky to nemá cenu, plavání jsem nezkoušel. Jízdu na kole mi to bralo normálně.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka