Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dr4Gon 17. 4. 2019 18:58

Škoda že nefunguje nabíjení Watch s bezdrátovou nabíječkou Huawei ani s reverzním nabíjením na Mate 20 Pro. Trochu mě to tedy štve a nechápu že to nejde. Zítra mi přijdou pro ženu hodinky Watch Active s tou powerbankou s bezdrátovým nabíjením, tak jsem zvědavej jestli tím nabiju ty moje hodinky a mobil.
Dr4Gon
Junior

Odeslat příspěvekod jinryd 18. 4. 2019 10:10

kissmates píše:nezkoušel někdo na galaxy watch 46 nebo 42, bezdrátové nabíjení na powerbance, která je nabízená k galaxy watch active? na dotaz přes web na samsung mi bylo sděleno, že není kompatibilní (odpověď byla zdlouhavá - nejistá)

mám 42 a funguje to. Hodinky bezdrátově na powerbance a současně telefon nabíjen kabelem z powerbanky. Žádný problém
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 4. 2019 17:10

Samsung Galaxy Watch Active recenze
http://www.fony.sk/clanky/15334-samsung ... pple-watch
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 4. 2019 12:32

Hodinky od Samsungu majú vážny problém pri pripojení k niektorým smartfónom
https://www.techbyte.sk/2019/04/intelig ... -zlyhanie/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trudic 29. 4. 2019 15:19

Jak Vam funguje hovor pres hodinky? Reprak mi pri hovoru dost skvrci a druha strana me slysi dost spatne. Kdyz si pustim pres reprak hudbu tak neskvrci vubec a hraje ciste.
Druhy problem je v poctu podlazi. Denne udelam podle hodinek pres 100. Realne tak 20. Ma nekdo zkusenost? Co je spatne nastavene??
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 29. 4. 2019 15:24

Podlaží neporadím ale hovory mám perfektní a vůbec nic jsem nenastavoval.
Dokonce někteří lidé mi tvrdili že mě přes hodinky slisi lépe
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek 150 29. 4. 2019 17:33

Zdravím- když s hodinkami telefonuji nebo přijímám hovor - protistrana nepozná že komunikuji přes hodinky - stejná kvalita jako když komunikuji přes mobil.Počítaní pater nemám výhrady
( chodím maximálně 5 pater a vše v pořádku )
Mirek 150
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 30. 4. 2019 18:24

co se týče podlaží tak první 3 měsíce ok, pak 100 i 300 podlaží a ve skutečnosti tak 3 až 5, myslel jsem, že to dělá nějaká aplikace, dal jsem tov. nastaveni (vše se instalovalo jako při prvním provozu, neměl jsem nic zálohováné) nepomohlo, ale myslím si, že to ukazuje podle toho v jaké nad. výšce jsi (gps + wifi v hodinkách a nějak se to hádá, hodinky nosím pořád i v práci (děl . profese), takže místní wifi dostupné jak kde a to samé je s gps. zkus vypnout polohu nebo zapnout jen gps (nastavení - připojení - poloha
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 1. 5. 2019 09:33

JJ patra nebere podle skutečně nastoupaných pater, ale podle převýšení které člověk "ujde". Takže jestli uskakuje gps, tak těch 300 pater je pak reálných. Ono když půjdete do kopce, tak vám patra počítá taky.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trudic 1. 5. 2019 09:42

Frontiery mi ty patra pocitaly dobre. Je to skoda, ze to takhle zlobí.
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 1. 5. 2019 10:58

To s tím počtem podlaží je divné. U mě to odpovídá cca počtu kroků a je to konzistentní. Jednou se mi však stalo, že jsem cvičil dlouho na hrazdě + tlak nad hlavu s osou a napočítalo mi to 13 pater za 60 minut.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod public75 8. 5. 2019 15:12

Prosím o odpověď. Mám dotaz na měření GPS . Používám hodinky hodně na sport a poslední dobou,když jedu na mtb,tak Endomondo jede,čas,tep všechno ok,akorát vzdálenost se zasekne někdy prostě. Zapnutá poloha,všechno,nechápu fakt . . .
Má někdo podobnou zkušenost,či tip čím by to mohlo být ? Dřív to šlapalo vše,teď ta vzdálenost a tudíž i rychlost zlobí.
Vzal jsem si ještě pro jistotu svoje SUUNTO SPARTAN a tam vše ok.
Díky za odp.
public75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drastys 13. 5. 2019 11:14

zdravím, mám Galaxy Watch 46mm a Samsung S6. Obvykle na founu používám režim nerušit s tím, že v oblíbených mám ty, na které mě má foun upozornit zvukem/vibracema.

Vše fungovalo parádně, to znamená, když pipl foun a Já si to neprohlídl, tak za chvíli zavibrovaly hodinky a Já kouknul na hodinky.

Přibližne 3-4dny zpět se chování změnilo a hodinky mě vibracema neupozorní, jen se po nějaké době objeví puntík, jakože je nějaká zmeškaná událost, neměnil jsem nastavení.

Navíc se událost objeví na hodinkách bych řekl až tak po 30s, předtím to bylo 2-3s.

Vybavuji si, že proběhla nějaká aktualizace.

Máte někdo stejnou zkušenost, případně znáte řešení problému?

Díky
Tomáš
drastys
Junior

Odeslat příspěvekod drastys 17. 5. 2019 11:59

Tak jsem zjistil, že to dělají jen aplikace třetích stran jako Whatspp, Facebook a podbně. Nativní Samsung appky notifkuji jak mají, avšak před týdnem notifikovaly všechny!
drastys
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 20. 5. 2019 10:24

Pro Galaxy Watch a Gear S3 & Sport vyšla aktualizace - One UI update, které lze vidět na Galaxy Watch Active.

https://www.sammobile.com/2019/05/20/on ... ear-sport/
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků