Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2019 07:22

Samsung Galaxy Watch Active recenze
https://www.mobilenet.cz/clanky/recenze ... love-37569
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mira_s 5. 4. 2019 19:28

Mirek 150
Když si nastavuješ buzení, máš tam 3 záložky - čas, dny v týdnu, možnosti (vždy posunout prstem doleva), v té 3. je právě způsob zvonění a vibrací, dají se nastavit pro každý alarm zvlášť a jspu nezávislé na ztlumení hodinek, aby fungovaly, i když jsou zvuky a vibrace vypnuté...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek 150 5. 4. 2019 20:52

Děkuji za radu jak nastaviť na hodinkach buzení - jenom vibrace.Nemohl jsem to najít. Díky už to funguje.
Mirek 150
Junior

Odeslat příspěvekod atec78 7. 4. 2019 10:59

Nazdar lidi,
podelím sa o moje doterajšie problémy s Galaxy watch.
Kupované 02/2019. Po mesiaci fakt šetrného používania sa objavil problém vadný displej - rozsvecoval náhodné pixely, vykresloval čiary, prípadne vôbec nič. Hodinky ako také bežali - normálne spárované s telefónom, oznamovali notifikácie ( vibrovaním - displej nešiel ).
Prebehla reklamácia - oprava displeja. Hodinky sa vrátili, otočná lunetka išla mierne ťažšie než normálne, ale to sa po chvíli používania dostalo do normálu - neriešim.
Po 3-týždňoch používania znovu nejde displej - rovnaká chyba. Hodinky fungujú, iba nič nezobrazujú :)
Zajtra posielam na opätovnú reklamáciu.
Používam ich fakt šetrne - na prvú reklamáciu išli ešte s nalepenou origo fóliou cez displej. Neboli nikdy ponorené vo vode ( aj keď majú MILITARY certifikát ), možno bežné ošpliechanie pri umývaní rúk.

Čo sa týka softvéru a spárovania s telefónom - jeden problém vyriešim, objaví sa druhý.
Mám starší Honor 6, OK možno je problém v tom.
Iba popíšem :
- synchronizácia kontaktov : doteraz neúspešná. Kontakty sa niekedy objavia všetky, inokedy zopár, ale väčšinou žiaden. Ak niekto volá, tak sa zobrazí jeho meno ( aj keď v hodinkách ten kontakt predtým nebol ) a zostane tam 1 deň. Na druhý deň nieje. Jediné kontakty ktoré si hodinky zapamätajú sú tie, ktoré tam ručne zadám ( áno, prstom naďatlujem číslo a meno do hodiniek ). Nastavil som úplne VŠETKY povolenia pre VŠETKY aplikácie ( aj keď sa ich to netýka a je mi to proti srsti - ale na skúšku ) - nepomohlo. Reset hodiniek, odpojenie samsung konta, reset telefónu - nič.
- volania : momentálne nemôžem prijať hovor na hodinkách, dá sa iba odmietnuť. Už som to raz mal, ale po dvoch dňoch špekulovania sa to nakoniec SAMÉ opravilo ( večer odložené do nabíjačky so slovami ktoré nemôžem publikovať, na druhý deň som už nemal čas sa s tým babrať a večer to už zrazu fungovalo ).

Takže zatiaľ uvidím ako dopadne druhá reklamácia ... iba som sa potreboval vyplakať :(
atec78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 4. 2019 09:40

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active dostávají první aktualizaci
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... ualizacia/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Remmi 12. 4. 2019 10:48

Zdravim,
rad bych se zeptal, jestli vam hodinky vibruji i pri oznámení cele hodiny? Melo by to tak fungovat, ale mam jen zvuk signal. Neni to nic duleziteho, ale jen ze zajimavosti.
Pouzivate nejake kryci sklo ci folii na ochranu nebo spolehate na DX+ ?
Remmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kissmates 12. 4. 2019 18:03

nevibruje, používám krycí sklo cca 4 měsíce zakoupené u nás cca 70 Kč na 46, odkaz zašlu později a na 42 sklo s aliexpres vše bez problému
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 12. 4. 2019 23:30

Také mi při celé hodině nezavibrují, ale jen pípnou. Když ale u hodinek vypnu zvuk a nechám jen upozornění vibracemi, tak potom v celou hodinu jen zavibrují. Krycí sklo nepoužívám žádné a myslím, že je to zbytečné. Když něco, tak vzhledem k tomu, že je sklo zapuštěné, tak to vždy odnese rámeček. Neměl jsem ani u předchozích Gear S3, Suunto Core atd. a na skle nikdy nebyl ani vlasový škrábaneček. Ale samozřejmě záleží na tom, jak se k nim kdo chová.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 4. 2019 07:11

Samsung Galaxy Watch Active recenze
https://techbox.dennikn.sk/recenzie/sam ... y-pracant/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 4. 2019 12:07

Recenze Samsung Galaxy Watch Active: ano, tohle dává smysl!
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... ve-recenze
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kissmates 16. 4. 2019 17:53

nezkoušel někdo na galaxy watch 46 nebo 42, bezdrátové nabíjení na powerbance, která je nabízená k galaxy watch active? na dotaz přes web na samsung mi bylo sděleno, že není kompatibilní (odpověď byla zdlouhavá - nejistá)
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 16. 4. 2019 18:45

Na stránkách prodejce zeleného skřeta se v diskusi k powerbance (Samsung EB-U1200CSEGWW Power Bank 10000 mAh) na otázku přímo na podporu Galaxy watch 46 vyjádřil Samsung expert tak, že bude fungovat. Odpovídá tomu i popisek u autorizovaného prodejce a servisu Samsung: http://extrasamsung.com/samsung-eb-u120 ... rna/p/8751 Osobně to však vyzkoušené nemám.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Harry 7005 16. 4. 2019 20:29

Nabíječka od Galaxy Active normálně funguje na Watch 46, mám odzkoušeno
Harry 7005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 16. 4. 2019 20:42

beesee píše:Na stránkách prodejce zeleného skřeta se v diskusi k powerbance (Samsung EB-U1200CSEGWW Power Bank 10000 mAh) na otázku přímo na podporu Galaxy watch 46 vyjádřil Samsung expert tak, že bude fungovat. Odpovídá tomu i popisek u autorizovaného prodejce a servisu Samsung: http://extrasamsung.com/samsung-eb-u120 ... rna/p/8751 Osobně to však vyzkoušené nemám.


Ano funguje. Mám doma všechna tato zařízení
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 17. 4. 2019 13:32

děkuji!
kissmates
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků