Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 7. 2019 08:50

Nejnovější aktualizace chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch potěší všechny plavce
https://www.mobilenet.cz/clanky/nejnove ... avce-38440
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janci.p 24. 7. 2019 21:04

Caute. Dnes som dal nabijat hodiny Galaxy watch. Nabijalo do 66% a potom mi zacala blikat cervena dioda, namiesto toho, aby len svietila..ale na hodinach mam blesk, cize signalizuje nabijanie..ale nenabija..ked vytiahnem zo zasuvky a znovu zapnem, tak chvilu nabija a neblika, ale po nejakom case znova..ma s tym niekto skusenost?
janci.p
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 26. 7. 2019 08:18

tak po reklamaci (výměna desky a zadního krytu) výškoměr a barometr i podlaží v pohodě, v současné době používám bezdrátovou powerbanku od samsungu
Přílohy
1564120292040357.jpg
1564124991565314.jpg
1564120291706141.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod tokokis 28. 7. 2019 12:59

som si tuto powerbanku kupoval k samsungu S10na cesty super vec inak pozeram ze si zvolil rovnaky remienok ta čierna sa k hodinkam hodi inak vyhoda s10 keby mam zo sebou na cestach len nabijacku tak odinky nabijem s telefonu
tokokis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trudic 15. 8. 2019 09:31

Kissmates: dlouho jsem tu nebyl, takže koukám co a jak. Vidím, že Ti reklamace zabrala. Já už jsem od té doby, co jsem tu nebyl, tak jsem po druhé raklamaci. Znovu stejný problém s výškoměrem/barometrem. Znovu výměna zákl. desky na záruku v TS NOVA Ostrava. Hodinky mám po 2. opravě na ruce od tohoto úterý. Jsem zvědavý jestli vydrží déle, než posledně. Posledně začaly zlobit asi 14 po opravě. Úplně stejné projevy, jako předposledně. Prvně ukazuje podlaží přesně, potom mi naměří i 30 podlaží /den a pak začne ještě více přidávat až cca na 150 podlaží /den, poté smrt. To znamená, že čidlo vykazuje větší a větší odchylky až umře úplně. Jsem zvědav. Pokud se to stane po 3., zřejmě budu žádat vrácení peněz v obchodě, akorát nevím, jak to dopadne, protože faktura není na mé jméno... A hlavně, co jiného koupit.
Nokia C7
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 15. 8. 2019 19:39

trudic: hoj, tak to vidím tak stejně, cca po těch dvou týdnech začalo blbnou podlaží, pak výškoměr, už jsem nejel znova reklamovat, neboť jsem byl u moře s tím, že dám hodinkám zabrat, že je utopím v té soli.
Moje zjištění: při letu v letadle maximálně ukazovalo 2600m, tlak na ukazateli úplně na nenjnižsí stupnici. Když jsem přijel k hotelu výškoměr byl zmatenej, u moře mi ukazoval -20m
pak jsem zadal ručně u hotelu co mi ukazoval mobil cca 56m a když jsem přišel k moři tak ukazovalo od 10 až k 90, když jsem je ponořil cca do hloubky 1m tak i -600m, po příchdu na hotel jsem vždy hodinky opláchnul čistou vodou, pravděpodobně je to problém jak se vyfoukne voda u reproduktoru, kde vedle něho je tlak. čidlo, podle mne nejaká konstrukční chyba. Při spáteční cestě jsem v letadle chtěl nastavit 10000m a dalo to pouze 8800, já mám 46 a žena 42 a to stejné. V současné době máme již poslední soft, kde je upraveno plavání,každé hodinky ukazují tlak i výšku jinou - rozdíl cca 40m, dilema je jak to vůbec v terénu nastavit (aut.aktualizace, manuálni nebo vše vypnuto). Po přístání jsem nechal ruční nastavení a z těch 8800 se to zaseklo na 6600. Vyzkoušej doma v umyvadle o kolik ti ukážou -. Jinač podlaží mi naskakuje i když nikde nejdu, dám je též reklamovat po 2, a jak to bude to stejné po 3 a odstoupím, za ty prachy a kolik toho humbuku jake nejsou super, ten čipek v OVA to stejně neřeší, hned jsem mu to vpálil, že jestli můžu opět přijet na opravu, že v poho, šak to máte v záruce.

-- 15. 8. 2019 20:47 --

každopádně jestli odstoupím tak peníze nebo pak vyzkoušet nové active 2 nebo Garminy.
Nevím jak to maj ostatní, že jim to šlape nebo jim asi stačí, že ukazujou hodiny, sms volání, ale já když má nějakou takovou elektroniku ždímám domrtě - co garantujou ať jede.
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 15. 8. 2019 21:50

Ty si vážně myslíš, že v letadle s přetlakovou kabinou ti bude barometrický výškoměr v hodinkách ukazovat jak vysoko letíš? A vážně si myslíš že u každého moře je 0m nadmořské výšky? :oboze
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 16. 8. 2019 05:46

S tim letadlem mas pravdu tam to opravdu nefunguje. Ale u more by to tech +-par metru ukazovat melo, urcite ale ne - 20m. Uz se to resilo i jinde ze maji Watch problemy se snimaci tlaku. Ja to beru jako orientacni doplnek a na Gear 3f mi ukazuji +- dobre. Nejlepsi je overeni u geodetickeho bodu nebo aspon v terenu podle mapy a vrstevnic.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 16. 8. 2019 08:44

tak v tom letadle mi to je jasné, u toho moře rovněž
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod trudic 16. 8. 2019 12:10

kissmates: Kabina letadla je přetlakovaná, takže je tlak hodně zkreslený. Voda má jinou hustotu, takže tlak vody rychle roste s s hloubkou. Čidlo v hodinkách je uz toho zmatené - není na to stavěné. Odchylka u moře +- 20m, z toho bych si taky asi nic nedělal. Takže mě se jeví Tvé hodinky zatím v pořádku.
Nokia C7
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 16. 8. 2019 13:33

nedelas nahodou v Britexu? :D psal u more ne pod vodou, tam - 20m nema co delat. Pred 3 tydnama jsem byl v Jordansku a u more ukazoval - 2-4m. Doma mi taky neukazuje na metr stejne rozptyl treba 4m uplne v pohode.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 16. 8. 2019 13:34

To jo, no a co to podlaží, po opravě cca 2 týdny ok, každej den jsem testoval, bydlím v 6, ukázalo vždy 5 a nyní už je to masakr, po schodech nechodím a běžně 25, 35 i 150 podlaží.
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod trudic 27. 8. 2019 12:56

kissmates: už to začíná :-(
Nokia C7
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 28. 8. 2019 07:17

trudic: asi jo, výškoměr skáče od 150 do 650m, podlaží dokonce 360 a apk. výškoměr barometr se zasekne, že se nejde dostat k ručnímu nebo aut. nastavení - pouze po reboot
a stejně ukazuje hodnoty kolem 500m.
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod kesounam 2. 9. 2019 11:19

Prosím nepoužíváte někdo aplikaci Gear Tracker. Když je telefon připojen k hodinkám, tak aplikace bere signál GPS z telefonu. Když telefon odpojím od hodinek tak apklikace bere signál z hodinek. Je ale blbost při sportu telefon od hodinek odpojovat. Nevím jak aplikaci nastavit, aby brala signál GPS jen z hodinek.
kesounam
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků