Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mira_s 21. 6. 2020 18:59

Podle mě je to potřeba vypnout v menu hodinek, teď jsem se díval a je to v nastavení Samsung Health. Telefon to už jen kopíruje.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod uNfEiL 1. 8. 2020 21:38

Momentálne zľava na https://www.samsung.com/sk/wearables/ga ... -r800/buy/
Myslíte si že sa oplatí využiť alebo radšej počkať na predstavenie Watch3 a dúfať že ešte klesne cena? Ale asi počkám pretože na MobilPC sú za 193€.
uNfEiL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 8. 2020 22:40

Na Alze jsou už Watch 3 skladem, je to možné? :D

https://m.alza.cz/samsung-galaxy-watch3 ... 095493.htm
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 8. 2020 14:22

Tak Galaxy Watch 3 mám doma a paráda. Design super, pěkně sedí na ruce, otočná luneta lepší jak u předešlé verze.
Kožený pásek také příjemný.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Colomboa 5. 8. 2020 15:02

Fakt? já je objednal a zatím nic a teď se tváří, že snad takové hodinky ještě neexistují... Na to že je teprve budou představovat... A u objednávky mi visí - Zboží je zarezervováno, nákup připravujeme k odeslání. - už dva dny... :D
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 8. 2020 15:34

Stačilo udělat smutné oči a bylo to :D
Ale cukali se při výdeji.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 8. 2020 16:40

Nasel jste někdo na Watch 3 funkční mapy?
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fandaklara 7. 8. 2020 17:53

Docela by mě zajímala výdrž baterie
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod svihy 9. 8. 2020 05:08

Výdrž je o něco horší, hodinky mají slabší baterku a RAM než předchozí verze. Uvažoval jsem o nich ale za ty peníze navíc se nevyplatí.
svihy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sbehring 9. 8. 2020 19:19

Výdrž má být lehce přes dva dny, osobně v podstatě potvrzuji (jsou nové, takže je teď využívám častěji než je běžný provoz). Oproti původním Galaxy Watch je to rozhodně krok zpátky - ty vydržely klidně i 4 dny...
sbehring
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uNfEiL 10. 8. 2020 10:38

Galaxy watch 46mm.

Koľko tak premierne percent baterky stratíte cez noc?

Ja cez noc zapínam nočný režim plus lietadlový mód s tým že mi to sleduje spánok a mám meranie tepu každých 10 min a túto noc (23:00 - 10:00) mi to zožralo 8%.

Je to ešte normálne číslo?
uNfEiL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 8. 2020 11:29

Ahoj, chtěl bych se zeptat na věc, co mě docela sere :D

Watch 3 jsem nijak neprenastavoval, ale třeba jdu na delší procházku a hodinky chvíli detekuji chuzi, pak se zastavím třeba na kafe, znovu vyrazim a najednou detekuji jízdu na kole :D
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolf01 10. 8. 2020 12:39

Taky by mne zajímala reálná výdrž baterie. Před uvedením jsem byl rozhodnut, že vyměním svoje galaxy S3, které mi momentálně vydrží dva dny, za nové watch3, ale ta cena i výdrž baterie mě odrazuje a přemýšlím, že pokud něco koupím tak starší galaxy watch
wolf01
Junior

Odeslat příspěvekod uNfEiL 13. 8. 2020 02:58

Narazil som asi na prvy problem.

Zrazu mi zmizli vsetky rychle odpovede na spravy. Tak reku ze si ich idem v appke nastavit. No a hladam jak debil pretoze viem ze to tam niekde je, nakolko som si to cez appku uz nastavoval no a nikde to neviem najst. V hodinkach ich pridat mozem, no presuvat ani editovat ich uz nejde. A potom som sa dozvedel ze to v Galaxy Wearable aplikacii ma na starosti appka "Messages", teda "Správy". Cize aby sme sa nestratili... Ak sa otvori Galaxy Wearable aplikacia a tam sa rozklikne polozka "Aplikacie" tak v aplikacii "Správy(v anglictine Messages) "by malo byt ozubene koliesko kde sa nastavuju tie rychle odpovede. No ja tam Správy nemam.

Neviem ci to ma nieco spolocne s tym ze som skusal inu klavesnicu v hodinkach no vymazal som ju a vratil naspat samsung keyboard. Neviem co teraz. Ci to nechat tak alebo skusit tovarenske nastavenia. Prichádzam o niečo ak to tam nemam? Okrem tych nastaveni rýchlych odpovedi. Vsetko zatial funguje - odpovedanie na spravy vsetkymi sposobmi.

Vdaka za odpoved a sorry za sloh.

Edit: teraz som sa po dlhom patrani docital ze to moze byt kvoli tomu ze nemam samsung telefon.
uNfEiL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zofkakr 17. 8. 2020 09:15

Zdravím. Momentálně sháním hodinky https://yeshodinky.cz/samsung/41052-sam ... ibrne.html a chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s těmito a jestli se za tu cenu vyplatí. Předem děkuji.
zofkakr
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků