Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 9. 2018 19:43

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 20. 9. 2018 20:59

Obrázek
Huawei P9 lite mini
O II. combi ... 1.9 TDI ... 100 kW
S II. combi ... 2.0 TDI ... 125 kW
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 9. 2018 19:22

Samsung Galaxy Watch recenze: chytré hodinky se špičkovou výbavou

https://svetandroida.cz/samsung-galaxy-watch-recenze/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 9. 2018 16:31

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 10. 2018 10:07

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 10. 2018 20:37

Recenze Samsung Galaxy Watch - tak si představujeme evoluci, novinka je ve všech směrech lepší

https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... spx#part=1
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 11. 2018 17:47

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2018 19:37

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch s eSIM míří do prodeje

https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... -t-mobile/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2018 20:00

Samsung Galaxy Watch - když jde o čas (recenze)

https://www.dotekomanie.cz/2018/11/sams ... cenze/amp/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kissmates 3. 12. 2018 12:57

tak jsou doma
Přílohy
1543834551615708.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 8. 1. 2019 11:55

Zdravím, chtěl bych se na něco zeptat těch, co vlastní Samsung Galaxy Watch.
Jak příchozí tak odchozí hovor mi jde automaticky přes hodinky. Pokud tedy přijmu hovor nebo někomu volám, tak ho slyším v hodinkách.
Je to správná funkce nebo jsem někde něco špatně nastavil? A pokud to jde přenastavit, poradíte, kde to najít? Prošel jsem celé nastavení telefonu (Samsung Galaxy S5 mini), tak i nastavení hodinek, ale nikde jsem nenašel, kde to změnit.
Dokonce mám dojem, že jsem několik prvních hovorů vyřídil automaticky přes telefon, ale nejsem si jistý na 100%.
Hledal jsem v nastavení hovorů, BT v nastavení hodinek a nikde nic, co by umožnilo změnu.
Řekl bych, že za to může toto nastavení viz obrázek. Když vypnu položku "zvuk hovoru" tak se mi odpojí telefon od hodinek. A položka "vstupní zařízení" je vypnuta a nejde zapnout. Myslím, že při prvním spárování ale tato položka šla zapínat a vypínat a možná toto je ten problém?
Přílohy
Screenshot_2019-01-08-10-46-45.png
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 8. 1. 2019 13:26

Ahoj,

pochopil jsem to tak, že když ti někdo volá a ty hovor přijmeš přes telefon, tak se ti to přijme také na hodinkách?

Mám také Galaxy Watch a vše funguje korektně - pokud přijmu hovor na hodinkách, telefon zůstavá v klidu a naopak. Ještě otestuji pár případů a dám vědět.

Nastavení BT u hodinek mám stejné jako ty. Vypnout mi to jde (odpojí se hodinky). S9+.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod jinryd 8. 1. 2019 14:12

ve Watch: nastavení - usnadnění - sluch - ztlumit všechny zvuky (zapnout) ;-)
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 8. 1. 2019 17:44

Měl bych dotaz na majitele Galaxy Watch, nevlastníte někdo Huawei Mate 20 Pro ? Mám Geary, které s Matem fungují korektně, rád bych obnovil za GW, ale někde jsem četl, že to prý nefunguje.
Můžete prosím někdo potvrdit?
Díky všem. :-)
Huawei Mate 20 Pro
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 9. 1. 2019 13:09

pro dezavy
pokud mi někdo volá tak prozvoní v telefonu a zvoní i v hodinkách, je na mne jestli příjmu hovor v hodinkách nebo na mobilu. Pokud přijmu na hodinkách je mobil vklidu a rovněž pokud přijmu na mobilu hodinky jsou vklidu.
Nechal jsem si poslat z AliExpress nabíječku a ejhle hodinky napíšou "používejte originál nabíječku"
Přílohy
hodinky.jpg
hodinky
nabíječky.jpg
nabíječky
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 9. 1. 2019 14:45

Já zkusil bezdrátovou nabíječku Samsung z eBay a nabíjí mi hodinky, žádné hlášky. :-))

PS: Jedná se o bezdrátovou nabíječku určenou k nabíjení telefonů, nikoliv hodinek.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod jinryd 9. 1. 2019 15:09

jj, neoriginální nabíječka (která na S2 fungovala bez problémů), mi také psala abych připojil originální nabíječku. Tak šla z domu :-D
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 9. 1. 2019 23:01

Díky všem za pomoc.. problém vyřešen - pomohl až hard reset telefonu.
Zkoušel jsem reset hodinek, reset aplikace pro gear, ztlumit nastavení, jak tu někdo radil, ale nic nepomohlo. Dokonce mi pár tipů poslali i ze Samsungu, ale nezabralo nic. Zkusil jsem tedy reset telefonu a už to funguje, jak má, tedy:
Pokud přijmu hovor na telefonu, tak dotyčného slyším v telefonu.
Pokud přijmu hovor na hodinkách, tak dotyčného slyším přes hodinky.
Dříve jsem vše slyšel jen v hodinkách a u každého hovoru jsem tak musel zvlášť vypínat spojení BT, abych dotyčného slyšel přes telefon a ne přes hodinky.
Zajímavé je, že jsem si udělal veškeré screeny nastavení a nikde nevidím změnu, oproti před resetem. Vypadá to tedy na nějaký bug v telefonu.
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod Shomid 10. 1. 2019 21:28

Mohl byste mi prosím někdo sdělit, jestli je možné na těchto hodinkách zobrazit pdf/doc?
Popř. jak to pak vypadá?

Díky
Shomid
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 10. 1. 2019 23:59

V Samsung Galaxy AppStore lze najít zdarma aplikaci PDFReader302 (umí jen PDF) nebo např. aplikaci Doc Reader za 73,-, která umí PDF, EPUB, TXT a výhledově slibují i DOC. Jinou aplikaci na DOC jsem nenašel. Ale upřímně? S ohledem na velikost displeje a kulatý tvar to bude vždy utrpení!
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 15. 1. 2019 17:48

Dobrý podvečer,
1. Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s funkčností těchto hodinek se smartfony Sony Xperia prosím?
Pokukuji po těchto hodinkách(mé první), ale netuším, jak spolupracují se Sony Xperia.
2. Pokud chci, aby mi chodili notifikace i ze zpravodajských aplikací, musím mít tyto aplikace mít rovnou i v hodinkách?
Děkuji předem za odpověď.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod public75 21. 1. 2019 16:32

Zdravím,mám dotaz
Kalendář v hodinkách mi neukazuje věci,poznámky,který mám na kalendáři v telefonu. Ten klasickej origo Samsung.
Synchronizoval jsem kalendář na tlf. (S7) i v aplikaci Wearable. . .
Jak to udělat,aby mi to v hodinkách ukazovalo věci tako v tlf. ?
Díky za pomoc . . .
public75
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 21. 1. 2019 19:07

Ahoj,

zkus na chvíli (třeba 5 minut) otevřít aplikaci Kalendář na hodinkách a vyčkat, třeba se to nasyncuje.

Máš hodinky updatované na nejnovější SW? To by také mohlo pomoci.

Také můžeš zkusit vypnout / zapnout ten účet, ze kterého se data syncují.

U mě to tahám klasicky z Google účtu a vše funguje korektně.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod public75 21. 1. 2019 21:16

Díky za odp.
SW mám nejnovější, synch.všude a pořád nic . . .
Není třeba něco v nastavení v hodinkách ?
public75
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 21. 1. 2019 22:15

Nemělo by, ale samozřejmě se může něco pokazit. Pokud by nic nezabralo, zkusil bych hodinky nastavit znovu, jako nové.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod check 23. 1. 2019 17:06

Samsung Galaxy Watch 46 mm + Asus Zenfone 5 ZE620KL
Pravidelně se mi stává, že mi někdo volá, znoní v telefonu i na hodinkách. Já zvednu v telefonu a nic neslyším, ani na druhé straně nic neslyší. Nebo někomu volám z telefonu a nic neslyším, ani vyzváněcí tón. Pomůže akorát vypnout bluetooth - odpojit hodinky, restartovat aplikaci na telefonování a zavolat znovu. Pak teprve někoho slyším.
Je to opruz a dělá to tak v 50% případů. Restartovat hodinky i telefon jsem zkoušel, software je aktuální. Poradíte?
check
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod public75 23. 1. 2019 17:10

check píše:Samsung Galaxy Watch 46 mm + Asus Zenfone 5 ZE620KL
Pravidelně se mi stává, že mi někdo volá, znoní v telefonu i na hodinkách. Já zvednu v telefonu a nic neslyším, ani na druhé straně nic neslyší. Nebo někomu volám z telefonu a nic neslyším, ani vyzváněcí tón. Pomůže akorát vypnout bluetooth - odpojit hodinky, restartovat aplikaci na telefonování a zavolat znovu. Pak teprve někoho slyším.
Je to opruz a dělá to tak v 50% případů. Restartovat hodinky i telefon jsem zkoušel, software je aktuální. Poradíte?

Na předchozí straně se to řešilo . . .
public75
Junior

Odeslat příspěvekod check 24. 1. 2019 00:30

Ne neřešilo.
check
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hosto7 31. 1. 2019 01:37

Zdravím malá otázka ste spokojný s meraním aktivít myslím športových.Tie poschodia meria nezmysmyslu, chôdzu celkom dobre a ďalej som ešte netestoval
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 31. 1. 2019 13:10

Ahoj, já to mám maximálně na chůzi a na rowing (veslování). Na speciální cviky to nemá cenu, plavání jsem nezkoušel. Jízdu na kole mi to bralo normálně.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod hosto7 31. 1. 2019 15:03

No hlavne sa mi jedna o jazdu na kole a behanie a trebárs ešte aj ten steper
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 31. 1. 2019 19:23

Kroky hodinky měří rozumně. Oproti MiBandu 3 mám cca o 10 až 20 % méně kroků.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod jirkout55 7. 2. 2019 12:16

Zdravím,
máte prosím někdo zkušenosti s rychlým vybitím baterie (z 80% na 15%) v průběhu cca 5 hodin? Nebyla přitom zapnuta ani navigace ani žádné automatické měření tepu a podobně. Přitom po večerním nabití přes noc pouze pokles 2%. Někdy registruji svícení zelené diody i když hodinky v pracovní době leží na stole. Může na to mít vliv použití kovového řemínku proti kterému je dioda na stole namířena?
jirkout55
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_s 7. 2. 2019 13:23

Na Watch se mi to zatím nestalo, ale na S3 (v zásadě stejný systém) se hodinky takhle vybíjely automatickou detekcí cvičení - i v naprostém klidu při sezení najednou napsaly, že už 30 minut dynamicky cvičím a baterka byla v háji. Vypnul jsem tedy tu automatickou detekci a zatím nic. Ale možná je to úplně jiná věc, mrkni v přehledu v Galaxy Wear aplikaci na využití baterie...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod hosto7 14. 2. 2019 23:35

Otazocka ide pripojiť hrudny pás ku hodinkam
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_s 24. 2. 2019 17:18

Zdravím, po dvou zahraničních cestách jsem u Watch s eSIM od t- mobile zjistil, že v roamingu se mi neskutečně rychle vybíjí baterie, v přehledu se střídají aplikace, které jedou "naprázdno" a sežerou baterku za pár hodin, žádný systém jsem v tom nenašel (např jednou je to počasí, jednou email, jednou notifikace...). Pak přijedu do ČR a zase baterie i s always on vydrží skoro dva dny... Máte někdo stejný problém a řešili jste to? Vzhledem k verzi se SIM si nejsem jist, kdo je viník, navíc hodinky se nepřiznávají, že to je roaming, ale jiná příčina není možná... Díky předem.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod hosto7 28. 2. 2019 11:03

Včera prišla aktualizácia na
LTE VERZIU
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomrichter421 13. 3. 2019 11:07

Chystám se koupit nějaké hodinky od Samsungu a zaujali mě Samsung Galaxy Watch a nebo i Galaxy Watch Active nevypadají špatně. Chtěl jsem se zeptat jste s Galaxy Watch spokojení? Vím že se s nimi můžu koupat třeba v bazénu ale můžu i do slané vody v moři nebo tam už ta certifikace neplatí? Díky za odpovědi.
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 13. 3. 2019 11:21

Galaxy Watch nemají problém s plaváním v sladké / slané vodě :)
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod abny 13. 3. 2019 13:52

Zdravím, vyskytl se mi problém s příjmáním hovorů na hodinkách. Nejsem si vědom žádnýho zásahu do nastavení (ať hodinky, tak telefon) a rázem když mi někdo volá můžu hovor buď rovnou zavěsit nebo poslat odmítací sms. Možnost přijmout hovor není. Dříve jsem z hodinek normálně volal. Setkal se s tím už někdo?

Spárovaný telefon OnePlus 3

Druhý problém souvisí s párováním telefonu v autě. Dokud jsem neměl hodinky telefon se mi pároval automaticky. Nyní ho musím párovat ručně. Hodinky se zjevně berou defaultně jako primární zařízení na BT a auto k telefonu automaticky nepouští - WV Passat B7.
abny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 13. 3. 2019 14:16

K tomu parovani v autě. Teď mi to také dva dny dělalo neplechu, musel jsem v autě ( octavia 3 ) párovat ručně. Do té doby vše bez problémů a najednou to nešlo! Teď po těch dvou dnech už zase vše šlape jak má. Žádný zásah jsem nedělal na hodinkach, autě ani mobilu
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod abny 13. 3. 2019 14:21

ono problémy s párováním v autě mám už dýl, ale teď to přijímání hovorů je celkem novinka, tak jsem si říkal, že když už se ptám na jedno, tak se rovnou zeptám i na druhé :)
abny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 3. 2019 12:51

Samsung Galaxy Watch Active recenze
https://www.mojandroid.sk/recenzia-sams ... portovcov/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 4. 2019 07:32

https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... e-recenze/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mirek 150 4. 4. 2019 11:12

Zdravím - mám dotaz na nastavení hodinek - jak nastaviť buzení na hodinách aby mi nezvonily ale jenom vibrování ve zvolený čas ( zkoušel jsem vypnout všechny zvuky ale hodinky zvoní)
Děkuji za případou řadu.
Mirek 150
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2019 08:22

https://www.mobilenet.cz/clanky/recenze ... love-37569
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mira_s 5. 4. 2019 20:28

Mirek 150
Když si nastavuješ buzení, máš tam 3 záložky - čas, dny v týdnu, možnosti (vždy posunout prstem doleva), v té 3. je právě způsob zvonění a vibrací, dají se nastavit pro každý alarm zvlášť a jspu nezávislé na ztlumení hodinek, aby fungovaly, i když jsou zvuky a vibrace vypnuté...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek 150 5. 4. 2019 21:52

Děkuji za radu jak nastaviť na hodinkach buzení - jenom vibrace.Nemohl jsem to najít. Díky už to funguje.
Mirek 150
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atec78 7. 4. 2019 11:59

Nazdar lidi,
podelím sa o moje doterajšie problémy s Galaxy watch.
Kupované 02/2019. Po mesiaci fakt šetrného používania sa objavil problém vadný displej - rozsvecoval náhodné pixely, vykresloval čiary, prípadne vôbec nič. Hodinky ako také bežali - normálne spárované s telefónom, oznamovali notifikácie ( vibrovaním - displej nešiel ).
Prebehla reklamácia - oprava displeja. Hodinky sa vrátili, otočná lunetka išla mierne ťažšie než normálne, ale to sa po chvíli používania dostalo do normálu - neriešim.
Po 3-týždňoch používania znovu nejde displej - rovnaká chyba. Hodinky fungujú, iba nič nezobrazujú :)
Zajtra posielam na opätovnú reklamáciu.
Používam ich fakt šetrne - na prvú reklamáciu išli ešte s nalepenou origo fóliou cez displej. Neboli nikdy ponorené vo vode ( aj keď majú MILITARY certifikát ), možno bežné ošpliechanie pri umývaní rúk.

Čo sa týka softvéru a spárovania s telefónom - jeden problém vyriešim, objaví sa druhý.
Mám starší Honor 6, OK možno je problém v tom.
Iba popíšem :
- synchronizácia kontaktov : doteraz neúspešná. Kontakty sa niekedy objavia všetky, inokedy zopár, ale väčšinou žiaden. Ak niekto volá, tak sa zobrazí jeho meno ( aj keď v hodinkách ten kontakt predtým nebol ) a zostane tam 1 deň. Na druhý deň nieje. Jediné kontakty ktoré si hodinky zapamätajú sú tie, ktoré tam ručne zadám ( áno, prstom naďatlujem číslo a meno do hodiniek ). Nastavil som úplne VŠETKY povolenia pre VŠETKY aplikácie ( aj keď sa ich to netýka a je mi to proti srsti - ale na skúšku ) - nepomohlo. Reset hodiniek, odpojenie samsung konta, reset telefónu - nič.
- volania : momentálne nemôžem prijať hovor na hodinkách, dá sa iba odmietnuť. Už som to raz mal, ale po dvoch dňoch špekulovania sa to nakoniec SAMÉ opravilo ( večer odložené do nabíjačky so slovami ktoré nemôžem publikovať, na druhý deň som už nemal čas sa s tým babrať a večer to už zrazu fungovalo ).

Takže zatiaľ uvidím ako dopadne druhá reklamácia ... iba som sa potreboval vyplakať :(
atec78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 4. 2019 10:40

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active dostávají první aktualizaci
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... ualizacia/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Remmi 12. 4. 2019 11:48

Zdravim,
rad bych se zeptal, jestli vam hodinky vibruji i pri oznámení cele hodiny? Melo by to tak fungovat, ale mam jen zvuk signal. Neni to nic duleziteho, ale jen ze zajimavosti.
Pouzivate nejake kryci sklo ci folii na ochranu nebo spolehate na DX+ ?
Remmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kissmates 12. 4. 2019 19:03

nevibruje, používám krycí sklo cca 4 měsíce zakoupené u nás cca 70 Kč na 46, odkaz zašlu později a na 42 sklo s aliexpres vše bez problému
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 13. 4. 2019 00:30

Také mi při celé hodině nezavibrují, ale jen pípnou. Když ale u hodinek vypnu zvuk a nechám jen upozornění vibracemi, tak potom v celou hodinu jen zavibrují. Krycí sklo nepoužívám žádné a myslím, že je to zbytečné. Když něco, tak vzhledem k tomu, že je sklo zapuštěné, tak to vždy odnese rámeček. Neměl jsem ani u předchozích Gear S3, Suunto Core atd. a na skle nikdy nebyl ani vlasový škrábaneček. Ale samozřejmě záleží na tom, jak se k nim kdo chová.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 4. 2019 08:11

https://techbox.dennikn.sk/recenzie/sam ... y-pracant/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 4. 2019 13:07

Recenze Samsung Galaxy Watch Active: ano, tohle dává smysl!
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... ve-recenze
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod kissmates 16. 4. 2019 18:53

nezkoušel někdo na galaxy watch 46 nebo 42, bezdrátové nabíjení na powerbance, která je nabízená k galaxy watch active? na dotaz přes web na samsung mi bylo sděleno, že není kompatibilní (odpověď byla zdlouhavá - nejistá)
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 16. 4. 2019 19:45

Na stránkách prodejce zeleného skřeta se v diskusi k powerbance (Samsung EB-U1200CSEGWW Power Bank 10000 mAh) na otázku přímo na podporu Galaxy watch 46 vyjádřil Samsung expert tak, že bude fungovat. Odpovídá tomu i popisek u autorizovaného prodejce a servisu Samsung: http://extrasamsung.com/samsung-eb-u120 ... rna/p/8751 Osobně to však vyzkoušené nemám.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Harry 7005 16. 4. 2019 21:29

Nabíječka od Galaxy Active normálně funguje na Watch 46, mám odzkoušeno
Harry 7005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 16. 4. 2019 21:42

beesee píše:Na stránkách prodejce zeleného skřeta se v diskusi k powerbance (Samsung EB-U1200CSEGWW Power Bank 10000 mAh) na otázku přímo na podporu Galaxy watch 46 vyjádřil Samsung expert tak, že bude fungovat. Odpovídá tomu i popisek u autorizovaného prodejce a servisu Samsung: http://extrasamsung.com/samsung-eb-u120 ... rna/p/8751 Osobně to však vyzkoušené nemám.

Ano funguje. Mám doma všechna tato zařízení
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 17. 4. 2019 14:32

děkuji!
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Dr4Gon 17. 4. 2019 19:58

Škoda že nefunguje nabíjení Watch s bezdrátovou nabíječkou Huawei ani s reverzním nabíjením na Mate 20 Pro. Trochu mě to tedy štve a nechápu že to nejde. Zítra mi přijdou pro ženu hodinky Watch Active s tou powerbankou s bezdrátovým nabíjením, tak jsem zvědavej jestli tím nabiju ty moje hodinky a mobil.
Dr4Gon
Junior

Odeslat příspěvekod jinryd 18. 4. 2019 11:10

kissmates píše:nezkoušel někdo na galaxy watch 46 nebo 42, bezdrátové nabíjení na powerbance, která je nabízená k galaxy watch active? na dotaz přes web na samsung mi bylo sděleno, že není kompatibilní (odpověď byla zdlouhavá - nejistá)

mám 42 a funguje to. Hodinky bezdrátově na powerbance a současně telefon nabíjen kabelem z powerbanky. Žádný problém
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 4. 2019 18:10

http://www.fony.sk/clanky/15334-samsung ... pple-watch
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 4. 2019 13:32

Hodinky od Samsungu majú vážny problém pri pripojení k niektorým smartfónom
https://www.techbyte.sk/2019/04/intelig ... -zlyhanie/
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod trudic 29. 4. 2019 16:19

Jak Vam funguje hovor pres hodinky? Reprak mi pri hovoru dost skvrci a druha strana me slysi dost spatne. Kdyz si pustim pres reprak hudbu tak neskvrci vubec a hraje ciste.
Druhy problem je v poctu podlazi. Denne udelam podle hodinek pres 100. Realne tak 20. Ma nekdo zkusenost? Co je spatne nastavene??
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 29. 4. 2019 16:24

Podlaží neporadím ale hovory mám perfektní a vůbec nic jsem nenastavoval.
Dokonce někteří lidé mi tvrdili že mě přes hodinky slisi lépe
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek 150 29. 4. 2019 18:33

Zdravím- když s hodinkami telefonuji nebo přijímám hovor - protistrana nepozná že komunikuji přes hodinky - stejná kvalita jako když komunikuji přes mobil.Počítaní pater nemám výhrady
( chodím maximálně 5 pater a vše v pořádku )
Mirek 150
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kissmates 30. 4. 2019 19:24

co se týče podlaží tak první 3 měsíce ok, pak 100 i 300 podlaží a ve skutečnosti tak 3 až 5, myslel jsem, že to dělá nějaká aplikace, dal jsem tov. nastaveni (vše se instalovalo jako při prvním provozu, neměl jsem nic zálohováné) nepomohlo, ale myslím si, že to ukazuje podle toho v jaké nad. výšce jsi (gps + wifi v hodinkách a nějak se to hádá, hodinky nosím pořád i v práci (děl . profese), takže místní wifi dostupné jak kde a to samé je s gps. zkus vypnout polohu nebo zapnout jen gps (nastavení - připojení - poloha
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 1. 5. 2019 10:33

JJ patra nebere podle skutečně nastoupaných pater, ale podle převýšení které člověk "ujde". Takže jestli uskakuje gps, tak těch 300 pater je pak reálných. Ono když půjdete do kopce, tak vám patra počítá taky.
Telefon: nokia E5
Konzole: ps3, wii
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod trudic 1. 5. 2019 10:42

Frontiery mi ty patra pocitaly dobre. Je to skoda, ze to takhle zlobí.
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 1. 5. 2019 11:58

To s tím počtem podlaží je divné. U mě to odpovídá cca počtu kroků a je to konzistentní. Jednou se mi však stalo, že jsem cvičil dlouho na hrazdě + tlak nad hlavu s osou a napočítalo mi to 13 pater za 60 minut.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod public75 8. 5. 2019 16:12

Prosím o odpověď. Mám dotaz na měření GPS . Používám hodinky hodně na sport a poslední dobou,když jedu na mtb,tak Endomondo jede,čas,tep všechno ok,akorát vzdálenost se zasekne někdy prostě. Zapnutá poloha,všechno,nechápu fakt . . .
Má někdo podobnou zkušenost,či tip čím by to mohlo být ? Dřív to šlapalo vše,teď ta vzdálenost a tudíž i rychlost zlobí.
Vzal jsem si ještě pro jistotu svoje SUUNTO SPARTAN a tam vše ok.
Díky za odp.
public75
Junior

Odeslat příspěvekod drastys 13. 5. 2019 12:14

zdravím, mám Galaxy Watch 46mm a Samsung S6. Obvykle na founu používám režim nerušit s tím, že v oblíbených mám ty, na které mě má foun upozornit zvukem/vibracema.

Vše fungovalo parádně, to znamená, když pipl foun a Já si to neprohlídl, tak za chvíli zavibrovaly hodinky a Já kouknul na hodinky.

Přibližne 3-4dny zpět se chování změnilo a hodinky mě vibracema neupozorní, jen se po nějaké době objeví puntík, jakože je nějaká zmeškaná událost, neměnil jsem nastavení.

Navíc se událost objeví na hodinkách bych řekl až tak po 30s, předtím to bylo 2-3s.

Vybavuji si, že proběhla nějaká aktualizace.

Máte někdo stejnou zkušenost, případně znáte řešení problému?

Díky
Tomáš
drastys
Junior

Odeslat příspěvekod drastys 17. 5. 2019 12:59

Tak jsem zjistil, že to dělají jen aplikace třetích stran jako Whatspp, Facebook a podbně. Nativní Samsung appky notifkuji jak mají, avšak před týdnem notifikovaly všechny!
drastys
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 20. 5. 2019 11:24

Pro Galaxy Watch a Gear S3 & Sport vyšla aktualizace - One UI update, které lze vidět na Galaxy Watch Active.

https://www.sammobile.com/2019/05/20/on ... ear-sport/
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod chuckymichal 27. 5. 2019 15:24

Zdravím, chcem sa opýtať či už máte ten nový firmware, lebo mne ho hodinky stále neponúkajú.
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod jinryd 27. 5. 2019 16:12

jj. Před hodinou aktualizace. Watch 42mm
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 27. 5. 2019 17:01

Na Gear S3 už mám týden, na GW zatím nic...
Huawei Mate 20 Pro
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod chuckymichal 27. 5. 2019 17:32

No asi treba čakať a skusat
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek 150 27. 5. 2019 17:46

Galaxy watch - koupeno u T mobile - aktualizováno před 8 dny.Bylo nutné udělat reset protože mi u hodinek nešlo buzení ( nebyl žádný zvuk ani vyvracet). Po resetu vše funguje a zdá se mi že je o trochu delší výdrž baterie.
Mirek 150
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 28. 5. 2019 09:06

Tak dnes konečně dorazila aktualizace na Galaxy Watch :-)
Huawei Mate 20 Pro
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod chuckymichal 28. 5. 2019 12:11

Áno, potvrdzujem. Uz nainštalované.
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 28. 5. 2019 14:42

včera nic, dnes aktualizace

-- 28. 5. 2019 14:57 --

jiné zobrazení, ikony, nová aplikace
Přílohy
Screen_20190528_145421.png
Screen_20190528_145421.png (31.08 ) Zobrazeno 1592 krát
Screen_20190528_145041.png
Screen_20190528_145041.png (44.52 ) Zobrazeno 1590 krát
Screen_20190528_144957.png
Screen_20190528_144957.png (39 ) Zobrazeno 1587 krát
Screenshot_20190528-134830.jpg
Screenshot_20190527-202650.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 28. 5. 2019 15:12

Jak se ti dostala ikona vodního zámku do stavového zobrazení? Já ji tam nemám, musí do menu...
Huawei Mate 20 Pro
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 28. 5. 2019 15:37

ano, měl jsem to nastaveno na starém softu, možná bude stačit rolovat vpravo

-- 28. 5. 2019 15:41 --

nyní na novém softu při nabíjení ikona blesku
Přílohy
1559050741783916.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 28. 5. 2019 16:33

Kde a jak nastaveno? Díky
Huawei Mate 20 Pro
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 28. 5. 2019 17:16

na starém softu 1strana na new 2strany, v mobilu zapni aplikaci wear a zde nastav - přidáš nebo odebrat

-- 28. 5. 2019 17:16 --

-- 28. 5. 2019 17:17 --

záložka rozšířené

-- 28. 5. 2019 17:18 --

Přílohy
Screenshot_20190528-171815.jpg
Screenshot_20190528-171100.jpg
Screenshot_20190528-171100.jpg
Screenshot_20190528-171116.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 28. 5. 2019 17:40

Díky za nasměrování :tleskani
Huawei Mate 20 Pro
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 28. 5. 2019 18:10

není zač , připomínky a odeslání sms lze i psaním
Přílohy
Screen_20190528_180443.png
Screen_20190528_180443.png (19.9 ) Zobrazeno 1410 krát
Screen_20190528_180359.png
Screen_20190528_180359.png (13.85 ) Zobrazeno 1412 krát
Screen_20190528_180348.png
Screen_20190528_180348.png (18.13 ) Zobrazeno 1411 krát
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod chuckymichal 29. 5. 2019 11:26

No neviem ako vam, ale mne po akualizacii nejdu preniest skladby z mobilu do hodiniek. Stale caka, caka,caka.... samozrejme reset hodiniek som robil.
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod jinryd 29. 5. 2019 15:17

úplně v pohodě. Chvilku čeká a potom se to přesune
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Dj Addams 30. 5. 2019 00:36

Skusal som vecer na skusku a bez problemov ide mp3 do hodiniek po novom fw
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod JackDanielsHoney 30. 5. 2019 09:02

Jak to máte vy? Hodinky jsem koupil v lisopadu 2018. Nefungovali moc dobře( Výškoměr +- až 250m, měření tepu fungovalo někdy, zasekávání aplikací, vypadávání GPS .... ). Po vypnutí zapnutí vše fungovalo jakš takš cca 2dny. Volal jsem na podporu a doporučili reset což nepomohlo. Hodinky jsem tedy reklamoval. Reklamace byla uznána a vyměnili defakto celé vnitřnosti. Poté vše fungovalo dobře. Opravdu jsem byl spokojen. Dokonce i výškoměr ukazoval +- 5m což bylo super. Avšak teď po posledním updejtu na tizen 4004 výškoměr opět ukazuje blbosti a je jedno jestli je kalibrace ruční nebo automatická. Jinak prostředí mi přijde svižnější. Jak jste na tom??? Díky za vaše zkušenosti či rady

-- 30. 5. 2019 09:11 --

trudic píše:Jak Vam funguje hovor pres hodinky? Reprak mi pri hovoru dost skvrci a druha strana me slysi dost spatne. Kdyz si pustim pres reprak hudbu tak neskvrci vubec a hraje ciste.
Druhy problem je v poctu podlazi. Denne udelam podle hodinek pres 100. Realne tak 20. Ma nekdo zkusenost? Co je spatne nastavene??

U mě hovory v pořádku. Nikdo si nestěžoval. Jinak ty problémy s podlažím ti vyřeší reklamace. Také jsem reklamoval ( podlaží, gps, výškoměr....). Poté vše ok

-- 30. 5. 2019 09:13 --

public75 píše:Prosím o odpověď. Mám dotaz na měření GPS . Používám hodinky hodně na sport a poslední dobou,když jedu na mtb,tak Endomondo jede,čas,tep všechno ok,akorát vzdálenost se zasekne někdy prostě. Zapnutá poloha,všechno,nechápu fakt . . .
Má někdo podobnou zkušenost,či tip čím by to mohlo být ? Dřív to šlapalo vše,teď ta vzdálenost a tudíž i rychlost zlobí.
Díky za odp.

Měl jsem stejný problém a pomohla až reklamace
JackDanielsHoney
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jerryen 30. 5. 2019 20:12

Ahoj
poradi nekdo, mam v planu kupova Gear S3 Frontier (nebo mam zainvestovat a koupit rovnou SAMSUNG WATCH) a chtel bych se zeptat na notifikace.kdyz me posle nekdo fotku, treba WhatsApp,Facebook,MMS zobrazi se ?
Jerryen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chuckymichal 30. 5. 2019 20:48

Je to v podstate jedno ci Gear S3 alebo Watch, soft dostali rovnaky, takze teraz len riesit cenu a dizajn. Ja som subjektívne za Watch.
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod dryyymek 1. 6. 2019 15:19

Zdravím všechny. Mám takovej menší problém. Pořídíl jsem si Galaxy Watch, a nějak nemůžu rozchodit funkci "Ztlumit připojený telefon" i když ji zapnu a někdo mi volá, stejně mi zvoní vyzvánění i na mobilu, a neztlumí ho to. Zkoušel jsem několikrát reinstall Wear aplikace, několikrát jsem zkoušel reset hodinek, ale stejně nefunguje. Na předchozích G3 Frontierech mi to normálně fungovalo. Nesetkal se někdo se stejným problémem ?
dryyymek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 2. 6. 2019 00:04

Všimli jste si toho, že po aktualizaci hodinek již nelze v telefonu v aplikaci Samsung Health/Kroky nastavit Galaxy Watch jako prioritní zdroj pro záznam počtu kroků? Nyní je tam jen možnost "Všechny kroky" (telefon + hodinky) a nebo "Mobilní telefon". Do teď tam byla ještě položka "Galaxy Watch" pro získání dat počtu kroků jen z hodinek, což dávalo smysl. To je teda fakt docela o ničem. Také vám tam položka GW chybí??? Díky za reakce.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod public75 2. 6. 2019 00:23

public75 píše:Prosím o odpověď. Mám dotaz na měření GPS . Používám hodinky hodně na sport a poslední dobou,když jedu na mtb,tak Endomondo jede,čas,tep všechno ok,akorát vzdálenost se zasekne někdy prostě. Zapnutá poloha,všechno,nechápu fakt . . .
Díky za odp.

Edit : Vám všem GPS normálně a všude funguje ? ? ?
public75
Junior

Odeslat příspěvekod BigTuti 2. 6. 2019 09:10

Gear S3 bych nebral.
Jedny mám a poté, co jsem zmokl přestaly fungovat. Nejdou zapnout. Pokud je dám na nabíječku, tak vyskočí nápis Rebooting.. a restartují se a to pořád dokola.
V fórech je dost uživatelů se stejnou zkušeností. Někteří zkusili reklamaci, ale neuspěli.
Kdo ví jak na tom jsou Galaxy Watch 42/46... jestli ne podobně. Tedy Samsung hodinky nejlépe nebrat do deště, před mytím rukou sundat... Není IP6 jako IP68. Tady je zjěvně Samsung IP68
BigTuti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 2. 6. 2019 09:35

Ja se s Gearama sprchuju kazdy den a parkrat sem s nima taky pekne zmoknul. Po roce uplne bez problemu.. mozna je to tedy ale kus od kusu.
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 2. 6. 2019 09:51

Mám Galaxy Watch a s vodou žádný problém. Někdy je umyji i ve dřezu.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod chuckymichal 2. 6. 2019 15:25

Ja sa s Watch pravidelne sprchujem a párkrát aj plával a úplne bez problémov. Zrejme zlý kus.
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod hup007 2. 6. 2019 20:07

v aplikaci Samsung Health/Kroky nastavit Galaxy Watch mě taky nejde.. Před aktualizaci to šlo.Jde jen společné počítání kroků s telefonem, nebo telefon samostatně.
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 2. 6. 2019 20:57

Možná to bude tím, že na serveru visí aktualizace helath která nejde nainstalovat. Těsně před dokončením aktualizace se odpojí hodinky od mobilu a konec.
https://eu.community.samsung.com/t5/Wea ... 592/page/4
imaster
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 3. 6. 2019 11:44

aktualizace Health nejde instalovat, pořád dookola, těch funkcí na hodinkách nejde více (wifi, gps, výškoměr, baromet, podlaží)
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 4. 6. 2019 10:25

tak health pořád nejde instalovat, ale kroky, barometr, výškoměr, podlaží a wifi jsem rozjel, vypnul jsem hodinky a následně podržel cca 5s až naskočil REBOOTING viz. obr

-- 4. 6. 2019 10:29 --

wifi se rozjelo až poté co jsem na hodinkách odpojil bluetooth, pak jsem znovu zapnul bluetooth, wifi mám nastaveno vždy zapnuto

-- 4. 6. 2019 10:30 --

výškoměr jde již nastavit

-- 4. 6. 2019 10:33 --

i barometr

-- 4. 6. 2019 10:38 --

souhrn zdraví
Přílohy
Screen_20190604_101303.png
Screen_20190604_101303.png (33.35 ) Zobrazeno 3840 krát
Screen_20190604_103111.png
Screen_20190604_103111.png (18.49 ) Zobrazeno 3857 krát
Screen_20190604_101231.png
Screen_20190604_101231.png (38.72 ) Zobrazeno 3863 krát
1559636552919708.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod BlackHawk94t 5. 6. 2019 08:49

Ahoj,
přemýšlím o koupi Galaxy Watch 46mm ale nejsem si jistý pár věcmi jak přesně fungují.

Nedávno jsem začal běhat a používám aplikaci na telefonu Runkeeper. Je možné používat i tuto aplikaci na hodinkách nebo je podporovaná pouze aplikace Samsung Healt? (Telefon mám Samsung A7). Případně jak jste s aplikací Samsung Healt při běhání spokojeni.
S tím souvisí můj další dotaz, mohu chodit běhat pouze s hodinkami nebo musím mít u sebe pořád i telefon?
BlackHawk94t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kissmates 5. 6. 2019 12:32

dnes jsem odinstaloval z mobilu aplikace samsung pro spárování hodinek, tudíž pak vše od začátku jak při
koupi hodinek, po následném stáhnutí apk. samsung a spárování (mob. Honor8) se hodinky několikrát restart. prostředí v hodinkách při párování jiné viz. obr + i jiné zobrazení při plnění úkolů (poté jsem obnovil zálohu) uvidíme jak to bude šlapat (apk. health pořád není ukončena)

-- 5. 6. 2019 12:35 --

Přílohy
1559730844312409.jpg
1559730844434244.jpg
Screen_20190605_121901.png
Screen_20190605_121901.png (102.77 ) Zobrazeno 3459 krát
1559730160856149.jpg
155973016030756.jpg
1559730160605675.jpg
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod trudic 6. 6. 2019 11:13

Taky jsem mel problem s presnosti vyskomeru. Nakonec prestal ukazovat uplne (i barometr). Vyresila to reklamace. Hodinky tyden na opravě primo v Samsungu v Ostravě. Zrejme vymena cele desky. Nyni ukazuje přesně. Problem je s aplikaci Health v telefonu, kdy take, jako ostatnim, nejde zobrazit jen kroky z hodinek. Stale ale v aplikaci mam na vyber zobrazeni poctu kroku z hodinek S3, které jsem dávno prodal. Nevite, jak S3 odstranit?
Taky mam problem s tim, ze kdyz telefonuji s telefonem u praveho ucha, tak se mi po cca 30s přeruší spojeni bluetooth s hodinkami, které mam na leve ruce. Tudiz vzdálenost ani ne 1 metr.
Nove aktualizovane prostředí UI mi vizualne připadá vice pro děti. Jaky je vas nazor?
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 6. 6. 2019 19:03

trudic: Pokud nechceš mít Gear S3 v seznamu, tak dej v nastavení aplikace S Health (v telefonu) "Smazat osobní data". Přijdeš ale o celou historii dat a vše půjde od začátku. Jinak předchozí prostředí se mi také líbilo více. Aby aplikace počítala kroky jen z hodinek lze trochu krkolomně nastavit a funguje O.K.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod petvev 7. 6. 2019 08:05

Dobrý den. Dá se prosím vypnout to otravné mluvení při cvičení? Když jedu na kole tak po každém km mi to hlásí všechno možné. Děkuji moc
petvev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 8. 6. 2019 13:55

Tu je na to návod od "jirka-cz" z iného fóra: Postup je :otevřít v menu aplikaci SH/zaznamenavejte si cvičení /cvičení. Zde si vybrat aktivitu (běh, chůze...) a dát kolečko nastavení a vypnout :"frekvence vedení . Je to teda pekne zašité.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 10. 6. 2019 19:43

Výškoměr i barometr nefunkční, otázkou je jestli to nedokončená akt. health nebo je čidlo kaput, posledně viz. výše obr. funkční, nyní ani ťuk viz. new obr.

-- 10. 6. 2019 19:45 --

Přílohy
Screen_20190610_193755.png
Screen_20190610_193755.png (81.53 ) Zobrazeno 2348 krát
Screen_20190610_193702.png
Screen_20190610_193702.png (14.14 ) Zobrazeno 2356 krát
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod trudic 10. 6. 2019 22:43

Kissmate: presne stejne nic mi to ukazovalo, kdyz odesla deska. Nesla nastavit ani rucni kalibrace. Reklamace te zrejme nemine. Dej vedet jak jsi dopadl.
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 10. 6. 2019 22:57

trudic: takže Moravská Ostrava, Nádražní 102

-- 10. 6. 2019 22:58 --

jj i ta ruční nejde po zadání hodnot vždy 0
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod neis 11. 6. 2019 17:38

Pánové sportujete někdo s SGW? Co tak čtu na tak sport hodně slabe. Aktuálně jsem docela v pasti, hledám pěkne hodinky s dobrým zpracováním, funkci spolupráci s app 3. stran s kvalitními senzory za slušné peníze. Nejlépe se mi jeví zatím garmin vivoactive 3, ale designově je to teda bída. SGW jsou krásne, ale jak znám Samsung tak to zase bude bída po softwarove stránce.. Manželka má huawei watch gt a luxus hodinky, hlavně vše funguje jak má a senzory hodně dobré, ale zase neumí ani export do gpx, tzn na sport k ničemu :(diky
neis
Junior

Odeslat příspěvekod trudic 11. 6. 2019 17:39

Kissmates: TS Nova. OV
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 11. 6. 2019 22:05

@neis:

Galaxy Watch jsou na sport relativně špatné hodinky. Kamarádi mají Fénixy, což jsou hodinky za 10k+, ale Vívoactive 3 by postačily. Galaxy Watch a sport fakt ne.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod kissmates 12. 6. 2019 20:11

trudic: dnes rebooting a výškoměr i barometr opět funkční - tak uvidím
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod public75 15. 6. 2019 20:42

neis píše:Pánové sportujete někdo s SGW? Co tak čtu na tak sport hodně slabe. Aktuálně jsem docela v pasti, hledám pěkne hodinky s dobrým zpracováním, funkci spolupráci s app 3. stran s kvalitními senzory za slušné peníze. Nejlépe se mi jeví zatím garmin vivoactive 3, ale designově je to teda bída. SGW jsou krásne, ale jak znám Samsung tak to zase bude bída po softwarove stránce.. Manželka má huawei watch gt a luxus hodinky, hlavně vše funguje jak má a senzory hodně dobré, ale zase neumí ani export do gpx, tzn na sport k ničemu :(diky

Suunto Spartan. . .
Mám je dlouho,fungujou parádně. . . Předtím Suunto Ambit atd.
Akorát jim hodně vyčítají párování s app na mobilu a bluetooth conectivity. . .
Hodně se to ale zlepšilo .
public75
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 17. 6. 2019 17:41

Dobrý den, je možno v aplikaci Samsung Health v telefonu nastavit, aby se zobrazovaly všechny sportovní aktivity a ne jen ty za posledních 30 dní? Děkuji za radu.
sirius1983
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 18. 6. 2019 16:13

https://www.sammobile.com/2019/06/17/ga ... ung-health

-- 18. 6. 2019 16:14 --

new akt. měla by opravit problémy s inst. health
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek 150 18. 6. 2019 21:28

Zdravím mám dotaz - po poslední aktualizaci hodinek LTE když jsem mobil nechal doma jsem musel tel přesměrovat na hodinky (mají jiné tel číslo )po aktualizaci když jsem mimo mobil hodinky se přesměrují samy a zvoní když někdo volá na moje mobilní číslo.
Dělá to jenom mě nebo to je tou poslední aktualizaci ?.
Děkuji za odpověď
Mirek 150
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mousik 27. 6. 2019 20:28

Zdravim,
Jen dotaz. Po posledni aktualizaci by melo jit nastavit varovani pri vysokem tepu srdce. Nove rozhrani mam u vseho, jen u widgetu mereni tepu, zustalo stare. Nemam tam volbu pro nastaveni varovani. Vite nekdo co s tim? Diky. SM-R800
Přílohy
Screen_20190627_201700.png
Screen_20190627_201700.png (115.73 ) Zobrazeno 1950 krát
Screen_20190627_201727.png
Screen_20190627_201727.png (119.14 ) Zobrazeno 1947 krát
Screen_20190627_201716.png
Screen_20190627_201716.png (35.91 ) Zobrazeno 1943 krát
mousik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kesounam 28. 6. 2019 16:02

Zdravím, nejde mi aktualizovat aplikaci hudba do hodinek. Aplikace se stáhne, začne se instalovat a hodinky se odpojí. Restart telefonu, hodinek, nepomáhá. Nechápu kde je problém.
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 29. 6. 2019 01:16

Já to instaloval před chvílí a proběhlo to v pohodě na první pokus.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod kesounam 29. 6. 2019 13:25

Už je to v pořádku.
kesounam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kissmates 2. 7. 2019 04:47

trudic: včera jsem je dal reklamovat TS Nova Ostrava (opět nefunkční podlaží, barometr, výškoměr - ten dokonce ukazoval i -200m a zasekl se pak na 8m) do dvou dnů by měla být oprava provedena, tak uvidím.
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 5. 7. 2019 18:55

Zdravím, po poslední aktualizaci hodinek přestal chodit přehled o spánku. Ten mi přišel každý den cca 1h po probuzení. Nikde v hodinkách ani v sHealt to nemohu najít :-( Nevíte někdo, kde to nastavit?
Děkuji za každou radu :-)
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod mousik 10. 7. 2019 09:57

Zdravim,
jsem ted u more a hodinky ukazuji nadm. vysku -6 az -10. Pri rucni kalibraci zadam spravnou vysku, ale po chvili to opet skoci na minusove hodnoty... Co s tim?
mousik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boonno 10. 7. 2019 12:08

No nevím kde jste, ale je třeba si uvědomit, že pobřeží nejsou všude ve stejné výšce. Nevím jaký tam může být rozdíl a jestli těch 10 metrů není moc. Ale že tam nebude nula by asi nemělo být až tak zvláštní.
Telefon: nokia E5
Konzole: ps3, wii
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod mousik 10. 7. 2019 13:14

Chapu, ale neukazuje o 10m mene, ale -10m...
mousik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 10. 7. 2019 15:14

kazdopadne 10m rozdil oproti fyzicke hladine more by tam byt nemel. Podivej se jake jsou rozdily hladin v dane oblasti mezi prilivem a odlivem a najdi si stred a na ten zkalibruj...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 10. 7. 2019 19:21

Zdravím,
tak po opravě (týden) hodinky na ruce, tak uvidím, co oprava přinesla, jinak výměna základní systémové desky (na netu cena cca 4250Kč) + zadní kryt (cca 990Kč) důvod reklamace viz. výše
kissmates
Junior