Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod lenka2003 30. 8. 2019 12:11

Telefon- vpravo nahoře 3 tečky- nastavení- upozornění a vyzváněcí tóny: vir při přijetí, při uončení- vypnout
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 30. 8. 2019 12:15

Děkuju za snahu :) Ale tohle mám vypnuté, mě se jedná o vibraci při přijetí PŘÍCHOZÍHO hovoru :D Tedy někdo volá mě a jakmile to přijmu, mobil zavibruje (při tom swajpnutí). Zatím nevím jestli to dělá všem a pokud někomu ne, tak jak se toho zbavil.
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 30. 8. 2019 12:25

No, jsou tam přece 2 volby pod sebou

- Vibrace při přijetí hovoru
- Vibrace při ukončení hovoru

Tak nevím, kde je problém?
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 30. 8. 2019 13:40

Problém je v tom, že zatím od majitelů Note9 nevím, jestli jim telefon zavibruje, když přijmou příchozí hovor. A ty 2 volby, ty se týkají určitě pouze odchozích hovorů, tzn. protistrana přijme či ukončí hovor a tel. zavibruje, protože obě mám odškrtnuté a mobil si při přijmutí příchozího hovoru vesele vibruje dál. Ale nemůžu přijít na to, jestli je na to někde nějaká volba a nebo vibruje každému a je to neměnná vlastnost firmwaru. Tedy majitelé Note9 - zavibruje vám mobil když přijmete příchozí hovor?

Možná to vypadá jako blbost, ale pro mě je to z určitých důvodů důležité ;-)
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod lenka2003 30. 8. 2019 14:14

lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 30. 8. 2019 15:27

VikiDator píše:Problém je v tom, že zatím od majitelů Note9 nevím, jestli jim telefon zavibruje, když přijmou příchozí hovor. A ty 2 volby, ty se týkají určitě pouze odchozích hovorů, tzn. protistrana přijme či ukončí hovor a tel. zavibruje, protože obě mám odškrtnuté a mobil si při přijmutí příchozího hovoru vesele vibruje dál. Ale nemůžu přijít na to, jestli je na to někde nějaká volba a nebo vibruje každému a je to neměnná vlastnost firmwaru. Tedy majitelé Note9 - zavibruje vám mobil když přijmete příchozí hovor?

Možná to vypadá jako blbost, ale pro mě je to z určitých důvodů důležité ;-)

Používal jsem Note 9 do včerejška a nic mi při hovorech nevibrovalo.
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 30. 8. 2019 16:12

Když jsi přijmul příchozí hovor, tak při tom swipu ti to fakt nezavibrovalo?
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 30. 8. 2019 16:17

Já si myslím, že ne. Třeba někdo zkusí v praxi. Teď mám 10+, tak už nevyzkouším.
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 30. 8. 2019 16:26

A předpokládám u N10 by sis toho už všimnul :) Jinak jaký byl důvod výměny za Note9?
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 30. 8. 2019 17:46

Širokoúhlý objektiv a celkově fotoaparát, rychlé nabíjení, zase o kus lepší displej, vylepšený S-Pen. No a hlavně Note 9 jsem měl v perfektním stavu, takže by měl být za celkem 15000 ve výkupu. Takže mě celkem ještě po slevě a bez DPH vyšel na 8 600 :-)
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 30. 8. 2019 23:10

No tak to už je fajn cena :) Ohledně té vibrace - snad mi někdo ze zdejších aktuálních uživatelů Note9 odpoví...Ještě mě napadlo, že jsem vypínal nějaké služby a oprávnění v Aplikacích, tak jestli to nemůže být tím :(
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 8. 2019 13:58

Porovnali jsme dedikovaný noční režim Galaxy Note9 s novým Galaxy Note10+
https://www.mobilenet.cz/clanky/porovna ... te10-38767
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 9. 2019 12:49

VikiDator píše:Když jsi přijmul příchozí hovor, tak při tom swipu ti to fakt nezavibrovalo?

Me ani jeden z Note9 pri prichozim hovoru/swipnuti nevibruje.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod FeShiNe 1. 9. 2019 16:10

Pokud to skutečně není vibrace, která oznamuje přijetí hovoru, tak ještě zkusit v systémové zvuky a vibrace vypnout vibrace při dotyku.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 2. 9. 2019 22:48

Jirko to neni mozny :D Jako ja uz s tim teda nechci otravovat, moc majitelu Note9 sem nepise, ale to proste neni mozny ze ti to nevibruje. Vcera jsem se potkal s kamaradem, ktery ma Nota. Ptal jsem se ho, jestli mu mobil zavibruje, kdyz prijme prichozi hovor. Tvrdil ze ne. Tak jsem mu na nej zavolal, sedeli jsme vedle sebe. A kdyz hovor prijal, najednou se strasne divil a rikal, ze si to nikdy neuvedomil a prisahal by, ze mu nevibruje. Ale vibroval :) Mobilum nerozumi, ma to tak jak to vybalil z krabice. Tak jsme zkusili povypinat vsechny vibrace napric celym systemem a prijmuti prichoziho hovoru je jedina udalost, kdy proste vibrovat neprestane. Takze asi tak...
VikiDator
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka