Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 28. 9. 2018 15:01

Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 9. 2018 07:48

Aktualizace Note 9 zlepší fotografie

https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... e-post-row
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mario355 30. 9. 2018 14:14

Na stránkách Ebay jsem našl verzi Samsung Galaxy note 9 N960FD Dual.Stojí solidních 729 Euro.Máte někdo zkušenosti s touto verzí?Je tam i čeština?
Díky
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 30. 9. 2018 15:55

Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 30. 9. 2018 17:02

N960FD je označení verze N960F s dual sim, tedy přesně to stejné, co se prodává ve volném prodeji v ČR. Ale pozor, záleží na CSC, tedy kodu země, dá se samozřejmě přes Odin přehrát přes USB kabel z běžného počítače, ale chce to o tom něco vědět. Takže telefon je OK (pokud pravděpodobně oželíš záruku), vemi pravděpodobně tam bude i čeština (to už ale bez záruky, podle regionu) a pokud tam bude multiCSC OXM, tak při prvním spuštění s českou SIM se může dokonce i nahodit rovnou český country code :-)
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod mario355 30. 9. 2018 23:12

Díky pánové.Odin znám, už jsem dělal root na Galaxy Note 4
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod tomvalla 2. 10. 2018 07:25

Zdravím,
rád bych se zeptal, dá se koupit v rámci České republiky tento telefon i za méně, jak 25990 Kč ? heureka odkazuje na obchody, jako je mobily.eu, kde je za 21400 Kč i s dárkem powerbankou. Mohu s klidem kupovat i tam ? Nebo proč je tam takový rozdíl v ceně ?
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2018 07:31

v těch levnějších shopech je EU distribuce, šedý dovoz, tam kupuješ na vlastní riziko, neboť reklamaci řeší eshop, ve kterém jsi koupil
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomvalla 2. 10. 2018 09:23

rozumím, díky za info.
Už mám tedy spadeno na ofiko shop a snad do týdne budu majitelem černé 128GB :) těším se.
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod tomvalla 4. 10. 2018 09:19

Jinak co se týče september updatu a vylepšení kvality fotek, kde najdu ukázkové snímky ? :) zatím jsem jen našel update notes, ale nic v praxi, žádné ukázky.
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 10. 2018 23:18

Note 9 vs. iPhone XS, srovnání fotoaparátu

https://www.smartmania.cz/iphone-xs-vs- ... toaparatu/
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hhitmen 5. 10. 2018 10:43

Zdravím, je možnost u Note9 zakázat či povolit rychlé bezdrátové nabíjení? U note8 ta možnost byla a teď při položení na podložku od samsungu mi note9 nabijí pomalu. Díky za radu :)
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod tomvalla 5. 10. 2018 20:02

Konečně jsem majitelem Nouta 9 :)
Jen se chci prosím zeptat, jde nějak zapnout zobrazení rychlosti sítě ve stavovém řádku ? :)
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 5. 10. 2018 21:08

Zajímavý dotaz s tím bezdrátovým nabíjením, v rozšířených nastaveních baterie to opravdu nevidím, neobjeví se to v menu jen v momentě, když se to bezdrátově dobíjí? Nemůžu to vyzkoušet, nemám bezdrátovou dobíječku... :-|
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod lapsi 5. 10. 2018 23:54

Zdravím,moja skúsenosť s nákupom note 9 so Snapdragonom 845:
Objednaný z eglobalcentral.eu,(je to môj štvrtý mobil z tejto stránky a všetky funkčné+2 ročná záruka)verzia N9600 obsahujúca slovenčinu aj češtinu,obsahuje B20+silikonový priesvitný obal,po mojich skúsenostiach so s9+ a "pomalým" exynosom to bola jasná voľba.Samozrejmosť je ešte dual sim.
lapsi
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka