Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hadasek 7. 3. 2019 12:06

Víťa28 píše:Njn, ale nevím zda to bude stejná kvalita, on přece jen ten pvrch skel může být jiný. A doma bude na 14 dní minimum, jak to znám.


Já ho tady mám připravený. Jen sundat dome a nasadit to z Ali :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario355 10. 3. 2019 15:51

Přátelé, objednal jsem si toto Case, tak uvidíme.Jinak s Note 9 jsem maximálně spokojen, akorát jsem zatím neinstaloval tu poslední verzi androida a asi ani nebudu.https://www.ebay.it/itm/SDTEK-Samsung-G ... Sw3kxbewjM Ta verze 8.1 která tam je se zdá být dobrá.
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2019 17:45

Čaute lidi, zítra jdu vrátit S10, protože mě nijak nenadchla. Nechci zde rozebírat proč, k tomu už jsem se vyjádřil ve vlákně S10, ale zajímalo by mě tohle...
Chci objednat jiný a bude to buď Note 9 nebo S9+. A mě by od vás, majitelů Noutů 9, zajímalo, pokud to někdo třeba taky řešil, proč vzít Note 9 a ne S9+ nebo naopak? Možná to někdo z vás řešil před koupí.
anonymni

Odeslat příspěvekod hadasek 11. 3. 2019 17:52

To je docela jednoduchý. Využiješ S pen? Ber Note 9. Nevyužiješ S pen, vyber podle parametrů a vzhledu...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2019 17:55

Ještě jsem s Spenem nepracoval, dosud jsem typ note neměl. Nicméně u Note 9 se mi líbí velikost baterie i displeje, která je větší než u S9+.
Spen bych zřejmě využil jen na dálkové focení, případně drobnosti při procházení webů, kopírování textů, ale asi nic velkého.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 3. 2019 18:03

Tak použití S-Penu je široké, projdi recenze, které se tomu peru podrobně věnují, už z toho co jsi napsal vychází, že se ti S-Pen bude hodit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLAZ67 11. 3. 2019 18:23

Mám to stejně, zítra vrátím S10+ a mám objednaného Nota. Předtím jsem měl S9+. Chtěl jsem větší displej. Ale když nechci vidět díry v displeji, tak jsem na 6,1 a to jsem si pohoršil. Navíc slabší příjem signálu oproti S9+. A docela mi vadí jak je 10 tenká. Mám strach, že mi ji blbě chytím a je na zemi. Ten pocit jsem u 9 neměl
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 12. 3. 2019 17:05

Zdravím kdo by měl zájem tak prodávám Note 9 :-) více SZ
https://mobil.bazos.cz/inzerat/10191923 ... ribuce.php
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2019 20:41

IMI: za 18.500 je new note 9 na max-shopu, tak proc davat 17 za nejisty kus?
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 3. 2019 20:44

A hlavne starsiho data. Nebo si dojet primo do nemecka a jde to jeste levneji. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 12. 3. 2019 21:21

Sateza1 : však si ho tam kup tam je určitě česká distribuce co :D a dají k tomu i dva origo kryty Samsung
A určitě tam funguje případný servis Moje Galaxy že :-P
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2019 21:38

Servis moje galaxy je pouze pro prvniho majitele, na co dva kryty, me staci jeden, a co porad mate nekteri s tou ceskou distribuci? Vyrobene jsou uuuplne vsechny na taivanu. A chces rict, ze cesky trh je jako kvalitnejsi nez treba nemecky?
Ja chtel jen rict, proc kupovat pul roku stary mobil, o kterem nikdo nevi, jestli jsi ho pouzival treba ve vode za cenu, ktera je skoro rovna novemu.
A ano, mas pravdu, objednal jsem si ho tam vcera.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2019 21:44

Přesně tak, baterka už má něco za sebou, a každý raději nový... mimochodem, zkus si zjistit, za kolik Note 9 vykupuje Mobil Pohotovost a tomu tak nějak přizpůsobit cenu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2019 21:58

Byl tady clovicek, co prodaval note 9, 5 mesicu stary, od CZ Tmobilu za 14.000. Sice mi jednou spadl, mel trosku odreny roh, ale byl za 14. Psal jsem si s nim. Nakonec jsme se nedohodli.
Ale mam pocit, ze nez koupit neco starsiho, tak uz radeji funglovku. Nikdo nevi, co jsi s nim delal, jak jsi nabijel... Ale je to tva vec,bty jsi majitel a muzes si s tim delat co chces. Ja bych ti za to nedal ani tech 14. Tonuz radeji koupim fungl novou S8+ za 13.
Ale jak se rika, vse ma sveho kupce a nebo prijde hloupy, co koupi. Podle me ho ale za vice jak 15 neprodas, mozna ani to ne. Kdo da 15 za mobil, da radeji 18.5 za novy.
anonymni

Odeslat příspěvekod IMI5 12. 3. 2019 22:06

Ano od toho je bazar když se ti nabídka nelíbí tak nekoupíš a nemá cenu tu vypisovat slohy.
Peace. :-D
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků