Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jekar 23. 7. 2019 15:53

Zdravím,prosím pěkně,jak by bylo asi nejlepší nastavit u Note9 foták a natáčení videa,jedná se mě o to když fotím s mobilem na šířku tak abych měl fotky přes celou šířku telefonu a když je prohlížím přes televizi tak aby nebyli úzké nudle,poradí prosím jak nejlépe nastavit mobil v nastavení na focení a na nátáčení videa,děkuju.Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 23. 7. 2019 17:24

pavel29 píše:
renek1 píše:
Nagano80 píše:Renek1 nebudu to stebou resit asi si v tomhle oboru vic zkusenejsi nez ja 8-)

Netvrdím, že mám víc zkušeností, ale pokud říkáš, že je to tak zásadní, tak buď konkrétní a neodpálkuj mě známou větou kecálků "nebudu to stebou resit".
Pro mě třeba docela zásadní věc, jakou je nahrávání hovorů, je díky android 9 již nefunkční, jak avizují všichni tvůrci těchto aplikací a potvrzují i uživatelé and.9, jelikož google zas přišel s touhle k*kotinou, aby n*sral uživatele. :tleskani
Hlavně, že graficky zas bude něco jinak, to je vskutku zásadní pro fungování telefonu a aplikací v něm.



TAKY JSEM ŘEŠIL A NAKONEC NAHRÁVÁNÍ PO ROOTU FUNGUJE!!!

No tak to nikomu neříkáš žádnou novinku, jelikož to je mnoho let známá věc, že díky root nahrávání funguje. ;-)
Všem co se o to nahrávání zajímají jde o nahrávání bez root.
Root už je dnes přežitek
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 25. 7. 2019 14:24

Naskočil mi tady nějaký problém. Teď jsem dovolal, vypnul hovor a chtěl jsem volat znovu jenže už mi telefon začal psát že je mimo síť. Nejdou odesílat sms ani volat ale mobilní data fungují. Nemohl jsem někde něco přepnout? Nikdo se mi nedovola jsem nedostupný. Když vyndam Sim píše že není vložena, když ji tam dám, dám pin naskočí operátor naskočí data 4G ale volat nejde stále. V druhém telefonu Sim funguje
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 27. 7. 2019 11:26

Vypadá to na chybu u tmobile nemá někdo stejný problém? Svagrovi to nejde už 3 měsíce tmobile v samsung telefonech
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod pavel29 28. 7. 2019 19:21

Lidi poradí mě někdo jak používat všechny možnosti rootnuteho telefonu? Jde mi o to se sejít osobně, aby mě to všechno někdo pořádně ukázal. Platím 500 na hodinu, jsem z Prahy. Mám root Note 9. Díky.
pavel29
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 7. 2019 19:32

Proc jsi root provadel?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 7. 2019 19:40

To je sranda. Udělám root a nevím proč. Lidi, neblbněte!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 29. 7. 2019 16:01

Lidi, používám dex hodně často nekdy tam je telefon klidně celý den. Jinak každej den jede používám to víc než telefon samotnej a občas se mi stane že se telefon přestane nabíjet a jedou mi procenta dolů. Musím ho vyndat a zpátky nasadit pak se nabíjí nevíte čím to může být?
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 7. 2019 17:12

Pouzivas original stanici, ktera i telefon a baterii chladi?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 30. 7. 2019 08:46

Jo mám dex pad všechno origo, ale stane se že se telefon hřeje a ne nabíjí se baterka ale dex pořád funguje. Vydám a dám zpátky a už to zas jede.
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 30. 7. 2019 09:38

S Dex stanici pracuji take a jeste se me toto nestalo. Napajeni bude odpojeno z duvodu kratkodobeho prehrati, nejspise nebo sw bug.. To asi na dalku nevyresime.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 30. 7. 2019 09:58

Stalo se mi že sem tam měl telefon asi 8 hodin večer sem to vytáhnul zahřáty a měl sem 70 procent baterky. Ale přitom neběží moc aplikaci.... Nějaký zprávy, WhatsApp, a hodně youtube a prohlížeč. Maximálně 6 aplikací.
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 7. 2019 12:53

Ahoj, tak mám v plánu koupit Galaxy Note 9 . Potřeboval bych poradit, jaké na to koupit ochranné doplňky. To jest kryt a ochrané sklo. Majitelé už vědí co dobře funguje, tak děkuji za každou radu. Klidně vrzněte odkazy . Díky moc.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Antwort 31. 7. 2019 10:43

Ahoj lidi,
mám stejný dotaz jako T.E.CH., v Srpnu uvažuju o Nete9 a nevím jaký kryt a sklo je nejlepší. Jsem docela ničitel mobilů, dva roky mi mobil nevydrží, dokonce jsem jeden utopil ve vlastní krvi( ty dvě spodní soft. tlačítka na Note4 zůstala pod sklem po omytí červená). Děkuju za Vaše rady.
Antwort
Junior

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 31. 7. 2019 13:37

Kryty mám Spigen nebo Originál a sklo Dome Glass asi nejlepší.
Zároveň se chci zeptat někoho kdo má Tmobile a využívá Volte jestli nahoře máte ikonu Volte protože když tam dám kartu O2 tak to tam je a u tmobile nic a nebo aspoň při hovoru znak HD. Dneska mi technik v tmobile aktivoval Volte a stejně tam ani jedno nemám.
SpectrOfficial
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků