Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jekar 4. 12. 2019 11:48

Dobrý den,prosím pěkně napsal by mě někdo nebo poslal vyfocené nastavení, jaké je nejlepší nastavení fotáku a videa pro focení a točení videa na dovolených převážně u moře a příroda, hory,lidé,moc děkuju.Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod Marek16 4. 12. 2019 12:07

zumzumzum píše:Marek16: Pansonite Vr Headset sezenes na amazonu za 1100Kč a Note 9 se tam pěkně vejde. viz Youtube video :D


Máš ho doma? spokojenost? a co kvalita obrazu? Popravdě ty hodnocení na amazonu mě moc nepřesvědčily, lidi na to spíš nadávaj.. https://www.amazon.com/Pansonite-Headset-Controller-Version-Smartphones/dp/B07JBRL2H6

A chápu to správně, že to dálkový ovládání je jen na IOS?
"PLEASE NOTE:The remote control is free gift , only for iOS 11.2.5 version or below versions due to sealed iOS system."
Marek16
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2019 21:17

Lidi, nevim, jak to popsat, ale zacalo se mi stavat, ze nekomu zavolam a zhruba po 30 sekundach me proti strana neslysi. Dnes jsem volal ženě a stalo se to hned 3x po sobe, tak jsem ji pak zavolal tak, ze jsem zavolal synovi a uplne stejny problem. Nakonec jsem ji radeji zavolal pres videohovor pres whatsapp. Mam operatora T-Mobile, žena i syn taky.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 12. 2019 21:37

zkus simku jiného operátora a když to bude stejné, tak udělej tovární nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2019 21:58

Ok, diky za radu. A kdyz to bude s jinou simkou lepsi? Resp. proc by mohlo pomoct tovarni nastaveni?
anonymni

Odeslat příspěvekod Nagano80 4. 12. 2019 22:24

Tohle se mi stava v praci a jen kdyz mi vola sefova. U nikoho jineho se mi to nedeje. Mam take Tmobile, ale jak pisu u nikoho jineho se mi to nedeje
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VikiDator 4. 12. 2019 22:33

Mikross píše:Lidi, nevim, jak to popsat, ale zacalo se mi stavat, ze nekomu zavolam a zhruba po 30 sekundach me proti strana neslysi...

Nic takoveho jsem nezaregistroval a mel jsem tam taky T-mobile, ale simka byla stara jen par mesicu.
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod Rener2e 7. 12. 2019 17:59

Mikross píše:Lidi, nevim, jak to popsat, ale zacalo se mi stavat, ze nekomu zavolam a zhruba po 30 sekundach me proti strana neslysi. Dnes jsem volal ženě a stalo se to hned 3x po sobe, tak jsem ji pak zavolal tak, ze jsem zavolal synovi a uplne stejny problem. Nakonec jsem ji radeji zavolal pres videohovor pres whatsapp. Mam operatora T-Mobile, žena i syn taky.

Dělá to VOLTE když jsem ho vypnul vše funguje .
Rener2e
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2019 18:47

No me se to seje taky jen a vyhradne s manzelkou. Tak zda to neni v tom :-).

Ale vazne...zkusim jeste to volte vypnout.
anonymni

Odeslat příspěvekod VikiDator 8. 12. 2019 00:35

Njn, zase ženská :D Ale vážně, já VoLTE zapnuté neměl, proto jsem nic takového nepozoroval...
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 12. 2019 20:01

Je uz zima, nosime rukavice, mobil odemknu oblicejem, tlacitkem bixby zapnu fotak, ale je nejaka moznost pak vyfotit snimek nejakym tlacitkem? Tedy bez nutnosti tisknout tlacitko spouste na displeji, kdyz mate rukavice. Diky

Edit: takze jsem zjistil, ze je to mozne tlacicky hlasitosti. Super :-)

-- 14. 12. 2019 20:34 --

Jinak co se tyce hovoru, tak skutecne pomohlo vypnuti Volte.
anonymni

Odeslat příspěvekod nimeth 15. 12. 2019 10:23

Tak to pro Tebe bude i super hlasove ovladani fotaku. Staci vyslovit "smile"
nimeth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod carlos52 15. 12. 2019 13:22

Vyšla prosincová bez.záplata 115,89MB
carlos52
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 12. 2019 10:05

nimeth píše:Tak to pro Tebe bude i super hlasove ovladani fotaku. Staci vyslovit "smile"



Tak to jsou pro me lepsi ty HW tlacitka :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 12. 2019 11:51

T-mobile prosinec 2019 venku
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků