Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 12. 2019 12:09

Jeste, ze to tady vzdycky nekdo vlozi, jinak by seno tom nikdo nikdy nedovedel :-) :-) :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 12. 2019 14:33

Mikross, to myslis ze to je zbytecnost? Ja osobne sem rad kdyz to nekdo napise. V mobilu mam nastavene upozorneni na novou aktualizaci, ale az dnes se mi poprve stalo aby me to opravdu upozornilo. Tak asi takhle
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 12. 2019 14:43

Jojo, super. Jinak by ti ten mobil asi nebyl schopen fungovat. Tvl uz se z tech aktualizaci nekteri vzpamatujte.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 12. 2019 14:43

Dobry uz ti nebudu resit no
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jekar 28. 12. 2019 15:23

Dobrý den,prosím pěkně ,věděl by někdo co s tím,při propojení telefonu s počítačem se mě automaticky fotky z telefonu uloží do počítače do Nera,a v Neru nejde s fotkama potom pracovat,třeba když bych si chtěl dát nějaké fotky z Nera do počítače na plochu a potom si je třeba uložit do složky,tak to prostě z toho Nera neudělám,a už vůbec nevím proč se mě zrovna ukládají do Nera když to nechci,ještě před nedávnem jse mě fotky při propojení telefonu s počítačem normálně ukládali do složky obrázky, to Nero fakt nechápu,všechny fotky mám v Neru,prosím věděl by někdo v čem je zakopaný pes ,děkuju Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 3. 1. 2020 14:50

včera OTA update na Android 10, mám DBT, pár změn tam je, telefon je trochu svižnější ale jinak mi to přijde skoro stejný
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod tomvalla 23. 1. 2020 09:24

Mě nabídl aktualizaci až dneska v noci .. mám ji úspěšně v telefonu.
Zatím jedinou chybku, co pozoruju po aktualizaci, jsem objevil při příchozím hovoru během hraní nějaké hry. Kdy přijmu hovor a ve sluchátku slyším jak protější stranu, tak i zvuky ze hry .. dřív se mi hry ztlumily během hovoru.
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod Alda95 23. 1. 2020 14:06

Taky hlásím včerejší update na Android 10 a oneui 2.0

Zatím to vypadá dobře, i to ovládání pomocí gest je fajn. Jediný co mě trochu mrzí, že ISO v pro módu zůstalo na maximální hodnotě 800 (místo slibovaných 3200). Expoziční čas má 10 sekund, takže uvidíme co se s tím bude dát vykouzlit.
Alda95
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 24. 1. 2020 05:02

Je nutný při aktualizaci na android 10 dělat tovární nastavení? Mám v telefonu tolik dat, že to nemám ani kam zálohovat. A hlavně mám nastavený banky, v chromu karty a přihlášení různý a nechce se mi to zrovna dělat znovu.
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2020 06:51

udělat by se měl, ale pokud nechceš, tak ho udělej až kdyby po aktualizaci něco hodně haprovalo
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 24. 1. 2020 07:57

Zkusím no, snad všechno bude fungovat dobře.
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 24. 1. 2020 10:25

Ja HR udelal, jedine co sem si nastavoval jsou karty a bankovnictvi. Jinak hesla atd mam zalohovana na GOOGLU a Samsung uctu. Tak ze zalohuj do PC a pak udelas obnovu s tim ze banky se musi vzdy delat znova
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rk747 24. 1. 2020 12:50

Chyba v updatu: nelze přidat soubor jako přílohu e-mailu. Lze pouze vybrat soubor a v možnostech souboru vybrat sdílení, pak lze odeslat.
SONY CMDX-1000/SONY CMD Z-5/N7650/N7610/N70/N73/N95/iPhone 3G 16 GB/Samsung I8910HD/iPhone 3GS 32 GB Black/iPhone4/SONY Xperia S/SONY Xperia T/SONY Xperia Z/SONY Xperia Z Ultra
rk747
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 24. 1. 2020 14:25

Rk747 ted zalezi jakeho pouzivas klienta, ja mam Gmail. Ale nikdy sem z mobilu neposilal v priloze soubor. Jen fotografie
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 26. 1. 2020 15:13

Udělal jsem teda zálohu telefonu teď mam teda android 10 tak až budu dělat tovární nastavení a obnovovat zálohu mám obnovit i aplikace nebo je mám stáhnout všechny znovu z Google play?
SpectrOfficial
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků