Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jekar 4. 12. 2019 11:48

Dobrý den,prosím pěkně napsal by mě někdo nebo poslal vyfocené nastavení, jaké je nejlepší nastavení fotáku a videa pro focení a točení videa na dovolených převážně u moře a příroda, hory,lidé,moc děkuju.Luboš
jekar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek16 4. 12. 2019 12:07

zumzumzum píše:Marek16: Pansonite Vr Headset sezenes na amazonu za 1100Kč a Note 9 se tam pěkně vejde. viz Youtube video :D

Máš ho doma? spokojenost? a co kvalita obrazu? Popravdě ty hodnocení na amazonu mě moc nepřesvědčily, lidi na to spíš nadávaj.. https://www.amazon.com/Pansonite-Headset-Controller-Version-Smartphones/dp/B07JBRL2H6

A chápu to správně, že to dálkový ovládání je jen na IOS?
"PLEASE NOTE:The remote control is free gift , only for iOS 11.2.5 version or below versions due to sealed iOS system."
Marek16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikross 4. 12. 2019 21:17

Lidi, nevim, jak to popsat, ale zacalo se mi stavat, ze nekomu zavolam a zhruba po 30 sekundach me proti strana neslysi. Dnes jsem volal ženě a stalo se to hned 3x po sobe, tak jsem ji pak zavolal tak, ze jsem zavolal synovi a uplne stejny problem. Nakonec jsem ji radeji zavolal pres videohovor pres whatsapp. Mam operatora T-Mobile, žena i syn taky.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 12. 2019 21:37

zkus simku jiného operátora a když to bude stejné, tak udělej tovární nastavení
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikross 4. 12. 2019 21:58

Ok, diky za radu. A kdyz to bude s jinou simkou lepsi? Resp. proc by mohlo pomoct tovarni nastaveni?
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 4. 12. 2019 22:24

Tohle se mi stava v praci a jen kdyz mi vola sefova. U nikoho jineho se mi to nedeje. Mam take Tmobile, ale jak pisu u nikoho jineho se mi to nedeje
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 4. 12. 2019 22:33

Mikross píše:Lidi, nevim, jak to popsat, ale zacalo se mi stavat, ze nekomu zavolam a zhruba po 30 sekundach me proti strana neslysi...

Nic takoveho jsem nezaregistroval a mel jsem tam taky T-mobile, ale simka byla stara jen par mesicu.
VikiDator
Junior

Předchozí stránka