Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod peter34 3. 7. 2019 11:22

Stiahni si update pre tvoj CSC do PC a skús update cez ODIN, niečo sa ti zjavne pri aktualizácii pokazilo.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 3. 7. 2019 12:56

Muzu poprosit trochu presnejsi vysvetleni? Co si mam teda stahnout? A ze sammobile? Diky

Tak jsem si zkusil stahnout svycarskou verzi:

https://www.sammobile.com/samsung/galax ... F9/276194/

Ale ma velikost 4,5 GB!!! Je to normalni velikost???
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 4. 7. 2019 07:49

Jinak ještě dotaz---fotí vám předpokládám noční režim vždy s bleskem??? Jak muze byt nocni rezim bez blesku? Tedy samozřejmě ve tmě? Mě totiž vůbec blesk na noční režim nejede, ani tam není vidět ta ikona blesku.

EDIT: dneska ráno jsem to zkusil hned nahodit pres odin stazeny FW, ale nemůžu se dostat ani do download modu. Stisknu power, bixby a volume down a akorát problikává logo jako při startu. Když to držím déle, tak to vždy jen problikne, zmizí, zase naskočí a zase zmizí. Vůbec to do downloadu nechce najet. :cry:

Vlozil jsem sem screen obrazovky s aktualizaci, mate to spodni policko taky šedive?
Přílohy
20190704_080739.jpg
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 4. 7. 2019 08:46

U Note9 je myslím Download mode jinak než byl předtím (volume down + bixby + power), musíš zkusit co bude fungovat. U mé S10+ sem se tam dostal přes recovery mode (volume up + bixby + power) a tam byla jedna volba, už nevím název.
EDIT: Mělo by fungovat kabel USB připojený k PC + volume down + bixby jak je dole na screenu. ;-)

Jinak noční režim fotí právě bez blesku, takže ikonu tam hledáš zbytečně.
Přílohy
xc.png
xc.png (62.97 ) Zobrazeno 3525 krát
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 4. 7. 2019 09:30

Diky za odpoved, uz nejsem doma, ale o vikendu se snad k tomu dostanu.
Jen muzu jeste na vysvetlenou? K cemu je tedy ten nocni rezim? To pak zrejme je potreba, aby bylo v okoli nejake umele osvetleni ne? Prece kdyz budu po tmě v garazi, ak tam nic nevyfotim bez dalsiho svetla, stejne tak v noci nekde v lese... Pokud tedy budu zcela bez svetla, tak bude potreba vyuzit klasicky rezim foceni? Diky za vysvetleni.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 4. 7. 2019 09:43

Jsou to v podstatě kvalitnější snímky při slabém osvětlení. Tady je srovnání manuálního Pro režimu a režimu Night. https://www.sammobile.com/2019/05/24/sa ... s-pro-mode
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 4. 7. 2019 10:52

@Mikross má to 4.5 giga preto, že je to celý OS, nie iba rozdielový update ako keď ho robíš cez OTA.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 4. 7. 2019 15:11

Peter34: Ale i tak mi prijde, ze je to silene velke :-). Kdysi mely (jeste kdyz jsem mel galaxy s2) systemy velikost 1,5GB. Tech 4,5GB uz je teda pekny mazec a pekne velky balik.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod jekar 6. 7. 2019 19:35

Zdravím,prosím pěkně o pomoc,při připojení telefonu k počítači se mě nezobrazí že je telefon připojej,tak že nemúžu přesouvat fotky z mobilu do počitače,nemužu přesouvat hudbu z počítače do mobilu,prostě nejde mě nic přesouvat,počítač jsem si dal dálkově vyčistit a odvirovat,a od té doby mě nejde připojit mobilem k počítači,pokud někdo poradí tak budu rád,dík.Luboš,(Samsung Galaxy Note9)
jekar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 7. 2019 19:46

počítač jsem si dal dálkově vyčistit a odvirovat,a od té doby mě nejde připojit mobilem k počítači

:shock:

Tak tady zacni, reinstalace OS tveho pc. Hlavne ne opet tim, co ti ho dalkove odviroval a dalkove cistil, tentokrat uz do odbornych rukou.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2019 14:21

Přemýšlíte o koupi Note 9? Cena u Vodafonu je více než přívětivá
https://www.mobilenet.cz/clanky/premysl ... tiva-38350
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 7. 2019 22:05

Zabezpeceni cervenec venku. ;-)
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2019 22:16

Noční režim Note 9 obsahuje chybu
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... zim-chyba/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 7. 2019 22:17

Opravena v prave vydanem zabezpeceni cervenec. ;-)
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 7. 2019 20:00

Nová aktualizace:

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Předchozí stránkaDalší stránka