Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sarcastorr 6. 6. 2019 23:40

Dobrý den.
Měl bych dotaz. Kde, nebo jakou apk nastavím minutové upozornění na délku trvání hovoru?
Sarcastorr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikross 7. 6. 2019 21:05

tomvalla píše:Jaké využíváte počasí a widget na svojí Note 9 ? Dřív jsem používal velmi rád in-počasí, ale to už nějaký měsíc nebo i rok nefunguje správně. Tak furt zkouším různé aplikace a vůbec se mi nedaří vybrat tu nejlepší .. jednu dobu jsem měl Accuweather, nyní používám Morecast (ten od večera přestal aktualizovat počasí) ...

Co ti na Pocasi IN nefunguje spravne? Ja jej pouzivam uz roky a roky a jsem spokojen. Hlavne je super, ze zobrazuje svatek (jmeniny).
Mikross
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wetec 8. 6. 2019 23:44

Zdravim všechny! Měl bych prosím dva dotazy. První je, že mi v nastavení sms úplně chybí nastavení potvrzení o doručení zprávy. Je tam jen správa zpráv na SIM kartě. Telefon je po HR a pořád stejný.

Druhá věc se týká ROMky. Mám verzi N960U1, což je US verze se Snapdragonem. Čeština nastavit jde, ale je tak ve třetině telefonu. Nemáte někdo zkušenost nebo radu, jaká ROMka by tam šla? Nějaká Evropská, nebo to by nešlo vůbec? Díky moc!
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 6. 2019 08:20

Normalni evropska verze ma v original Samsung aplikaci zpravy.. tri tecky, nastaveni, dalsi nastaveni, sms a tam uz je polozka o potvrzeni doruceni.

Obrázek

Jinak do US verze evropska rom nahrat nelze. Na to jsi mel myslet drive, nez jsi US veri zakoupil, zadne vyhody ani ve vykonu a ani ve vydrzi neprinasi.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wetec 9. 6. 2019 10:22

Děkuju, vim jak je to v evropský verzi, v Note8 to tak mám. Ale stejně by někde nějaký nastavení sms být myslim mělo, středisko zpráv apod.

Devítku jsem nekoupil novou , ale stála tak málo, že se to prostě vyplatí i s takovejma muškama :)
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 6. 2019 10:37

Nastaveni sms je pouze v aplikaci sms. Tak si pres apk mirror nainstaluj posledni verzi. Ja kupovval devitku naprimo v Nemecku za 13tis a ma clovek plnohodnotny telefon bez omezeni vcetne zaruky, nez nejakou US verzi s potizemi.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wetec 9. 6. 2019 14:37

Hledám a nemužu najít. Mám verzi 10.0.00.112, ale ani tu tam nemůžu najít...
Nojo, holt už jí mám, tak to nějak přežiju :)
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 6. 2019 18:26

Posledni verze je 10.0.20.123
Přikládám ji..

https://uloz.to/!HOPI81WvOHyT/zpravy-co ... saging-apk
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wetec 10. 6. 2019 02:07

Díky, staženo, ale nainstalovat nejde.. Nebo dělám něco špatně..
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mario355 10. 6. 2019 14:08

Přátelé, o víkendu jsem aktualizoval telefon na android 9.Po aktualizaci jsem provedl tovární nastavení.Zdá se mi, že telefon se rychleji vybíjí a citlivost wifi je slabší.Před aktualizací jsem šel doma na dvůr a signál jsem měl v pohodě, teď když jdu na stejné místo na dvoře, signál se sotva chytí.Máte podobné zkušenosti?Asi provedu downgrade zpět na android 8.
Naposledy upravil guiz dne 13. 6. 2019 19:55, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do sekce Samsung Note 9
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 6. 2019 14:25

Downgrade nebo spíše počkat na opravnou aktualizaci
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 6. 2019 13:18

Akce na Samsung Galaxy Note 9 do 16.června za 17990kč
https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mario355 13. 6. 2019 10:10

Dobrý den všem, do Note 9 jsem nainstaloval Android 9.Nelíbil se mi zejména kvůli slabšímu příjmu wifi signálu, tak jsem včera pomocí aplikace Odin nahrál zpět verzi 8.1.1.Po nahrání starší verze jsem provedl faktory reset.Vše zase funguje dobře, ze zálohy se stahly púvodně nainstalované aplikace.Vlevo nahoře na liště mě stále otravuje hláška(ikona) o dostupnosti aktualizace na 9.0.Nevíte prosím, jak ikonku odstranit?Zkoušel jsem všelijaká nastavení Zobrazení, ale ikonka tam pořad je.Jak vypnu telefon a zase zapnu, tak se ikona po pár minutách zase objeví.Nevíte někdo jak se toho zbavit?Android 9 prostě znovu nechci.Díky za rady
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 6. 2019 10:47

Sam Note 9 mam a provozoval jsem ho jak na Oreo Android 8, tak nyni na Android 9 a snizeneho vykonu wifi nebo slabsi citlivosti jsem nezaznamenal.. Hlasky o aktualizaci se podle mne bez rootovani nezbavis, ale treba nekdo nejake reseni bez rootu nebo jakekoliv jine reseni mit bude.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka