Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nagano80 16. 2. 2019 11:16

Ja jen rikammze kazdy os ma svoje plusy, minusy. Hold proto tak to je. Ja mam nastavene kontakty jak na predvolbe rychleho vytaceni na ciselniku nebo v postrani liste.
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 2. 2019 13:31

Po potiahnuti palcom z hora nadol sa zobrazia vsetky aplikacie, a v hornej casti sa zobrazi vyhladavanie v telefone. Ale s jednym rozdielom. Aby sa mi zobrazila klavesnica, musim kliknut do vyhladavacieho pola.

Mas sice S9, ale je divne, aby na note 9 to bylo jinak, ale jak se me zobrazi pole vyhledavani automaticky se me vysune i klavesnice, aniz bych musel klikat do pole vyhledavaní..
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nagano80 16. 2. 2019 13:49

A nezalezi jakou klavesnici pouzivas? Ja nikdy nepouzival Samsung klavesnici ale Google. Tak jestli to neni mozna timto
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod hotspace 16. 2. 2019 14:12

Ďakujem za reakcie a ochotu. Teraz pouzivam Google klávesnicu, no skúšal som aj originálne.samsung či Swiftkey. Som rád, že mám info, že na klasickej Samsung 9 to ide. Ja predpokladám. že sa to dá, len neviem nájsť správne nastavenie. Tak ako som písal, Huawei to má tiež tak.Od včera mám Android 9. Dúfal som, že v novej verzii to tak pôjde. Ďakujem za akúkoľvek radu prípadne aspoň typ.
hotspace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 2. 2019 18:50

Tak jsem narazil na první problém po aktualizaci. V Galerii mi nefunguje posouvání obrázků pomocí tlačítka na S pen, i když mám vše zapnuto. Zkoušel jsem odpojit S pen, vymazat data Galerie atd. a nepomohlo... Ovládání fotoaparátu funguje bez problémů.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 20. 2. 2019 19:19

To bude problém někde jinde, mě to posouvat jde, taktéž po aktualizaci.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod soniq one 20. 2. 2019 19:55

aky je rozdiel v natacani videa pomaleho pohybu, a superspomaleneho pohybu, v aplikacii fotoaparat v androide 9. Superpomaly je urcite 960fps, ale pomaly moze byt kolko, a hlavne v akom rozliseni?
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 2. 2019 20:35

inkvizition píše:To bude problém někde jinde, mě to posouvat jde, taktéž po aktualizaci.

Tak co teď vyzkoušet. Dělat kvůli tomu tovární nastavení se mi vůbec nechce. Pokud to funguje v Hodinách, Přehrávači hudby, fotoaparátu, tak to bude chyba galerie. Po vysunutí S pen se mi v dolní části nezobrazí volby pro S pen...
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 21. 2. 2019 12:00

Ani mne to nefunguje, našťastie to moc nepoužívam. Hard reset som po prechode na android 9 robil, tak neviem kde je problém.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 21. 2. 2019 13:12

Tak u sebe jsem to odhalil. Blokuje to Nova Launcher. Moc to nepoužívám, ale pokud přepnu na standardní launcher a zapnu Galerii znovu, tak to začne fungovat.
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 2. 2019 20:17

Opet o duvod vic nepouzivat dalsi nadstavbu nad nadstavbu vyrobce.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hadasek 22. 2. 2019 20:28

No, od Galaxy S4 používám na každém telefonu včetně Note 4 a nikdy žádný problém. Navíc nadstavba výrobce se na Nova Launcher Prime nechytá v žádným případě. Někomu to základní stačí, mně prostě ne.
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 24. 2. 2019 10:38

@hadasek dík, to by mi s tým Nova Launcherom nenapadlo, tiež ho mám. Kvôli tomu ho ale neprestanem používať.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 24. 2. 2019 14:42

To já taky ne. Zkusil jsem zapnout Galerii v normálním launcheru a zamknout jí v otevřených aplikacích. Nějakou dobu to funguje i v Nova Launcheru, ale po čase přestane. Zajímavé :-)
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 26. 2. 2019 21:09

Tak problémy asi budou na více místech. Pokud používám Swift key, tak psaní "rukou" funguje taky jen občas. A to jsem pro jistotu udělal tovární nastavení. Na Androidu 8 jsem neměl jediný problém. Njn :-\
hadasek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka