Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Dolík 23. 7. 2019 15:09

Chtěl bych se zeptat jak se bude chovat telefon, když do něj dám druhou simku. Chtela bych si na měsíc aktivovat neomezená data T Mobile na dovču, nevím jak tam bude silná wifi. Měla bych tam svoji na které mám 1,5 gb a hlavně na volání a tu druhou jen na net. Musí se to nějak přepínat nebo jak se to ovládá....? Diky za radu.
Dolík
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 23. 7. 2019 19:02

Ano, přepíná se to v nastavení. :)
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod -tomtom- 23. 7. 2019 22:00

Spíš bych to popsal tak, že v nastavení se určí, která simka bude výchozí pro volání a která pro data. Pak už nic přepínat nemusíš.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod Mnemor 28. 7. 2019 19:17

Zdravím, mám už nějaký měsíc s9+, kterou jsem koupil přes mediamarkt.de sestavení G965FXXU2CSB3/G965FOXM2CSB3/G965FXXU2CSB3 a do dnešního dne mi nepřišla žádná aktualizace. Stále mám poslední aktualizaci z 1.unora 2019 a telefon mi hlásí aktuální stav. Zkoušel jsem připojení přes PC a app smart switch ale stále to samé, telefon má aktuální verzi SW... Nevíte někdo v čem může být problém, proč telefon nenajde novější update? Díky
Mnemor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alda.v 29. 7. 2019 10:03

Pripoj to na Smart Switch a pokud to nepomuze, tak rucne.
S9 Plus, Note8
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod exprd 29. 7. 2019 12:50

Nepomůže nic. Měl jsem to samo. Je potřeba přeinstalovat SW. Já to nechal udělat servis a zrazu jsem měl jako bonus CZ lokalizaci a aktualizace zase začaly chodit každý měsíc. :-)
exprd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 7. 2019 13:22

Cz lokalizace je v kazde verzi, sw si prehraje sam doma pres ODIN.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod guiz 29. 7. 2019 15:44

Mnemor píše:Zdravím, mám už nějaký měsíc s9+, kterou jsem koupil přes mediamarkt.de sestavení G965FXXU2CSB3/G965FOXM2CSB3/G965FXXU2CSB3 a do dnešního dne mi nepřišla žádná aktualizace. Stále mám poslední aktualizaci z 1.unora 2019 a telefon mi hlásí aktuální stav. Zkoušel jsem připojení přes PC a app smart switch ale stále to samé, telefon má aktuální verzi SW... Nevíte někdo v čem může být problém, proč telefon nenajde novější update? Díky

No pokud to ještě platí,tak u řady S9 by mělo fungovat to,že když necháš CZ sim v telefonu a provedeš tovární nastavení,tak se tě telefon po resetu zeptá jestli chceš přepsat CSC podle regionu sim karty a když potvrdíš ,tak by se mělo CSC změnit na XEZ. :-D Máš multi CSC OXM,takže by to mělo jít.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S10 +Samsung Evo Select 256GB
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Reliks 29. 7. 2019 16:31

Řekl bych že to nepomůže. Je to přesně ten problém proč aktualizace nechodí. Nejspíš se právě vložením české SIM změnilo CSC na XEZ a protože tohle sestavení pro českou distribuci nikdy nevyšlo aktualizaci to nenajde. Jedině flashnout poslední XEZ přes Odin.
Přílohy
x2.png
x2.png (85.39 ) Zobrazeno 2991 krát
x1.png
x1.png (79.99 ) Zobrazeno 2989 krát
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod djpiecka1 29. 7. 2019 22:21

Prosim Vas. Ma uz niekto aktualizaciu z 1.jula? Dakujem
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janci.p 29. 7. 2019 23:39

Ja už mám, cca týždeň.
janci.p
Junior

Odeslat příspěvekod wancohoff88 1. 8. 2019 10:56

ahojte, je nejaka zarucena apka alebo sposob, ako zistit, v akej kondicii je bateria ? mam pocit posledne mesiace ze uz mobil nevydrzi to co inokedy. nabijam to 3x denne. o 7 vytiahnem z nabijacky a o 10hod. mam 50% a to len messenger sms a fb.. jas na 50%... proste nestiham to nabijat :)
wancohoff88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 8. 2019 11:33

Ne, aplikace to zjistit nemuze, jen servis a servisni soft/pristroj, kdy se testuje samotna a odpojena baterie od telefonu. Vsechny ty aplikace to jen odhaduji a vypisuji nesmysl a to vsechny do jedne. |
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mnemor 2. 8. 2019 00:02

Děkuji za všechny rady. Přes ODIN jsem nahrál poslední DBT verzi fw co jsem našel na sammobile.com
Nyní mám tohle sestavení G965FXXU6CSG8/G965FOXM6CSG5/G965FXXU6CSG4.
V téhle konfiguraci už by měli chodit aktualizace automaticky samy, nebo?
Děkuji
Mnemor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 8. 2019 07:02

Ano, uvidis, az bude dalsi aktualizace.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka