Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slay 7. 3. 2018 08:14

Ahoj
mám jeden dotaz. Jde s S9 udělat fotky s rozmazaným pozadím? Někde jsem viděl z S9 fotky a na nich to bylo. Ale všude píšou, že to jde pouze s S9+.
Díky
slay
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 7. 3. 2018 08:23

S9+ VS Note8

Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 7. 3. 2018 14:13

Dneska sem si s devitkou hral v datartu a jen me to utvrdilo v tom,ze osmicku menit pro me nema zadny smysl.Hlavne me zajimali repracky a teda docela zklamani..jasne,rozdil oproti s8 tam je celkem velkej,ale cekal sem o dost vic,hlavne kdyz prepnu na dolby.Ale bud tam byl vadnej kus,nebo nevim,proste sem po prepnuti prakticky zadnou zmenu nezaznamenal..hned vedle byl iphone x a ten hraje podle me o dost lip.na druhou stranu sem rad,aspon usetrim :D pockam co prinese vyrocni desitka..
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 3. 2018 14:34

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Netule2 7. 3. 2018 16:56

Vyplatí se využít předprodej s9 (vrátit s7 edge, dle formuláře - 6500kc plus cashback 2500kc)? Dřív nebo později by uz byla nutná výměna baterie... Co myslíte?
Netule2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brunilda 7. 3. 2018 17:55

Taky mám S7 edge a uvažuji o tom....do S8 jsem nechtěl jít a tak jsem si koupil Ip 8 plus a je jasné že se vrátím zpět!!! Ovšem vezmu S9+ ;-)
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 7. 3. 2018 19:05, celkově upraveno 3
Důvod: Bezprostředně předchozí příspěvek se necituje!
brunilda
Junior

Odeslat příspěvekod tomrichter421 7. 3. 2018 18:23

Netule2 píše:Vyplatí se využít předprodej s9 (vrátit s7 edge, dle formuláře - 6500kc plus cashback 2500kc)? Dřív nebo později by uz byla nutná výměna baterie... Co myslíte?



Já mám S6 edge od října 2016 a uvažuju že koupím S9...přecejenom S6 je už starší model. :) Kdybych měl S8 tak to cenu nemá ale ze starších kousků to asi cenu má. Nevíte jakou má mít S9 výdrž? S6 edge při větším zatížení dá cca půl dne bez nabití jen. :-/
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod brunilda 7. 3. 2018 18:51

Jak jsem psal ze 7 na 8 nemělo cenu ale ze starších bych šel do nového. U S7 edge jsem neměl problém s vydrží i dva dny. U S9 to bude cca asi den, proto uvažuji o Plus verzi. Sice větší ale i ta baterka je větší.
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 7. 3. 2018 19:08, celkově upraveno 1
Důvod: Bezprostředně předchozí příspěvek se necituje!
brunilda
Junior

Odeslat příspěvekod tomas.frogger 7. 3. 2018 20:22

Předobjednávka odeslána. Mám iPhone X ale na S9+ se opravdu těším. Měl jsem dříve S8 a následně Note 8 (což byl perfektní telefon a jen jsem se unáhlil). Pak mě zlákalo to Xko... No hned jak nové eSko přijde, jde X do inzerce. Ty dny budou teď dlouhé.... :))
tomas.frogger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 7. 3. 2018 21:38

brunilda píše:Jak jsem psal ze 7 na 8 nemělo cenu ale ze starších bych šel do nového. U S7 edge jsem neměl problém s vydrží i dva dny. U S9 to bude cca asi den, proto uvažuji o Plus verzi. Sice větší ale i ta baterka je větší.

No vidíš, pro mě to smysl mělo a jasný...DEX
To je asi jedna z nejvíce neprávem opomíjených feature S8/S9 vůbec.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod pomec 8. 3. 2018 12:45

Ja mením z S7 edge a idem využiť Samsung akciu. Podľa všetkého ma tá výmena cez Samsung vyjde zhruba narovnako alebo o niečo málo výhodnejšie akoby som ho predával cez inzerát. Pár € rozdielu neriešim. Čierna S9 bude zajtra doma, teším sa.
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod m3kubik 8. 3. 2018 13:31

Ma nekdo predobjednano z Alzy a bude jim "prodávat" starý telefon ? Nikde jsem nenašla nějaký jejich výkupní ceny. Resp.mi nepotvrdili, že výkupní ceny jsou stejne jako v akci Samsungu-mp.cz
m3kubik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 3. 2018 14:05

Samsung Galaxy S9, první dojmy: vlajková loď bez kompromisů?

https://svetandroida.cz/samsung-galaxy- ... my-201803/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 3. 2018 14:51

Samsung S9 vs iPhone X, porovnání designu, výbavy, fotoaparátu a čtečky

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... ybavu-ceny

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... otoaparaty

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... y-obliceje

-- 8. 3. 2018 15:00 --

Kdo nejlépe fotí? Srovnání Samsung S9+, Pixel 2 a iPhone X

https://www.mobilenet.cz/clanky/kdo-fot ... ne-x-34713
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomrichter421 8. 3. 2018 20:51

m3kubik píše:Ma nekdo predobjednano z Alzy a bude jim "prodávat" starý telefon ? Nikde jsem nenašla nějaký jejich výkupní ceny. Resp.mi nepotvrdili, že výkupní ceny jsou stejne jako v akci Samsungu-mp.cz



U Alzy ti vykoupí pouze telefon zakoupený u Alzy. :) Telefon co jsi u nich nekoupil tak ti dají za něj 1Kč (je jedno jestli jsi ho nedávno kupoval za hodně tisíc) a k tomu dají 2500Kč. Ale kalkulačku jsem nenašel taky nikde.
tomrichter421
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků