Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod okoun1 21. 5. 2019 21:23

díky, každopádně je docela zajímavé, že pomocí rootu není možné jako podvrhnout změnu regionu? a opravdu to lze jen jedině s opravdovou zahraniční simkartou?
okoun1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 5. 2019 21:25

Ano, s dodrzeni OXM a "prave" thajske sim. Sam to tak mam. Hlavne zadne nesmyslne rootovani.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod okoun1 21. 5. 2019 21:48

to je asi otázka pohledu, mě tedy připadá větší estráda s tím nákupem sim karty a párminutovým použitím...
okoun1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 5. 2019 05:47

Dnes, v dobe ebay, je to otazka chvilky a zadneho problemu.
Takze ani financne a ani casove zadny problem.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ikre 24. 5. 2019 06:28

Nevíte o nějaké zajímavé akci na S9?
Vše za 12500 a 12990 mi uteklo a co jsem našel tak zdražilo. Že by taková rychlá reakce na kauzu HUAWEI?
Jen CZ distribuce
Našel jsem na imobily.eu CZ distribuce za 12600. Máte někdo s tímto obchodem zkušenost?
ikre
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 5. 2019 06:56

Zadna reakce na kauzu Huawei.. :roll: Za kolik by jsi ty telefony chtel? To neni zadny low end nebo pochybna nekvalitni cina.. Stale je to top model a lepe vybaveny, lepe fotici nez nejnovejsi S10e napr.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gredy Jan 24. 5. 2019 10:08

ikre píše:Našel jsem na imobily.eu CZ distribuce za 12600. Máte někdo s tímto obchodem zkušenost?


Ano. Já jsem u nich kupoval S9. Cena byla nejnižší, co jsem našel. Sice je to slovenský obchod, ale to se pozná pouze na jejich stránkách na internetu, jinak ne. Platí se v Kč, po objednání druhý den odesláno i připojen dárek (bezdrátová nabíječka a silikonové pouzdro na mobil). Dodání zásilk.službou PPL. Moje zkušennost jen ta nejlepší. Cena, komunikace s obchodem, rychlost zaslání, spolehlivost. Nemám co vytknout.
Gredy Jan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adam.jacques 25. 5. 2019 15:13

Ahoj, existuje nějaká možnost jak dostat do stahovací lišty týdenní předpověď počasí (viz screen)? Podařilo se mi tam dostat jen aktuální počasí, nicméně někde na nějakém videu jsem viděl, že to lze. Díky za odpověď. Adam
Přílohy
Screenshot_20190525-160125_One UI Home.jpg
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 5. 2019 20:39

Za poslední 3 měsíce se mi často stává, že z ničeho nic je má S9 nedostupná. Vždy pomůže až restart telefonu. Používám v telefonu 2 sim karty (obě operátor Tesco mobile). Dělalo mi to jak na Android 8, tak nyní na Android 9. Už jsem dělal factory reset, ale nepomohlo. Je tady někdo, kdo řešil(řeší) podobný problém, popřípadě někdo, kdo poradí, co bych mohl zkusit ? Anebo jedině reklamace ? Tam mi je jasné, že mi sdělí, že se problém neprojevil. Dnes se mi to stalo zase asi po 2 týdnech, je to už hodně obtěžující..Člověk už neví, jaký telefon si koupit, aby ně něho byl spoleh. Děkuji za jakoukoliv radu.
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 5. 2019 20:50

A proc hned to musi byt problem telefonu? Muze to byt i problem samotnych simkaret. Tam bych zacal, aktualnost a verze karty. Sam jsem S9 pouzival a nebyl s timto jediny problem. Vystridej operatora/ sim karty. Hlavne, kdyz uz s tim mas problem od Orea.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 3. 6. 2019 18:07

Chci se zeptat budou mi chodit aktualizace,mám verzi DBT,ale v telefonu mám verze firmweru XEZ,XEZ,XEZ,XEZ. Myslím tím,když vyjde aktualizace pro DBT tak jestli mi přijde stejně jak vyjde DBT.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 6. 2019 18:46

U rady 9 se aktualizace ridi podle csc vlozene karty/regionu. Ano, aktualizace chodit budou.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reliks 3. 6. 2019 18:54

Protože máš pořád XEZ, flashnutim DBT se ti nezměnilo CSC. Přijde ti aktualizace na české XEZ které máš v tel. S aktualizací DBT to určitě nepřijde.
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 3. 6. 2019 19:27

Děkuji za odpověď,takže si defakto mohu dát z5 verzi XEZ? Tím pádem verze DBT mi je k ničemu.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Reliks 3. 6. 2019 19:35

Já bych to nechal jak to je. Když náhodou nepřijde aktualizace na XEZ, dá se flashnout s pomocí HOME_CSC jakákoli novější Multi_CSC ROM která vyjde.
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků