Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirka mz 18. 7. 2019 13:53

Tak jsem to stáhl a měří to. Ukazuje to teda v nejakejch procentech. To se jestli chápu po nějaký době odemče a bude ukazovat hodnoty tlaku?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Davasss 22. 7. 2019 14:01

Ahoj máte někdo zkušenosti ze samsung buds ? někdo uvádí že při připojení s9 nehrají dobře ? někdo zkušenosti? děkuji
Davasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 22. 7. 2019 15:34

Já mám s nimi jenom dobré zkušenosti :-) Buds + S9+. Navíc přišly asi tři aktualizace.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davasss 22. 7. 2019 17:56

Jak je to s hovory.? A když poslouchám venku neruší to auta?
Davasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 23. 7. 2019 13:00

Hojte. Kdyby jste si chtěli vytvořit vlastní dark UI schémata tak doporučuju aplikaci Hex installer z Google play. Dokonce umí do dark modu převést některé aplikace googlu nebo třeba takový Instagram.
LOPO_X
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 23. 7. 2019 13:17

Poradí prosím někdo, kde mám co změnit v nastavení,aby se mi na hodinkách zobrazoval kontakt co mi volá a nepsalo to jen neznámy volající? když mi někdo pošle sms, whtsapp, messenger tak vidím vše,ale volajícího mi to zobrazuje jako neznámý volající. Díky za radu
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 23. 7. 2019 13:39

Davasss píše:Jak je to s hovory.? A když poslouchám venku neruší to auta?


Hovory ujdou i v lehce hlučnějším prostředí. Auta nejsou slyšet, jakmile začne hrát hudba.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dolík 23. 7. 2019 14:09

Chtěl bych se zeptat jak se bude chovat telefon, když do něj dám druhou simku. Chtela bych si na měsíc aktivovat neomezená data T Mobile na dovču, nevím jak tam bude silná wifi. Měla bych tam svoji na které mám 1,5 gb a hlavně na volání a tu druhou jen na net. Musí se to nějak přepínat nebo jak se to ovládá....? Diky za radu.
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 23. 7. 2019 18:02

Ano, přepíná se to v nastavení. :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -tomtom- 23. 7. 2019 21:00

Spíš bych to popsal tak, že v nastavení se určí, která simka bude výchozí pro volání a která pro data. Pak už nic přepínat nemusíš.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod Mnemor 28. 7. 2019 18:17

Zdravím, mám už nějaký měsíc s9+, kterou jsem koupil přes mediamarkt.de sestavení G965FXXU2CSB3/G965FOXM2CSB3/G965FXXU2CSB3 a do dnešního dne mi nepřišla žádná aktualizace. Stále mám poslední aktualizaci z 1.unora 2019 a telefon mi hlásí aktuální stav. Zkoušel jsem připojení přes PC a app smart switch ale stále to samé, telefon má aktuální verzi SW... Nevíte někdo v čem může být problém, proč telefon nenajde novější update? Díky
Mnemor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alda.v 29. 7. 2019 09:03

Pripoj to na Smart Switch a pokud to nepomuze, tak rucne.
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exprd 29. 7. 2019 11:50

Nepomůže nic. Měl jsem to samo. Je potřeba přeinstalovat SW. Já to nechal udělat servis a zrazu jsem měl jako bonus CZ lokalizaci a aktualizace zase začaly chodit každý měsíc. :-)
exprd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 7. 2019 12:22

Cz lokalizace je v kazde verzi, sw si prehraje sam doma pres ODIN.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 29. 7. 2019 14:44

Mnemor píše:Zdravím, mám už nějaký měsíc s9+, kterou jsem koupil přes mediamarkt.de sestavení G965FXXU2CSB3/G965FOXM2CSB3/G965FXXU2CSB3 a do dnešního dne mi nepřišla žádná aktualizace. Stále mám poslední aktualizaci z 1.unora 2019 a telefon mi hlásí aktuální stav. Zkoušel jsem připojení přes PC a app smart switch ale stále to samé, telefon má aktuální verzi SW... Nevíte někdo v čem může být problém, proč telefon nenajde novější update? Díky


No pokud to ještě platí,tak u řady S9 by mělo fungovat to,že když necháš CZ sim v telefonu a provedeš tovární nastavení,tak se tě telefon po resetu zeptá jestli chceš přepsat CSC podle regionu sim karty a když potvrdíš ,tak by se mělo CSC změnit na XEZ. :-D Máš multi CSC OXM,takže by to mělo jít.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků