Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 12. 2019 08:16

Prosím vás poraďte mi kde v Samsungu Galaxy S9+ najdu jak telefon ovládat v rukavicích? Jsem nějaký slepí... Na Honoru/Huawei to bylo easy ale tady nějak tápu.... Děkuji moc ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 4. 12. 2019 05:20

Co vím tak v menu je jen ve "zobrazení" "dotyková citlivost"...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 12. 2019 08:07

Jojo to je přesně ono! Díky
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.lehky 17. 12. 2019 06:45

dnes TMZ aktualizace.. CSK6
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ovi 1. 1. 2020 16:03

Prosím o radu, Messenger správně notifikuje příchozí fotografii, ale její zobrazení trvá řádově minuty, až desítky minut. Na velikosti fotky nezáleží. Píše, že probíhá stahování.
Děkuji
Samsung Galaxy S9+
ovi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 1. 1. 2020 17:20

Chyba musi byt v samotne aplikaci. Dela mi to uplne stejne na S10+ a delalo to jak na A9, tak na A10. Takze cekat, az to nekdo opravi.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod ovi 1. 1. 2020 18:57

O.K., ale problém vznikl zcela neočekávaně - ani neprobíhala žádná aktualizace Messengeru.
Samsung Galaxy S9+
ovi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ovi 3. 1. 2020 12:07

Nové zjištění, že se obrázek načte ihned po změně WiFi (mám router s rozsahem 2,4 i 5) a je jedno zda z 2,4 na 5 anebo naopak. Obrázek se po změně načte. Ostatní zařízení (iPad, iPhone, tablet Lenovo) v této síti pracují bez problémů a obrázky načítají ihned.
Teda tak
Samsung Galaxy S9+
ovi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snapsik 15. 1. 2020 09:02

Zdravím, chtěl bych se zeptat, uvažuji o přechodu z S9 na S10. Je nějaká možnost, jak zkopírovat celý S9 tak, jak je teď nastaven na nový S10? Já vždy při přechodu instaluji a nastavuji vše znovu a tentokrát bych se tomu rád vyhnul. Existuje prosím nějaká možnost?
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 15. 1. 2020 12:57

Nabizi se obligatni otazka, nemas GOOGLE? :-) https://www.samsung.com/cz/support/smartswitch/
P.s. Muzu se zeptat proc? To radsi pockat na S11(20).
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 15. 1. 2020 16:24

Nabízí se spíš otázka proč lidi nečtou Uživatelskou příručku?
Každý je takový "machr" že číst příručky je pro něj něco ponižujícího a pak tu pokládá s prominutím stupidní otázky.
Pro S9 je to tuším strana č37-Přenos dat z předchozího zařízení
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snapsik 15. 1. 2020 17:16

Pánové, děkuji za pomoc, to je dobrá zpráva. O Smart Switch vím, ale potřeboval jsem od někoho potvrdit, že se stávající telefon zkopíruje do nového včetně aplikací a jejich nastavení, tedy vytvoří identickou kopii starého v novém těle. Jde mi hlavně o ty aplikace, telefon mám hodně personalizovaný, nastavena různá pravidla, různá zvuková upozornění, atd... A pardon, jedná se o přechod z S9+ na budoucí S11(20)+. Děkuji za pomoc
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 15. 1. 2020 18:52

Jestli se nepletu, tak mě to S9 nabízel už při prvním spuštění. Prostě to udělá "kopii" telefonu, ale před tím jsem měl jinou značku, tak jsem to nevyužil.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 15. 1. 2020 19:08

Dovolím si tvrdiť že Smart Switch bude Samsung -> Samsung fungovať bezchybne (možno aj rozloženie plochy a pod.). Ja som tu appku použil na prechod Honor 10 -> S10e, síce plochu a podobné veci to nepresunulo, ale appky a nastavenia hej. Viacmenej som na tom doteraz bez resetu a bez problémov. (Po A10 som dal aspon wipe cache pre istotu :D )
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 16. 1. 2020 16:31

Smart Switch na Samsungách funguje 1:1. Přecházel jsem z S5 na S7, pak na N9 a teď i na N10+. Při přechodu na vícedlaždicové pole se to uchytí k levému okraji a pravý sloupec zůstane volný.
Jediné, co se nepřenese, je nastavení ochrany, tedy otisky, banky a pod. Ale to je samozřejmé.
BaldaP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků