Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 9. 2019 13:54

Také váš Samsung Galaxy S9+ natáčí videa ve FULL HD při 60FPS jen max 10min? To je docela na pikačua co? :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 22. 9. 2019 14:46

Schválně jsem to zkoušel a nahrávání mi šlo daleko přes 10min pak jsem to vypnul,takže u mně v pohodě. :-)
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 9. 2019 15:53

Aha, tak to je divný... :hm :potichu kamarádovi to natáčí jen 10min. a víc ani ň..
A to má tu verzi 256Gb a místa má mrtě moc ještě...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 24. 9. 2019 12:07

Měl bych dotaz na aplikaci Samsung Health. Podle mě dost povedená aplikace, ale škoda že nepodporuje moc příslušenství... Používám zatím náramek Xiaomi mi band 3, mám ho propojený s tou Samsung aplikací ale je to dost krkolomné. Zvažuju výměnu za jiný který by byl přímo kompatibilní. Máte někdo zkušenosti s náramky od Samsungu?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Davasss 27. 9. 2019 05:39

Samsung gear s3 můžu doporučit ale jedná se přímo o chytré hodinky ale třeba z bazaru dobrá cena a při řízení používám jako head set na volání... A vše ohledně sportů dávají přímo do Shealt a pokud chceš sledovat pitný režim tak jen tuknes na hodinky což je lepší než vytahovat mobil, a sledují i spánek ... Dřív vydrželi den ale teď po aktualizaci na tizen 4 tak dají 2 dny v pohodě A zajímavá funkce že po odpojení od telefonu se připojí na již známe a používané WiFi a přes net se nápoji na mobil tak chodí i SMS a jde na ně odpovídat :D mohu doporučit
Davasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 27. 9. 2019 09:07

Já měl Galaxy Watch a byly to docela povedené smartwatch. Pokud se chceš držet náramku a nechceš hodinky, poohlédni se po Samsungu Galaxy Fit.

Do Gear S3 bych už dnes nešel. Kolega je má, otočná luneta se prý velmi brzy uvolnila a navíc Galaxy Watch jsou voděodolné.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szoustal 27. 9. 2019 14:48

Mé staré S3 frontier má nyní syn, mají už Tizen 4 a luneta funguje stále stejně spolehlivě jako na začátku. A mimochodem, voděodolné jsou taky.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod Davasss 27. 9. 2019 15:54

Přesně tak taky mě luneta funguje perfektně a to jim v práci dávám zahul jako elektrikář v automatizaci nevyhnou se emulzi lihu brzdovému odmašťovadlu atd... I má s9 jede na 100% ta má ale obal uag
Davasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirka mz 29. 9. 2019 12:13

Právě spíš bych bral asi náramek, ten Galaxy Fit sice stojí přes 2t, ale vypadá slušně. Hodinky mám zatím klasické.
Jen pro zajímavost, kolik vám vydrží nabité?
Jinak v práci dělám hlavně s litonou (mastnota, oleje, litinový prach, špony, ...) A doma všechno možný...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod wancohoff88 2. 10. 2019 07:29

ahojte, funguje Vam aktualizacia ? mne asi od 24.9. pise ze sa nevie pripojit k serveru... do teraz mi normalne vsetko fungovalo a vzdy vypisalo ze soft mam aktualny. nic som samozrejme nemenil, neflashoval atd...
wancohoff88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 10. 2019 17:44

Ano funguji, jak na S9, Note 9 atd.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod figaro 6. 10. 2019 19:17

to wancohoff88:
Nie NEFUNGUJE!!! rovnako od 24.9.2019 aktualizacia na S9 (ale ani ine samsung zariadenia, A5 2017, A50, GWA2) nefunguje cez niektore wifi siete. Neviem preco, ale podozrievam Slovanet (možno nejaký zásah do nastavenia firewall-u). Cez koho mas wifi pripojenie? Nie nahodou práve cez Slovanet? Rovnako aktualizácie nefungujú ani cez mobilné dáta 4KA, cez mobilné dáta O2 idú aktualizácie bez problémov. Riešim to už vyše týždňa. Samsung samozrejme o ničom nevie.
Napr. doma mi aktualizácie cez wiufinu nejdú (lokálny provider internetu, ktorý však je pripojený cez Slovanet),v práci aktualizácie nejdú (pripojenie Slovanet), na predajni Samsungu v BB cez inú wifinu idú bez problémov.

Dúfam, že sa niekto kompetentný zobudí, Serie ma to a to dosť.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod wancohoff88 6. 10. 2019 19:31

mas pravdu. dobre ze si napisal. mam 4ku, a teda 300gb dat mesacne takze wifi ani nepouzivam. a aktualizacie nejdu. terqz som zapol doma wifi mam telekom adsl, a aktualizacie idu. napisalo mi ze mam aktualny soft. zaujimave.
wancohoff88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FeShiNe 6. 10. 2019 20:22

Řešil jsem podobný problém asi před půl rokem. Vůbec se mi v mobilu nenačítal obsah Galaxy store ani Galaxy themes. Přes data to šlo, přes jinou než domácí Wifi taky. Kontaktoval jsem svého poskytovatele internetového připojení a nahlásil problém. Po týdnu se ozvali jestli už mi to jede. Že prý to nebyl problém u nich, ale u amerického poskytovatele na serverech kde se obsah samsungu blokoval, sranda byla, že si prý nikdo jiný nestěžoval. Než jsem problém nahlásil vůbec o tom nevěděli.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod figaro 7. 10. 2019 18:50

Ten problem s aktualizaciami zariadeni Samsung zanamenali aj v inych krajinach, napr. UK. Tiez je tam spominany datum 23.9. od kedy nejde aktualizacia cez wifi siete.
Prikladam link https://eu.community.samsung.com/t5/Oth ... -p/1331582
figaro
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků