Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 8. 10. 2019 11:17

Zdravím, na mém S9+ se udělal defekt na obrazovce viz foto.

https://imgur.com/a/DH8bfFB

Abych řekl pravdu, tak nevím kdy se to stalo a jak dlouho to tam je. Displey není nijak poškozen ani zničen, takže snad servis neřekne, že je to mimo záruční oprava.

Telefon byl kupován u O2.

Mám zajít do O2 nebo mám na Smichové Samsung obchod ? Co bude rychlejší? Děkuji
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 10. 2019 11:39

snad servis neřekne

Obavam se, ze rekne, staci tupa rana, ktera nezanecha prasklinu, ale projevi se tento defekt. Nejspise na zaruku nebude uznano, protoze toto pod zaruku nespada. Nekde si s tim nevedomky tuknul.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Snapsik 8. 10. 2019 13:22

Přesně tohle se mi kdysi stalo na S7 Edge po pádu v pouzdru ze 30cm na trávu. Na displeji se objevila malá černá skvrna u kraje. Reklamace zamítnuta...
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod AlbertA-CZ 17. 10. 2019 11:23

ZDravim. Mam S9+. Sparoval jsem uspesne 2 bluetooth repraky, aby hraly soucasne. Ale ted kdyz chci pustit hudbu jenom na jednom, tak hudba hraje strasne potichu i na maximalni volume. Nevite nekdo co jsem kde zmacknul a jak to vratim zpet? Dekuji
AlbertA-CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wancohoff88 17. 10. 2019 18:34

pisal som do 4ky ohladom problemu s updatmi cez ich 4G. dnes to uz funguje a mobil sa pripoji na server. (s tym som nechcel povedat ze vdaka mne :) )
wancohoff88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod figaro 17. 10. 2019 19:28

ano, mam rovnaku skusenost. V Slovanete to uz funguje od minuleho piatku, 4KA-u som neskusal, ale dakujem za info. Nieco s tym porobili a aktualizacie uz idu, ale trvalo im to vyse 3 tyzdne.
OT: Inak 4KA sa nejako prekonava posledne dni po vyse dvoch rokoch konecne prechadzaju cez ich SMS portal aj SMS-ky zo zahranicia, konkrektne z PayPalu. Neviem cim sme si to zasluzili :-)
figaro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neli13 26. 10. 2019 16:17

Ahoj všem,

mám S9+ a poslední týden mi docela rapidně mobil žere baterku. Myslel jsem si, že je to appkou, co jsem posledně instaloval a nic. V té době možná cca 10 dní zpět aktualizace a průběžně aktualizace aplikací. Fakt nevím, co by baterku tak zralo.

Pro ilustraci, pri zaplych datech, bez GPS to může být i cca 10% za hodinu když na mobilu nejsem. V nastavení mi dlouhodobeji za poslední týden u baterky ukazuje nejvíc 136% že žere Facebook. Jinak je vše kolem 30%. Mohlo by to být FB? Máte někdo nejsou zkušenost, co s tím? FB mi nešel klasicky odinstalovat pres Google Play. Moc díky za rady.
neli13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 10. 2019 02:39

Zkus místo FB aplikace používat jeho odlehčenou verzi Lite. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod guiz 27. 10. 2019 07:17

Ano FB opravdu žere jako kráva, také už ho nepoužívám. Chodím na něj přímo z prohlížeče Samsung bez nějakých aplikací.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod p.lehky 31. 10. 2019 19:27

dnes TMZ aktualizace.. CSJ1
p.lehky
Junior

Odeslat příspěvekod wancohoff88 1. 11. 2019 09:23

facebook apka sice zere, ale nie tak ako pises. a nie ked sa nepouziva. inak by stym mali asi vsetci problem.....
inak jeden problem mam aj ja na mojej S9+ kedze mam doma len 10Mbit adsl internet, obcas si zvyknem zapnut hotspot a stiahnut rychlo film cez LTE. na desktope. no a ked sa z desktopu pripojim na mobil cez wifi, kazdu chvilu mi PC ukazuje bez internetu... prerusi mi net, a o chvilu nabehne zas. takto stale dookola. pritom ked sa pripojim doma na net-router s pocitaca tak to nerobi... tak isto ked pripojim S9+ k pc cez kabel a zdielam internet takym sposobom, ide to bez problemov. neviem prist na to kde moze chyba. jeto dost problem ked stahujem 5gb subor a prerusi sa stahovanie a mozem tahat od znova.
wancohoff88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 6. 11. 2019 11:49

Dnes aktualizace XEZ CSJ3 :tleskani
Sachmar
Junior

Odeslat příspěvekod janci.p 7. 11. 2019 16:36

Aj ORX..len boko vylepšené zabezpečenie zariadenia.
janci.p
Junior

Odeslat příspěvekod mikkke 9. 11. 2019 13:56

Ahoj nadšenci, v čem momentálně zálohujete kontakty atd. do PC? Zdá se mi to nebo podpora Samsungu je total na nic, nefunguje ani Kies ani Smart Switch. Cloud používat nechci, ani Samsungu ani Googlu. Díky.
Mikkke

Nokia 3210, Nokia 6310i, SE D750i, Nokia N82, SGS, SGS 3, SGS 6 64gb pearl white, SGS 9+ 256gb sunrise gold
mikkke
Junior

Odeslat příspěvekod wancohoff88 9. 11. 2019 14:03

ako ze nefunguje smart switch ? ja cez to zalohukem vsetko..taktiez si mozes dat kontakty same exportovat do suboru cez kontakty
wancohoff88
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka