Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kultus 31. 3. 2019 12:54

Nechci OTckovat, ale nejak nechapu jak si muze nekdo koupit vlajkovou lod a pak takhle uvazovat tak o 2 tridy horsim telefonu. Pokud chces lepsi vydrz a x-fotaku za rozumnou cenu jsou IMHO lepsi telefony. Ja si vlajky kupuju prave kvuli komplexne pouzitelnosti a ne par parametrum...ten displej pres celou obrazovku ani nebudu komentovat je to jen vysledek mody a nutneho progresu. Kdyz si dam vedle sebe velikostne srivnatelne cihly: S7e a S10 tak S10 zase o tolik realne vetsi displej nema protoze vetsinu casu mam dole ovladaci prvky.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod anonym123 31. 3. 2019 15:31

Samozřejmě netvrdím, že je A50 lepší. Jen mě například překvapuje, že samsung do telefonu za 9000Kč dá 4000mAh baterii a do telefonu za 2,5 násobek( S10) da pouze 3300mAh. U tohoto nevidím logické vysvětlení
anonym123
Junior

Odeslat příspěvekod Marus 31. 3. 2019 20:12

V comforu byly ty telefony do soboty cca 9 hodin ráno. Pak už byly vyprodány.
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 31. 3. 2019 20:56

kdo zavaha nezere ;) ale i tak maji jeste S9+ 64GB i 256GB za lepsi cenu nez jinde a predpokladam ze ofiko CZ
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 2. 4. 2019 11:09

Nevím jak dlouho už mi to dělá, nebo spíše nedělá... Ale pokud mi volá přesměrovaný hovor, tak se mi to nijak nezobrazí. Dřív to ukazovalo asi na sekundu, nebo dvě při zvonění, ale teď už nic. Jde to nějak nastavit? Nejlépe kdyby to ukazovalo celou dobu zvonění.
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod jartoo 2. 4. 2019 20:23

V airbank na mě svítí sleva 5% při nákupu na expert Elektro. Je to možná kombinace, navýšení slevy, při koupi nové s10 a využití akce Samsungu. Větší slevu nevím kde a jak dosáhnout...
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod anonym123 4. 4. 2019 14:06

Zdravím, poslední 1-2 týdny mám pocit, že baterie skoro nic nevydrží. Například dnes jsem začínal s 90% a po 2h používaní mám 27%. Máte to podobně nebo bych měl zkusit telefon reklamovat? Přibližně mi to sedí s dobou, kdy jsem začal používat bezdrátovou nabíječku.(original Samsung) Muže to býť kvůli tomu?
anonym123
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 4. 4. 2019 15:31

Taková reklamace by dopadla uvedením do továrního nastavení a závěrem NTF (No Trouble Found).
Podívej se do správce baterie, určitě ti některá aplikace nadměrně spotřebovává energii...nebo myslíš, že energie v baterii dobitá bezdrátově má snad horší kvalitu ??? :D
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod anonym123 4. 4. 2019 16:49

Ne to si nemyslím. Jen mě zajímalo, jestli to s tím nemůže souviset(nějaké poškození baterie). Z užívaní baterie: 1h 12 chrome-42% facebook 25 min 10%
anonym123
Junior

Odeslat příspěvekod PD 9. 4. 2019 23:44

Ahoj, podařilo se někomu z vás rozchodit na S9 FM rádio? Podle toho co jsem čet, tak FM čip maj všechny S9, ale jenom v severní Americe je neblokovanej.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 mod. (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1 CMod 7.2.0) + E71 | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) + E71
PD
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 10. 4. 2019 00:25

Jestli to nebude tak jako rozchodit nahrávání hovoru. Reset, vložit thajskou sim, tím se v apletu telefonu ukáže červené kolečko pro nahrávaní hovoru. Tato funkce je prý součástí ofic rom a je blokovaná regionem. Odblokována zůstane i po dalším resetu a i při používání naší simky. je možné že to stejný bude i s FM radiem. Sám jsem tohle vše nezkoušel, info čerpáno z XDA.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod Gredy Jan 10. 4. 2019 18:07

To FM rádio by mne taky zajímalo, hodně mi chybí, stejně jako možnost nahrávání hovorů.
Gredy Jan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Richard J 11. 4. 2019 10:31

Zdravím všechny, posledních 14 dní mi na S9+ nefunguje pořádně volání - příjmutí hovoru se mi podaří až na poněkolikáté, zavěšení hovoru reaguje se zpožděním třeba 5 - 10 sekund, někdy se zobrazí jen číslo a jméno kontaktu se zobrazí až v průběhu hovoru. Celkově to vypadá tak, že aplikace na volání je velmi zpomalená. V jiných oblastech jsem žádné viditelné zpomalení/nefunkčnost nezaznamenal. Vše je aktualizované, telefon už pravidelně v noci restartuji, ale nic nepomáhá. Neporadíte někdo jak na to (mimo továrního resetu :-) ?
Díky
R
Richard J
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 4. 2019 10:34

Zkus jinou aplikaci na volání, třeba True Phone
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peter34 11. 4. 2019 12:11

Skús aplikácii Telefón vymazať vyrovnávaciu pamäť, možno to pomôže.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka