Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Pavell23 31. 10. 2018 15:48

Zkousel sem ju v jinym telefonu a bez problemu. Dal mam jeste problem s bluetooth. Kdy mam pripojene hodinky a hf tak se mi neustale odpojuje. Zacalo to delat az po posledni aktualizaci.
Pavell23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stahovac00 2. 11. 2018 19:06

Zdravím. Má zde někdo zkušenost s brýlemi pro VR pro telefon Samsung Galaxy S9+? Konrétně by mne zajímalo, do kterých se vůbec telefon vejde, v ideálním případě i s krytem...?
Nyní Samsung Galaxy S9+ 256GB
Předchozí telefon: Nokia Lumia 920
stahovac00
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 2. 11. 2018 20:19

Zdravim, brýle mám k S9+ model SM-R325 (Gear VR)
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod stahovac00 2. 11. 2018 20:26

A vejde se tam telefon i s krytem? Jinými slovy, je tam ještě krapet místa, když se tam telefon šoupne bez krytu?:-)
Nyní Samsung Galaxy S9+ 256GB
Předchozí telefon: Nokia Lumia 920
stahovac00
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 2. 11. 2018 23:22

Nevím kolik lidí o tomhle ví, ale Tmobile má akci v rámci vánoční nabídky. Pokud máte u TM více služeb nebo plánujete pořízení nové, můžete získat bonus na telefony Samsung. Aktuálně jsem prodloužil smlouvy na mobilní tarify, internet a TM TV a vzal jsem si Samsung Galaxy S9 se slevou 10 tis. Základní cena S9 pro bonus z Magenty1 je 17951kč.Takže po sečtení bonusů za prodloužení smluv vyšla S9 na necelých 8 tis. Takže po dlouhé době jsem zpět u Samsungu, naposledy jsem měl S7. :-) Jinak momentálně nemám moc přehled okolo dění fw, kdy se zhruba plánuje uvolnění androidu 9 pro S9? Doufám že ne až příští rok. :-D
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Snapsik 3. 11. 2018 09:53

Kryt nemám, ale myslím, že by tam překážel
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod martinn11 3. 11. 2018 10:05

Zdravím, mám dotaz co znamená v nastavení - stav SIM karty - servisní stav: používá se. Díky
Přílohy
20181103_100504.jpg
martinn11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrbal 3. 11. 2018 23:04

Čaute. Mam jeden problem, potrebujem radu a vaše postrehy. Na dispeji na bielom podklade sa mi robia akoby duchovia, resp presvita mi tam velmi nepatrne, ale pri pozornejsom sledovani, napr. Klavesnica orig samsung (ktoru mimochodom nepouzivam), stav signalu, cas hodin v pravom hornom rohu atd. Nie je to moc viditelne, ale znervoznuje ma to, reset, vypnuie a zapnutie... nic nepomaha, ti duchovia nemiznu. Vidiet to oba na svetlom podklade, bielom. Jas nemam na max, niekde v strede, temu pouzivam black. Nechapem to, nemam vobec pocit ze by som mal vypaleny dsp. Mrknite sa ci nemate niekto podobny problem. Resp. Poradte co to moze byt. Dik
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 3. 11. 2018 23:31

Nechci tě strašit ale fakt to vypadá na vypálený displej. Trochu mě tam nesedí klavesnice kterou nepoužíváš. Máš ten telefon nový-rozdělával jsi balení jako první. Jestli to není kousek z výlohy, předváděčky a pod.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 4. 11. 2018 12:56

A už je to tady další co hlásí vypáleny displej ,u s8 jsem to měl taky teď u s9 z toho mám strach ,zatím tam nic nemám ale jak dlouho at jde celej Samsung do haje s displejem . Zkus to reklamovat a uvidis cim driv tom líp.

-- 4. 11. 2018 14:14 --

Ale vím jedno ,jestli se mi u s9 taky vypálí displej jako u s8 pri běžném používání, tak je to posledni Samsung co jsem mel. Zkratka už hi nikdy nekoupim , za ty prachy co za ten telefon chteji by se to nemelo stavat ,pokud clovek teda nenecha porad svitit displej se statickym obrazem.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod Pelosek15 4. 11. 2018 17:25

Ale prosím tě mám S8+ půl roku a nic a to ho používám na max jas dost, to samé když jsem měl S7 a níže nikdy nic vypaleneho to by mě fakt zajímalo co s tím děláte :) asi opět Rukama :)
Pelosek15
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 4. 11. 2018 17:54

No poviem ti nic velke s tym nerobim. Jas na polovicu, resp. Auto, kupil som ho z telekomu, fungel, je to prvy samsung kde sa mi to spravilo, opakujem nevyzera to ako vypalene, sranda je, ze ten cas vo vrchnej liste, ktory akoby velmi slabo na bielom podklade presvita je vzdy aktualny a klavesnicu samsung, ktora dole presvita som nepouzil nikdy, mam inu swift. Takze je mi to zahadou co to je, samsung mam od SIII okrem s8, teraz som presiel v 7/18 na s9+.
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod debi 4. 11. 2018 17:58

Čau tak tady lidem co mají vypálený displej bych věřil.Samotnému se mi to "podařilo" na Samsungu Galaxy S6.Měl jsem tenkrát 3hodiny zaplou navigaci Navigon a bohužel jsem nechal zaplou automatiku jasu displeje,a když na telefon připevněný na předním skle svítí stálé slunce,tak displej svítí 3 hod na max se statickým obrázkem dopravní značky s povolenou rychlostí.A dopadlo to tak,že se mi to kolečko z dopravní značky na ten displej vypálil,měl jsem ho tenkrát kupovaný jako nový a po půl roce se vypálil displej.Ted mám navi Sygic a displej dávám na ručně a na minimum a je klid.Prozatím.
Sagem MC920,Alcatel OT301,Nokia 3310,Nokia 3410,Nokia 3510,Motorola T192,Motorola T192emo,SonyJ6,Panasonic GD67,Motorola T 720,SE T300,SE T610,SE T630,Siemens M65,Siemens SX1,SE K750i,LG KP500,Samsung S5230,LG P500,SII,S4,S6,S7edge,S8,S9+,S10e,N9,N10+.
debi
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 4. 11. 2018 18:15

Tak takto to vyzera, myslim ze na mieste klavesnice to uvidite
Přílohy
Screenshot_20181104-181259_Email.jpg
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 4. 11. 2018 18:57

Na screenshotu fyzické poškození displeje opravdu neuvidíme.
Loader
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka