Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod bubakkaja 7. 10. 2018 15:55

technikus píše:Ideálně udělat nákup i výkup v Mobil Pohotovost nebo Samsung prodejně. Tam provedou i výkup a odcházíte s S9/S9+ o 5.000Kč levnější za výkup, fakturou, dokladem o výkupu a případně cenu telefonu poníží rovnou o výkupní cenu telefonu (u "cihly" už víc nedostanete).
Co se týče přes novysamsung.cz,tak je potřeba vše udělat do konce října a pak čekat, viz podmínky

Takže když ho koupím v mp.cz tak při výkupu mého starého telefonu rovnou na místě odečtou těch 5000 a výkupní cenu starého telefonu který vychází o mojí alphy 1000?
Zaplatím tedy na místě 16990 - 6000 tzn. 10990?
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 7. 10. 2018 16:07

Ano, mělo by to tak být.
Pokud byst měl něco na výkup s hodnotou výkupu od 3.000 Kč, ještě byste dostal 1.200 Kč navíc jako bonus.
Amazfit GTR Stainless Steel
Roborock S50
Mi Router AC2100
Xiaomi Smart Home
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 7. 10. 2018 16:49

Díval jsem se a za tu alphu bych měl dostat litr což je bonus 300.
Nakonec ale asi vemu raději s9+
což je 19490 - 6000 - 300 tak snad 13190
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 7. 10. 2018 18:37

bubakkaja píše:
technikus píše:Ideálně udělat nákup i výkup v Mobil Pohotovost nebo Samsung prodejně. Tam provedou i výkup a odcházíte s S9/S9+ o 5.000Kč levnější za výkup, fakturou, dokladem o výkupu a případně cenu telefonu poníží rovnou o výkupní cenu telefonu (u "cihly" už víc nedostanete).
Co se týče přes novysamsung.cz,tak je potřeba vše udělat do konce října a pak čekat, viz podmínky

Takže když ho koupím v mp.cz tak při výkupu mého starého telefonu rovnou na místě odečtou těch 5000 a výkupní cenu starého telefonu který vychází o mojí alphy 1000?
Zaplatím tedy na místě 16990 - 6000 tzn. 10990?

V mobil pohotovost te to hned nevyplati. My tam prodavali iphona dali nam vic nez v samsungu a zitra si jede do Prahy dcera koupit S 9 a jako proti ucet da jiny telefon
Dolík
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 7. 10. 2018 18:42

Zajímavé, vždycky to tak v Mobil Pohotovost bylo.
Stejně tak i přímo v Samsung prodejně.
V obou člověk vyřídil rovnou i výkup a nemusel čekat X dnů.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Angelko 7. 10. 2018 19:04

Zdravim pani, mate niekto skusenosti aj o ziadost cashbacku bez vykupu? Na stranke novysamsung.sk pisu nasledovne:

Áno, bonus vo výške až 200 EUR môžete získať aj bez odpredania starého zariadenia. Stačí, ak pri registrácii údajov o novom telefóne zvolíte možnosť „Mám záujem len o bonus bez odpredania starého telefónu“.

Svoj iphone by som rad predal inde, ta vykupna cena ma moc nezaujala.
Angelko
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 7. 10. 2018 19:20

Volal jsem přímo do mp a odečtou všechno na místě.Rovnou.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 7. 10. 2018 19:28

Uff, tak je to pravda
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 7. 10. 2018 19:48

Pokud nekecala ale zítra tam jedu tak dám vědět.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 7. 10. 2018 19:52

já jsem zase volal do Samsung prodejny a řekli mi, že těch 5tis. a hodnotu vykupovaného telefonu odečtou hned z ceny S9, akorát mám mít již udělanou registraci na novysamsung.cz a nějaký číslo.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 7. 10. 2018 20:22

To už mám.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod XuXu5 8. 10. 2018 01:05

škoda kod na slevu 1000 u Comforu již nefunguje...
XuXu5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jierl 8. 10. 2018 09:34

Když si dělám registraci na novysamsung.cz, tak tam jsou pole 1/2 detailní nacenění dle stavu přístroje a 2/2 údaje k uzavření smlouvy, tam se musí zadat IMEI prodávaného telefonu. To je tedy telefon, kterého se chci já zbavit? Jestli ano, tak tam asi imei starého HTC, co nejde zapnout, asi jen tak nezjistím... Díky

edit: jsem slepej, je to popsané na začátku: Prosíme zvolte model a vložte IMEI číslo* vašeho nového Samsung

jak mám tu registraci dokončit, když nový telefon nemám?
Jierl
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 8. 10. 2018 09:49

Ten nový telefon musíš nejprve koupit za těch třeba 17000kc někde třeba datart atd. a pak tam zadek jeho imei na pravo na levo je výkup telefonu.Ale každopádně ho musíš nejdriv někde koupit až potom ti přijde na účet prachy za výkup za stary telefon a k tomu jednorázový bonus 5000kc včera jsem se na to informoval chci kupovat s9 ale za přidám s8 tak ze tu akci já už nestihnu asi
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 8. 10. 2018 10:00

Proč by ne, je nutno se registrovat do 31.10. dle novysamsung.cz, tzn. primárně je třeba koupit telefon do zítřka, aby byl v akci -5.000 Kč a zbytek měsíce máte na vyřízení
Amazfit GTR Stainless Steel
Roborock S50
Mi Router AC2100
Xiaomi Smart Home
Huawei P30
technikus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka