Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Colomboa 2. 10. 2018 08:07

vormen píše:tak ta kombinace s Comfor je luxusní a láká mě vyměnit mou tři starou S8 :-)

Tři starou? Jakože tři měsíce starou S8? Protože 3 roky určitě ne. Leda pokud přicházíš z budoucnosti, pro normální lidi se píše říjen 2018 a pokud umím dobře počítat, tak od uvedení do prodeje (27. 4. 2017) ještě neuplynul ani rok a půl. :) Nebo šlo o S6? ;-)
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 2. 10. 2018 08:14

tři týdny tam mělo být :-D
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 2. 10. 2018 08:48

To nedelej , ztratis penez jak svina.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 2. 10. 2018 10:09

letos už jsem ztratil už 6tis. na P20, 2tis. na S7, 3tis. na XA2 a další sumy za přísluško, vždy něco koupím a za chvilku prodávám :-D ale S9 mě nějak přestává lákat oproti S8 nevidím nic navíc, abych znovu instaloval a nastavoval telefon, čekám na další generaci, nebo raději zkusím řadu Note.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 2. 10. 2018 10:58

Samsung Switch. Nic nastavovat a instalovat nebude třeba, když přecházíš z S8. Just sayin'
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Searss 2. 10. 2018 11:54

Ani ne, data z aplikací a loginy v nich to nezachová. Vždycky mi trvá několik hodin, než si všechny aplikace znova nastavím, po kompletní záloze a obnově přes switch. S8+. Takže to žádná hitparáda není
Searss
Junior

Odeslat příspěvekod Standa_82 2. 10. 2018 12:31

Ta akce s tim Comforem vypada dobre. Jak dlouho vam trvalo overni karty?
Standa_82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 2. 10. 2018 12:47

když jsem přecházel z S7 (oreo) na S8(oreoú, tak jsem zkusil Switch. Vypadalo to dobře, ale telefon běžel tak nějak zpomaleně a divně. Udělal jsem FR a všechno nastavil a naistaloval ručně a rozdíl v chodu jako blázen. Přenášet data umí prostě jen iphone.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 2. 10. 2018 13:26

Tak ja vždy přenášel přes Phone clone a bylo to dobré.
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 2. 10. 2018 17:21

Zdravím chtěl jsem se zeptat, jestli někdo pozoruje vypálení displeje na S9 já už jsem se u S8 všimnul ,ze tam na bílém pozadí něco trošku vidím po půl roce používání, chci kupovat S9 tak by me zajimalo jestli se to taky nekumu stalo.Vim ze u tohoto displeje píšou že se to může stát díky.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 2. 10. 2018 21:02

Asi se to stat muze, hlavne, kdyz mas v lete hooodne dlouho pustenou navigaci (displej na max). Mel sem S3, manzelka podedila po me S7, ja mam S9+ a zatim zadne vypaleni ani na jednom...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Standa_82 2. 10. 2018 21:43

Ja mam asi roky starou Nokii s AMOLED. Vypaleni zadne nepozoruji. Navigaci pouzivam, ale ne nejak extra moc. Par tisic km za rok. Takze tipuji 15-30h rocne.
Standa_82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 2. 10. 2018 22:17

S8 jsem vypalil 2x pokazde za pul rok.
Dost rozsviceny displej , waze a koukani na O2 fotbal udelalo sve.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 3. 10. 2018 13:24

Zdravim všetkých vospolok. Chcem sa vas spýtať, ako ste spokojní s prijmom mobilneho signalu a signalu wifi na s9+, napr. s porovnanim s7edge. Dik
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod nunacek0 3. 10. 2018 14:15

Vím že to není přesná odpověď co asi chceš, ale S9plus jsem měl a předtím Huawei p10 teď 20pro a co se týče hlavně klasického signálu je příjem Huaweie daleko daleko lepší, stabilnější a silnější. Stejný operátor, stejne místo a S9plus chytá stěží Edge a P20pro lte 3 čárky. I kvůli tomu jsem se vrátil k Huawei. Když jsou ideální podmínky Není problém, ale ty nejsou vždy a telefon mám i kvůli volání že. Na chalupě rovněž S9plus měla výpadky. Podobně jsem měl zkušenosti s LG G2, G6. Slabé výsledky když je někde slabší pokrytí. WiFi tak vylej nalej.
nunacek0
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka