Samsung Galaxy A8, A8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Mi10 26. 3. 2019 01:46

Mě po aktualizaci přestala fungovat funkce Always On Display. Když je mobil zamknutý, tak nemám na display čas, ani žádné další informace. Funkce je v nastavení řádně zapnutá. Netušíte, čím to může být?
Mi10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2019 05:45

Hard reset po aktualizaci na nový Android jsi dělal? Nejdřív ale zkus mobil restartovat
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod melipa 26. 3. 2019 08:18

Mrkni do nastavení aod, jestli tak nemáš zaple, aby se aktivovalo poklepem ;)
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 26. 3. 2019 08:58

Po aktualizaci se vypne trvalé zobrazení AOD a hodiny se zobrazí tuším poklepáním na displej nebo tlačítkem, nevím teď Je potřeba v nastavení AOD zapnout trvalé zobrazení.

Jo a změnil se mi i typ hodin, tak to možná máte taky tak. Prostě nejlépe AOD nastavit znovu. Stalo se mi to u A8, S8+ i S9+, takže to je jednoznačně záměr Samsungu, s hard resetem to nemá nic společného.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Mi10 26. 3. 2019 11:45

Tak to bylo skutecne nastavenim.Aktivovalo se to na opravdu jen na poklep.Bylo potreba to nastavit na trvale zobrazeni.Jinak styl hodin se mi taky zmenil,ale slo to vratit zpet na to,jak jsem to mel. Diky vsem za odpovedi a rady.
Mi10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stojda1 6. 4. 2019 13:12

Tady vám přijde, že telefon je po aktualizaci na android 9 tak nějak pomalejší? Přijde mi že škubou i grafické efekty při přecházení v menu. Doufám, že ještě vydají nějakou aktualizaci, která to poladí do předchozí formy.
Stojda1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 4. 2019 13:17

Měl by si udělat factory reset a ne čekat, že možná někdy něco opraví aktualizace..
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Stojda1 6. 4. 2019 16:59

Factory reset jsem udělal včetne Wipe flash hned po přejití na android 9 a furt to není ono.
Stojda1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mob100 6. 4. 2019 17:43

Moje A8 má po aktualizaci a resetu taky trochu váhavější reakce. Třeba při spouštění Kontaktů se nejprve objeví "Žádné kontakty" a až s drobným zpožděním se zobrazí seznam. Aktualizace aplikací je taky pomalejší.
Samsung Galaxy A8 2018
mob100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bacikala 21. 4. 2019 12:05

Mam Galaxy A8(2018) a stale mi neprišla aktualizacia.Slovensko
Bacikala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 21. 4. 2019 13:06

Určena pro slovenský trh? Není to Šedivka nebo něco podobného?
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod Wergimo 26. 4. 2019 14:00

Ahojte, mne to príde tiež nejaké spomalené. Zatiaľ nevidím žiadne veľké pozitíva.
Skôr mám jeden malý problém. Na screene (link pod textom) je hore ikona upozornení na SMS a HOVORY, také plávajúce oznámenie. Ani za pána neviem nájsť, ako som to zapol a ako to vypnúť!!! :-)

Viete mi prosím poradiť, ako to vypnúť? Kde to v menu nájdem? Dííííky.
https://mega.nz/#!c8d3FaLA!RVXm-S1HXmLc ... fKOXQeZRCE
Wergimo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kunyak 3. 5. 2019 18:07

Wergimo .... té bubliny se zbavíš - NASTAVENÍ - ROZŠÍŘENÉ FUNKCE - CHYTRÉ ZOBRAZENÍ V NOVÉM OKNĚ ..... co máš zakliknuté to se ti bude ukazovat jako bublina :-D
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 10. 5. 2019 12:13

Dnes aktualizace vylepšující foťák ;-)
melipa
Junior

Předchozí stránka